Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bimbi
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mortgage
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. December 26. Szerda, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy fontos kérdés. az angliai mortgage árfolyam nem változik mint a magyarországi? otthon sok devizahiteles bajba van mert a törlesztök 2-3szorosára emelkedtek a valuta árfolyam miatt. ha valaki angliában vesz fel hitelt annak a havi dija fix vagy ugyanugy pound árfolyam függö. nem akarom azt h az elején 450 fontrol 800fontra nöljön a törlesztö.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. December 26. Szerda, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juventusgy írta:
egy fontos kérdés. az angliai mortgage árfolyam nem változik mint a magyarországi? otthon sok devizahiteles bajba van mert a törlesztök 2-3szorosára emelkedtek a valuta árfolyam miatt. ha valaki angliában vesz fel hitelt annak a havi dija fix vagy ugyanugy pound árfolyam függö. nem akarom azt h az elején 450 fontrol 800fontra nöljön a törlesztö.

huh...ez kicsit most meredek amit kerdeztel...gondold ezt at megegyszer!!! Kacsintó
Milyen penznemben veszed fel a hitelt es milyen penznemben fizeted vissza? hm....na? leesett?
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. December 27. Csütörtök, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
juventusgy írta:

huh...ez kicsit most meredek amit kerdeztel...gondold ezt at megegyszer!!! Kacsintó
Milyen penznemben veszed fel a hitelt es milyen penznemben fizeted vissza? hm....na? leesett?

kicsit furan irtam le ne haragudj. A lenyeg a mondanivalomban az hogy angliai mortgage arak fix osszegek? Szoval nem mozoghatnak az arak fel s le az arfolyam erosseget tekintve?
Nem nagyon ertek ehhez lehet hulye kerdes volt Mosoly
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. December 27. Csütörtök, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juventusgy írta:
BabaBaba írta:
juventusgy írta:

kicsit furan irtam le ne haragudj. A lenyeg a mondanivalomban az hogy angliai mortgage arak fix osszegek? Szoval nem mozoghatnak az arak fel s le az arfolyam erosseget tekintve?

Nem lehetseges arfolyamingadozas mivel egy penznemrol van szo. Otthon azert fordulhatott elo mert svajci frank hitelt vettek fel forintban. De itt fontban veszed fel a font hitelt. Igy ezert nincs ertelme annak amit kerdeztel. Mosoly Itt maximum csak a kamat valtozasa miatt nohet vagy csokkenhet a torlesztoreszlet. De 2 evig az is lehet fix, ez a te valasztasodtol fugg.
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. December 27. Csütörtök, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
juventusgy írta:
BabaBaba írta:
juventusgy írta:

Nem lehetseges arfolyamingadozas mivel egy penznemrol van szo. Otthon azert fordulhatott elo mert svajci frank hitelt vettek fel forintban. De itt fontban veszed fel a font hitelt. Igy ezert nincs ertelme annak amit kerdeztel. Mosoly Itt maximum csak a kamat valtozasa miatt nohet vagy csokkenhet a torlesztoreszlet. De 2 evig az is lehet fix, ez a te valasztasodtol fugg.

leesett lehet mostanába sokat dolgozok Nagyon boldog
mitöl nöhet vagy csökkenhet a kamat?
és az utolso mondatra reagálva milyen kamat tipusok vannak ugye mondtad hogy választhatok 2 évre fix-en de lenne másféle opcio is ez mellett?
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. December 27. Csütörtök, 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kamatok mindig valtoznak. Nem vagyok banki szakember igy azt em tudom neked megmondani pontosan hogy mitol...gazdasagi helyzettol, mittomen Nagyon boldog
Mi ezt valasztottuk, mert ez volt a legrealisabb, nem emlekszem mi volt a masik opcio. A mortgage advisor is ezt ajanlotta, es O ugyebar ert is hozza. Szoval hallgattunk ra. 2 ev mulva ha ugy akarjuk bankot is valthatunk ha valahol kedvezobbek a feltetelek mint jelenleg. Nagyjabol ennyi remlik most.
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. December 28. Péntek, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
A kamatok mindig valtoznak. Nem vagyok banki szakember igy azt em tudom neked megmondani pontosan hogy mitol...gazdasagi helyzettol, mittomen Nagyon boldog
Mi ezt valasztottuk, mert ez volt a legrealisabb, nem emlekszem mi volt a masik opcio. A mortgage advisor is ezt ajanlotta, es O ugyebar ert is hozza. Szoval hallgattunk ra. 2 ev mulva ha ugy akarjuk bankot is valthatunk ha valahol kedvezobbek a feltetelek mint jelenleg. Nagyjabol ennyi remlik most.

ebben biztosan az advisor tud segiteni
köszönöm segtséged Mosoly
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 14. Hétfő, 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok ido utan ismet felmerult bennem 1 kerdes, az ingatlanok etc diagramja mennyire mervado? Altalam kedvelt ingatlanok 2-3 de inkabb 3as szintuek mindket diagramon, de mar lattam 6 os diagramu ingatlanok at is gondolom utobbiakhoz tobb penzt kell a rezsire.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2013. Január 14. Hétfő, 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juventusgy írta:
Sok ido utan ismet felmerult bennem 1 kerdes, az ingatlanok etc diagramja mennyire mervado? Altalam kedvelt ingatlanok 2-3 de inkabb 3as szintuek mindket diagramon, de mar lattam 6 os diagramu ingatlanok at is gondolom utobbiakhoz tobb penzt kell a rezsire.

Na most megfogtal! Nagyon boldog Lovesem sincs mirol beszelsz. Vicces
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 15. Kedd, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
juventusgy írta:

Nagyon boldog ha ramesz egy ingatlan hirdetesre akkor a legtobbnel lathatsz ket diagramot lepcsozetes es szivarvany szinu felosztasba zold a legjobb es talan a kek a legrosszabb asszem ezekiel mutatjak az ingatlanok rezsijet.ezt hivjak etc-nek electric blablabla... Remelem erthetob bocsi a megfogalmazasert.
Vissza az elejére
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 15. Kedd, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juventusgy írta:
BabaBaba írta:
juventusgy írta:

Nagyon boldog ha ramesz egy ingatlan hirdetesre akkor a legtobbnel lathatsz ket diagramot lepcsozetes es szivarvany szinu felosztasba zold a legjobb es talan a kek a legrosszabb asszem ezekiel mutatjak az ingatlanok rezsijet.ezt hivjak etc-nek electric blablabla... Remelem erthetob bocsi a megfogalmazasert.

Nem a rezsijet mutatjak, hanem a haz "energialenyomatat" Beletartozik a falak hoatbocsajtasi tenyezoje (W/m2K), a szigetelesek minosege, a futesi rendszer, es meg sok mas. Kb mint a hutonel a fogyasztasi cikkeknel. Minnel zoldebb, annal gazdasagosabb az ingatlan.
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 16. Szerda, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zeta írta:
juventusgy írta:
BabaBaba írta:
juventusgy írta:

Nem a rezsijet mutatjak, hanem a haz "energialenyomatat" Beletartozik a falak hoatbocsajtasi tenyezoje (W/m2K), a szigetelesek minosege, a futesi rendszer, es meg sok mas. Kb mint a hutonel a fogyasztasi cikkeknel. Minnel zoldebb, annal gazdasagosabb az ingatlan.

Koszonom igy mar erthetobb.
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 16. Szerda, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy Angliába mennyire divat fával füteni? az biztos hogy az ujonnan épitett házakba nincs kandallo de még szerintem kémény sem.

Olcso ingatlan vásárlását tehetem meg ,amik többsége elektromos fütéssel rendelkezik ami joval drágább mint a gázos sajnos ezért gondolkoztam ilyen fával fütésses dolgon.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2013. Január 18. Péntek, 1:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juventusgy írta:
Amugy Angliába mennyire divat fával füteni? az biztos hogy az ujonnan épitett házakba nincs kandallo de még szerintem kémény sem.

Olcso ingatlan vásárlását tehetem meg ,amik többsége elektromos fütéssel rendelkezik ami joval drágább mint a gázos sajnos ezért gondolkoztam ilyen fával fütésses dolgon.

Csak egy kis felrertest szeretnek eloszlatni a gazos kontra elektromos futessel kapcsolatban. Ugyanis ez sztem nem igaz(elektromos dgarabb mint a gazos). Laktam mar mindket tipusu futesu lakasban es egyaltalan nem volt kulonbseg a futesi koltsegekben. Igazabol forma-forma. Ami viszont meg erdekes, egy baratom meselte aki tortakat-sutiket sut, es van tapasztalata, hogy a gazzal am manipulalnak, azaz van amikor a piskota fel ora alatt megsul de van hogy 2 ora alatt sem!!! Sztem ez sokat elarul! Sokkolt
Sztem azert hiszik sokan azt hogy az elektromos futes dragabb mert amikor gaz es aram is van a lakasban akkor az ember futesnel csak a gazszamlara gondol es nem veszi hozza az aramszamlat is(egyertelmuen).
Viszont ahol csak aram van, ott ugye nem bontodik le a szamla futesre es villanyra, es igy ugye sokkal tobbnek tunik az.
Azaz ha fizetsz 50 font gazszamlat es 50 font aramot, akkor azt mondod, aaa csak 50 font a futes.
De ha 100 font aramot fizetsz akkor abban benne van az osszes energiafogyasztasod, de sokan egybol a futesre asszocialnak ebbol es aztan meg hogy az milyen sok. Kozben ebben benne van a vilagitas, a fozes, a vizmelegites, a szamitogep, a TV, a huto, a mosogep, stb....eeees a futes Mosoly
Kozben ugyanannyi! Mosoly Mosoly Mosoly
Vissza az elejére
juventusgy
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Január 18. Péntek, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
juventusgy írta:

Csak egy kis felrertest szeretnek eloszlatni a gazos kontra elektromos futessel kapcsolatban. Ugyanis ez sztem nem igaz(elektromos dgarabb mint a gazos). Laktam mar mindket tipusu futesu lakasban es egyaltalan nem volt kulonbseg a futesi koltsegekben. Igazabol forma-forma. Ami viszont meg erdekes, egy baratom meselte aki tortakat-sutiket sut, es van tapasztalata, hogy a gazzal am manipulalnak, azaz van amikor a piskota fel ora alatt megsul de van hogy 2 ora alatt sem!!! Sztem ez sokat elarul! Sokkolt
Sztem azert hiszik sokan azt hogy az elektromos futes dragabb mert amikor gaz es aram is van a lakasban akkor az ember futesnel csak a gazszamlara gondol es nem veszi hozza az aramszamlat is(egyertelmuen).
Viszont ahol csak aram van, ott ugye nem bontodik le a szamla futesre es villanyra, es igy ugye sokkal tobbnek tunik az.
Azaz ha fizetsz 50 font gazszamlat es 50 font aramot, akkor azt mondod, aaa csak 50 font a futes.
De ha 100 font aramot fizetsz akkor abban benne van az osszes energiafogyasztasod, de sokan egybol a futesre asszocialnak ebbol es aztan meg hogy az milyen sok. Kozben ebben benne van a vilagitas, a fozes, a vizmelegites, a szamitogep, a TV, a huto, a mosogep, stb....eeees a futes Mosoly
Kozben ugyanannyi! Mosoly Mosoly Mosoly

persze azért sok mindentöl függ a fogyasztás, lehet valakinek áramos fütése ha jol bevan szigetelve a ház pluszba double glazed ablakokkal akkor igy is olcson kitud jönni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mortgage Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
8 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban