Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Milyen okmanyok kellenek a hivatasos gepkocsi vezeteshez hiv
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jfirpo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 15. Csütörtök, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
jfirpo írta:
Sziasztok,

tudja valaki esetleg, hogy ha van egy magyar buszos GKI kártyám, akkor azt kicserélik e angolra? Fontos lenne, mert ma voltam interview-n az Arrivánál és elküldtek a magyar kátyámmal, hogy nekik márpedig angol CPC kell. Hivatkoztam, arra hogy 95-ös kód van mindkettőn(azt hiszem ebben a fórumban olvastam, hogy az a lényeg), de nem hatotta meg az embert.

Sztem meg konkrétan nem akart felvenni, mert köteles elfiogadni, mivel UNIOS oktatás !! Egyfelől én verném az azstalt, hoyg köteles elfogadni, másfell, ha verem az asztalt már csak dacból se vesz fel..,.! Patt helyzet.
De azért a jó k.....va anyjukat, hoyg állandóan ezzel a tetves angol papirokkal szórakoznak...

Más országban miért jó a magyar papir....?????

Föl akar venni, már egyszer voltam bent csak magyar jogsival és nem kérte a CPC-t. Amikor bementem az angol jogsimmal, elkezdte töltögetni a papírokat és jó arc is volt, de mikor kérte a CPC-met és megkapta a GKI-mat elbizonytalanodott és három helyre telefonált hogy mi legyen. Ezek után mondta, hogy cseréljem ki és ha megvan azonnal menjek vissza. Igazából, szerintem nekik lövésük sincs erről az egészről, nem vágják hogy ez minden európai országban ugyan az a vizsga.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban