Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

munka gyenge angol nyelvtudással!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom /
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nikolett75
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 13. Csütörtök, 10:16    Hozzászólás témája: munka gyenge angol nyelvtudással!! Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Munkát keresek Liverpool környékén,bármilyen munka érdekel,az angol nyelvtudásom gyenge,de gyorsan tanulok,ha vannak kint élő magyarok szívesen venném a segítségüket.
puszi minden magyarnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
babferi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 1. Kedd, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok , Tamasnak , hivnak 25 eves vagyok es egy ideje mar kinnt lakom angliaban a baratnommel , az o egyik rokonanal , Guildfordban. Munkat keresni jottem ki , de sajnos eddig nem jartam sikerrel. Az angol azt mondanam h nem megy , de sok mindent azert megertek es tanulom is. Ha valaki tudna segiteni munkaval kapcsolatban , ahol meg annyira nem szukseges a nyelv az nagyon jo lenne .
E-mail cimem : babferi@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csillu630
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 11. Hétfő, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Nagyon gondolkozunk a párommal,hogy kint kellene kirpóbálnunk magunkat. Ő már volt kint 1 hónapig Skóciába de a honvágy nagyon nagy úr volt így hazajött. Most együtt akarunk szerencsét próbálni. Az én végzettségem csecsemő és gyermekápoló ( felsőfokú OKJ) míg a párom elég összetett végzettséggel rendelkezik és jelenleg laborba dolgozik technikusként.
A nyelvtudásunkon van mit fejleszteni de alapszinten megértjük illetve meg is értetjük magunkat.
Hol lenne érdemes kezdeni? Milyen munkát tudnátok nekünk ajánlani?
A válaszokat elöre is köszönöm
Vissza az elejére
kisgidak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 15. Péntek, 6:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Munkát keresek Anglia egész területén.A tetőn (zsindelyezés,szigetelés,stb) vagy az építőiparban segédmunkát keresek.Tizenöt év tapasztalatom van. Magyar csapatban kellene az állás,mert nem beszélek angolul. Van referenciám a tető munkáimról ezt elküldöm,ha kell.De ha tudtok más jellegű munkát akkor is jelezzetek.Köszönöm
Üdv mindenkinek : András
Vissza az elejére
Gatto
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 15. Péntek, 16:54    Hozzászólás témája: Válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Mosoly

Mivel Angliába nincs szaképesités igy nem fognak kérni semmien papirt max utána érdeklödnek hogy tudod miről van e szó . Épitő iparban dolgozó magyarok töbsége feketén dolgozik ott kint de sajnos ezt már a Románok elfoglalták . Ha beszélnél angolul a Skanskánál szoktak felvenni embereket de igy hogy nem beszélsz nem a legjobb . Fekete munkával meg az probléma hogy nem biztos hogy kifizetnek és ha nem fizetnek ki akkor az meg egy szivás mivel reklamálni sem tudsz . Ha lenne angol nyelvtudásod könnyebb lenne .

Általába az utolsó mentsvár Csillu. Az a vendéglátás mosogató emberket és pincéreket Agency keresztül foglalkoztatnak szivesen hotelekben amiben az a jó hogy még elátást is kapsz. Minimálbért fizetik általába de jól dolgozol átvesz a cég és akkor már jóval többet fizetnek agency nélkül . Mondanám hogy Sweeper munka is van mert arra is lehet menni de gondolom nem akartok ilyen jelegü munkát végezni . ott is a minimált fizetik .
Vissza az elejére
csillu630
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 15. Péntek, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gatto!
Beszélem a nyelvet és ha kell meg is értem,illetve értetem magamat, de nem a legtökéletesebben,mivel van még hova fejlődnömMosoly

Azért köszi:)
Vissza az elejére
Gatto
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 15. Péntek, 17:04    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ha bemész egy Agencybe akkor ott tutira kapsz melot vendéglátás területén . Meg ha gyerekekel foglalkoztál esetleg készithetnél önéletrajzot (EUROPASS) osat és azt beadni különböző öregek othonába . Esetleg bébi szitereket is keresnek elég gyakran mondjuk nem vagyok tisztába azzal hogy ott mennyit fizetnek .

Mindenesetre szerintem a legjob ha csinálsz 15-20 másolatot az önéletrajzodból irsz rá egy kis protekciot. egy pluszt amit még tudsz és azzal máris jóóóóóval előrébb vagy.

Aki beszél angolul illetve megértetti magát annak munkát nem nehéz találni. Én ugy vagyok vele Nagyon boldog hogy aki akar az fog dolgozni aki nem akar az Magyarországon se tud meg ott kint se .
Vissza az elejére
Gatto
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 15. Péntek, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csillu630 írta:
Szia Gatto!
Beszélem a nyelvet és ha kell meg is értem,illetve értetem magamat, de nem a legtökéletesebben,mivel van még hova fejlődnömMosoly

Azért köszi:)

A szöveg első része nem hozzád szólt Mosoly
Vissza az elejére
orsi88
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 28. Csütörtök, 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Londonban szeretnék dolgozni. Alap angolom van, sminkesként mennyi esélyem lenne?

Kezdetben persze szinte akármit elvállalnék!

Köszi!
Vissza az elejére
TIGER80
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 3. Kedd, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Párommal szeretnénk munkát találni Angliában, szinte bármi jöhetne Mosoly nyelvtudásunk elég gyenge sajnos. Szívesen vesszük kint élő Magyarok segítségét is Mosoly
Vissza az elejére
dulifuli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 4. Szerda, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TIGER80 írta:
Sziasztok. Párommal szeretnénk munkát találni Angliában, szinte bármi jöhetne Mosoly nyelvtudásunk elég gyenge sajnos. Szívesen vesszük kint élő Magyarok segítségét is Mosoly

Csak nehogy elinduljatok valami csaló "munkaközvetítő"-vel:)

Szerintem próbáljátok meg a benntlakásos munkákat, au pair például amíg meg nem tanultok angolul!
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TIGER80 írta:

Mivel most pang a munkapiac, es az angolotok is gyenge, ami meginkabb lecsokkenti az eselyeteket inkabb az a javaslatom, hogy gyurjatok meg par honapot az angolra es Husvet elott probalkozzatok. Addigra mindenki kilabalt a Karacsony okozta penzugyi megrazkodtatasokbol es talan ujra elkezdenek koltekezni az emberek, azaz meglendul a forgalom mindenhol es tobb lesz a munka is (remelhetoleg).

Habar iden az elorejelzesek szerint tetozni fog Angliaban a munkanelkuliseg....de sose lehet tudni...vak tyuk is talal szemet! Kacsintó

Az otthoni munkakozvetitok elkerulesevel pedig erosen egyetertek!!! Ne tegyetek! Penzkidobas!
Vissza az elejére
orsolyat23
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 8. Vasárnap, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Tudok egy aupair munkát Londonban,elég hozzá a gyenge angol is.Mosoly Ha valakit érdekel,írjon nyugodtan!
Vissza az elejére
Vkzotya
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 9. Szerda, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Zoli vagyok,3 hónapja jöttem ki,szakács szakmám van,(jól is csinálom
Mosoly ) northamptonban lakom a testvéremnél,ugyhogy a szállással nincs probléma.
Az angolt most tanulom,nagyjából megértetem magam,de még messze nem megfelelő.
Dolgoztam agencynél(litván) hááát hadd ne mondjam ,nem mi voltunk az elsök a fontossági listán....nem is vendéglátós csak alkalmi...
Szeretnék a szakmámban munkát találni a környéken,ha bármilyen tanáccsal ,útmutatással tudtok segiteni irjatok!
vkz70@freemail.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom / Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban