Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Aupairt keres
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jolcsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 6. Hétfő, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, most érettségiztem, és szeptembertől szeretnék kimenni Londonba bébiszitterkedni. Alapfokon beszélek angolul, de nyáron még nagyon ráhajtok az angol nyelvtanulásra. Célom az, hogy kint Londonba jobban megtanuljak angolul és mire hazaérek egy középfokú nyelvvizsga. Szeptembertől szeretnék kimenni december eleje/közepéig. Tudtok nekem segíteni? Szeretem a gyerekeket, bébiszitterkedtem már itthon több helyen is, állatokat is nagyon szeretem. Ha tudtok légyszi segítsetek egy aranyos angol családot keresni!!! KÖSZI!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jolcsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 6. Hétfő, 20:45    Hozzászólás témája: Au-Pair Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Nagyon szeretnék kimenni Londonba augusztus közepétől, vagy szeptember elejétől december közepéig. Nagy szükségem lenne arra, hogy megtanuljak angolul, most alapfokon beszélek. Nagyon szeretem a gyerekeket, barátságos, megbízható vagyok. Angol családhoz szeretnék kerülni. Aki tud segíteni olyan családot keresni, amelyiknek jó lenne ez a néhány hónap az írjon! Köszi!!!!
Vissza az elejére
szilviamackenzie
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 23. Hétfő, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aupert keresek!

2 és 3 éves kisgyermekem melle 2012.08.01-től keresek türelmes, gyermekszerető, megbízható, talpra esett bébiszittert Angliába, Londontól egy óra hosszára levő kis városban. A gyermekek teljes körű ellátása (gyermekekre felügyelet, főzés, mosás, vasalás) heti 5 napban reggel 8-tol este 6-ig tartozik a munkakörbe. Vezetői engedéllyel rendelkező személyek jelentkezését varjuk,(esetleg)angliai vezetői tapasztalat, főzni tudás, gyermekekkel való foglalkozás előny. Iskola idő alatt a gyermekekre egy egész nap, 3 délután és az egyik gyermekre plusz egy egész nap kellene felügyelni. Fizetés: £350/hó+1.5 nap szabadság minden velünk eltöltött hónap után+ személygépkocsi használata (a szabadidő alatt elhasznált benzin saját költség)+ teljes ellátás. Iskola szünetben +£27/per hét plusz fizetés. Lehetőség van plusz kereseti lehetőségre is. Jelentkezéseket Május 15-ig kérnénk a sz1979@msn.com-ra elküldeni.
Vissza az elejére
lujzaderdak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 6. Csütörtök, 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Babysitter állást keresnék októbertől, mert Londonba költözök pár héten belül.23 éves vagyok. Alapszinten beszélek angolul, kint majd nyelviskolába is fogok járni. És nagyon szeretem a gyerekeket. Ha valaki tudna segíteni legyen szíves írjon. Köszönöm!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban