Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

londoni magyar nagykövetség figyelmeztetése

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Celia
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Április 24. Szerda, 13:44    Hozzászólás témája: londoni magyar nagykövetség figyelmeztetése Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A Londoni Magyar Konzulátus dolgozói facebook oldalán felhívják az Angliába készülő magyarokat, hogy a beérkező információk és jelzések alapján a úgy látják, hogy a helyszíni munkakeresés esélyei jelentősen beszűkültek.
Rendkívüli körültekintést, alapos előkészületet javaslunk mindazoknak, akik munkavállalási szándékkal az Egyesült Királyságba kívánnak jönni, stb.
A kommentelők egyik fele igaznak tartja, a másik fele nem. Van, aki azt mondja, a többségnek nem sikerül munkát találni.
Nem tudom, kinek higgyek.
Én csak az év vége fele tudok kimenni, mert még sokat kell tanulnom a nyelvet és pénzt gyűjteni.
Nagyon megköszönném a hozzászólásokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wolf33
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Április 25. Csütörtök, 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Olvastam én is ezt a cikket, mely valós veszélyekre figyelmeztet. Egy dolog biztos, hogy csak megfelelő tőkével, nyelvtudással, felkészültséggel lehet nekiindulni és még így is érhet meglepetés. Jómagam közel egy éven át gyűjtöttem az információkat, sok emberrel beszéltem én is kaptam pozitív és negatív visszajelzéseket. De aztán nekiindultunk barátnőmmel és haladunk előre az úton. El kell fogadni, hogy összébb kell húznia magát az embernek egy ideig és megtanulni elfogadtatnia magát.

Megértem a hezitálásodat. Mindenesetre otthonról munkát találni itt kinn nagyon nehéz pláne NI szám nélkül. Az albérlet foglalásról nem is beszélve. Valaki vagy bevállalja, hogy felkészülten, min. 1 hónapnyi megélhetést biztosító tőkével nekivág és itt keres munkát, vagy otthonról próbálkozik, de ahhoz olyan szakmának kell lennie, amivel megoldható a pályázat (pl. informatikus). Ez már mindenkinek a maga döntése.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban