Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Átvert magyarok Angliai munka,toborzás!!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
brendon
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 11. Szerda, 20:08    Hozzászólás témája: Átvert magyarok Angliai munka,toborzás!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Olyan embereket keresek akik,ugyanazon az úton mentek keresztül,munkát akartak és átverték őket komoly pénzel,és hamis ígéretekkel!
Van rá esély hogy,visszaszerezzük a pénzünket és a tettesek megkapják a méltó büntetésüket!!!
De ehhez össze kell fognunk,mert máshogy nem megy a dolog!
Bármi kérdésre válaszolok,és elmesélem az én történetem is ha majd érdekel valakit.
Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carpfishing
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 9. Csütörtök, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Angliába mennék dolgozni,van két úriember is aki munkát ajánlana.Andricz Attila,és Bujáki Zoltán.Tudtok esetleg róluk valamit????Nem átverés?
Köszi a segítséget!
Üdv.:carpfishing
Vissza az elejére
stevee9000
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 4. Vasárnap, 18:55    Hozzászólás témája: ajánlat. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok egy a Hammersmith INTERNAZIONALE KFT által úgy fest lenne állás lehetőség Londonban számomra de elég szükreszabott információ szorványokat kaptam így az lenne a kérdésem hogy tud-e valaki valamilyen információt róluk mert az interneten sem nagyon találkoztam még velük.

stevee
Vissza az elejére
etniez
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Március 16. Péntek, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha bármiért pénzt kérnek, akkor átverés.
Vissza az elejére
cuncikac8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 29. Csütörtök, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello a best uk jobs ltd munkát ajánl, név szerint király zoltám,tud valaki róla valamit?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban