Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

mozgásszervi és fájdalom csillapításra gyógyszerek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lacinak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 4. Szombat, 23:24    Hozzászólás témája: mozgásszervi és fájdalom csillapításra gyógyszerek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Amennyiben meghúzódott a hátad, vagyis becsípődtél akkor arra tudok neked magyar fájdalomcsillapító gyógyszert, Mydeton, Brexin.
Egyéb fájdalomcsillapítók Algopyrin és Cataflam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 2. Vasárnap, 23:02    Hozzászólás témája: Re: mozgásszervi és fájdalom csillapításra gyógyszerek Hozzászólás az előzmény idézésével

lacinak írta:
Sziasztok!

Amennyiben meghúzódott a hátad, vagyis becsípődtél akkor arra tudok neked magyar fájdalomcsillapító gyógyszert, Mydeton, Brexin.
Egyéb fájdalomcsillapítók Algopyrin és Cataflam.

ez milyen biztonságos és legális már... majd én megmondom, mi bajod van, és mit szedj rá, mert hallottam, amíg vártam a fodrásznál, hogy annak a nőnek is, akit előtte soha nem láttam, bevált a Cycavakarin drazsé a viszkető hajhagymáira, meg egyébként is, az mindenre jó...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban