Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

HGV vezetés nőként egyedül vagy 4 kézre.Szeretnék kérdezni..

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
purpose
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 27. Vasárnap, 0:18    Hozzászólás témája: HGV vezetés nőként egyedül vagy 4 kézre.Szeretnék kérdezni.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kamion sofőrként dolgozom a férjemmel 4 kézre.Uniós munkát végzünk,a célország mindig Anglia.4hét munka,1 hét pihenés.A tervünk az,hogy kiköltözünk Angliába.Mivel éltünk kint egy ideig,ezért NI kártyánk van már és tisztában vagyunk a kezdeti dolgokkal:) Ez most a 2.nekifutásunk lesz.

Azt szeretném megtudni,hogy kint létezik-e 4 kezes munka?
Én nem láttam eddig sajnos,csak szólóban sofőröket.Uniós munkára gondolok,belföldiben tuti nincs. Azért lenne fontos,mert nőként nem tudok egyedül kamionozni- nincs elég fizikai erőm hozzá pl: spaniferezés ,nem bírom az oldalfalat visszacsukni....pedig próbáltam Mosoly)

Ha nincs,akkor megpróbálnám a C-t egyedül, belföldit.
A sofőrnek kell rakodnia? Milyen törvények vannak erre vonatkozóan? Egyáltalán alkalmaznak női sofőröket,ha van gyakorlat (angol is) és nyelvtudás?
Én azt hallottam,hogy Angliában a sofőr vezet,a targoncás pedig rakod.
Nálunk a gyakorlatban előfordul,hogy nekünk kell békával az árút berakodni,és sokszor aktívan részt kell venni a folyamatban.
Tudom,hogy nem női szakmát választottam,de imádok vezetni,viszont a korlátaimmal is tisztában vagyok.A kamion nem menne egyedül,de egy C-vel megbirkóznék magam is...remélem:)

Előre is köszönöm,ha valaki tud segíteni!

Sziasztok

Vicces
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2013. Január 28. Hétfő, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cége válogatja, hogy kell e a 4kéz.

HA van nyelvtudásotok, keress meg privátba. nem kell spaniferezni, mert hűtős!
Vissza az elejére
purpose
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 28. Hétfő, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia ,

küldtem privit.
Vissza az elejére
purpose
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 31. Csütörtök, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Továbbra is várom,hogy egy tapasztalt sofőr válaszoljon nekem Kacsintó
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2013. Január 31. Csütörtök, 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

En nem tapasztalt sofor vagyok, de egy kis infot en is tudok, esetleg ez is segithet. Mi egy Sainsbury`s raktarban dolgozunk, ahol sokszor noi sofor is megfordul(es nemelyik eleg torekenynek latszik). Nalunk nem kell a soforoknek pakolni, ahogy mondtad te is, ezt targoncaval csinaljak a raktari dolgozok. Igy sztem neked is egy olyan cegnel kellene megprobalni jelentkezeni aki ilyen cegekhez szallit. Viszont az ASDA-soknak pl pakolni kell, azt tudom, mert egy baratunk ott sofor es neki kell kipakolni az arut.
Vissza az elejére
purpose
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 1. Péntek, 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Köszi a válaszod,megnyugtattál ! A törékeny kategóriába tartozom az 50kg-mal Nevető ,de ha nem kell rakodni,akkor menni fog. Meg is fogom majd próbálni ennél a cégnél,hiszen rengeteg üzletük van, és biztos szükségük van sofőrökre.
Szép napot!

szió
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban