Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keresek!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
buby
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 30. Hétfő, 20:13    Hozzászólás témája: Munkát keresek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ákos vagyok, 23 éves, egy hónapja jöttünk Londonba az egyik cimborámmal dolgozni.Szerencsére mi találtunk munkát meg szállást is.
De nyár közepe, vége felé ki szeretne jönni 2 jóbarátom Magyarhonból dolgozni hosszútávra és nekik szeretnék valami munkát találni ha lehetséges.Ők egy pár, 22 évesek mindketten.Minden munkát elvállalnának szinte, csak legyen valami.A lány elfogadható angol tudással rendelkezik, van B kategóriás jogosítványa, szereti a gyerekeket, de bármit elvállalna.A fiunak még van mit csiszolni az angolján, úgy van vele hogy szinte megért mindent csak a válaszadás nehézkes neki Mosoly Ő otthon az FCI-ban dolgozik mint fröccsöntő gépbeállító, de ő is elvállalna mindent.A lényeg a lényegben hogy nekik szeretnék segíteni elhelyezkedni itt kint, és ezzel kapcsolatban nagyon szívesen vennék mindennemű információt, ötletet.Ha kell megadok majd minden elérhetőséget, akár az enyémet, akár az övékét.A válaszokat (ha lesznek) előre is nagyon köszönöm!
Üdvözlettel: Ákos
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Shanx
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 9. Szerda, 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sanyi vagyok,26 éves férfi. Jan.15.én megyek Londonba,de már egy évet voltam máshol. Angolom nem az igazi még,ami alatt azt értem, hogy kicsit beszélem még és még mindig nem tökéletesen értem,de nem vagyok már abszolút kezdő. Arra gondoltam,hogy pincérként szeretnék dolgozni az első időszakban majd. Persze életemben nem dolgoztam még akként. Nagyon boldog De annál kitartóbb vagyok és elszántabb! Hozzáértői véleményeket szeretnék,hogy érdemes kevés nyelvtudással, 0 tapasztalattal keresgélni e szakmán belül,esetleg esélyem van e stb...Válaszokat előre is köszi!
Vissza az elejére
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 10. Csütörtök, 0:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shanx írta:
Sziasztok!
Sanyi vagyok,26 éves férfi. Jan.15.én megyek Londonba,de már egy évet voltam máshol. Angolom nem az igazi még,ami alatt azt értem, hogy kicsit beszélem még és még mindig nem tökéletesen értem,de nem vagyok már abszolút kezdő. Arra gondoltam,hogy pincérként szeretnék dolgozni az első időszakban majd. Persze életemben nem dolgoztam még akként. Nagyon boldog De annál kitartóbb vagyok és elszántabb! Hozzáértői véleményeket szeretnék,hogy érdemes kevés nyelvtudással, 0 tapasztalattal keresgélni e szakmán belül,esetleg esélyem van e stb...Válaszokat előre is köszi!

Szerinted otthon, a kedvenc éttermedben mennyi eselye van egy magyarul alig beszelo mondjuk ukrán bevandorlónak egy pinceri allasra ? Es mibol gondolod, hogy itt maskepp van ?
Vissza az elejére
halasol
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 26. Kedd, 21:50    Hozzászólás témája: munkát keresek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Korábban regisztráltam magam az oldalon. Eddig aktív olvasó voltam,hogy tisztában legyek azzal,ha valaki ki szeretne menni dolgozni, mit kaphat. Jelenleg Magyarországon vagyok és még dolgozom egy pénzügyi intézményben. Kb. féléve a jelenlegi munkahelyem sajnos annyira elviselhetetlenné vált,hogy váltásra szántam el magam. Mivel már régebben is szerettem volna kimenni Londonba így ez aktuálissá vált.
34 éves vagyok. Régebben tanultam angolt pár évig, pár hónapja pedig a fentiek miatt intenziven járok magántanárhoz.
Bármilyen munkát elvállalok, nem idegen a gyári munka és a vendéglátásban is dolgoztam nyaranta szezonban.
Ezügyben fordultam hozzátok,hogyha tudtok segíteni,vagy csak tanácsot adni szívesen fogadom.

Üdv
András
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban