Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

TELC

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nyelviskolák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
farago
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 10. Kedd, 16:19    Hozzászólás témája: TELC Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek! A továbbtanulás kapcsán nézegetem a brit egytemeket, elsősorban Edinburgh érdekel. A probléma leginkább a nyeltudással kapcsolatos technikai dolog lenne:
Egy frissnek mondható, 84%-os TELC B2 nyelvvizsgával van keresnivalóm az alapképzésben? Lehet igazolnia a papírt, vagy mindenképp más típusú nyelvvizsga kell? Van-e reális esélye, hogy le tudom tenni a következő 3-4 hónapban, ha más kell?
Köszi a válaszokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
yellowmellow
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 11. Szerda, 2:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló.
Ha minden igaz, le kell tenned az ILTS-t, ennek is az academic változatát, enélkül sajnos szóba sem állnak veled az egyetemek... Legalább 7 pontosra kell a tesztet megírni (10-ből), bár egyetemektől függ, pl. abban a suliban, ahol én szeretnék tanulni, a ponthatár 7,5. Ezzel tudod bizonyítani, hogy megfelelő a nyelvtudásod egy angliai egyetemre. Nézz szét az ILTS honlapján, feladatokat is találsz bőven, és akkor meglátod, hogy milyen szint. Magyarországon is le lehet tenni ezt a vizsgát, méghozzá 44 ezer forintért.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 13. Péntek, 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

IELTS- International English Language Testing System
Vissza az elejére
mindenaron
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 20. Csütörtök, 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az IELTS nyelvvizsgára ingyenes feladatok, interaktív tesztek letölthetők a következő oldalról:
http://www.online-angol.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nyelviskolák Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban