Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Telefonálj laptop-al---- SKYPE

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
castor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 8. Csütörtök, 23:19    Hozzászólás témája: Telefonálj laptop-al---- SKYPE Hozzászólás az előzmény idézésével

eladva

Legutóbb castor szerkesztette (2009. Máj 4. Hétfő, 12:30), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
peetee
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 9. Péntek, 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy jon ide a skype meg a telefon?

El ne kezdje valaki magyarazni, hogy mi az a skype meg a telefon.... Mosoly

-peetee-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 9. Péntek, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen!
Ennek a "hozzászólásnak" a helye az eladó vagy ingyen elvihető topik lenne!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsolessz
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 12. Hétfő, 0:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja...Szégyeld magad castor .
xavier
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 2. Szombat, 9:04    Hozzászólás témája: Re: Telefonálj laptop-al---- SKYPE Hozzászólás az előzmény idézésével

castor írta:
ELADO LAPTOP.

Eladó hibátlan állapotban lévő Toshiba Satellite laptop kb 9 hónapos.
Magyar bill. magyar Windows-al. 15,4 es monitorral.
60 Gb HDD, 512Mb ram, 1,6Mhz, DVD -CD iróval, Tv kimenet.
Ára: 250 font

http://laptoping.com/wp-content/toshiba_satellite_A110_st1111.jpg

hívj: 07938016267

Ellen reklám:
Telefonálj telefonnal!
Az egyik szolgáltató most korlátlan internettel és Skype-pal árul előfizetéses telefonokat, így bárhol is vagy, beszélhetsz az otthoniakkal Skype-on, ingyen.
Vissza az elejére
Zsolessz
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 21. Csütörtök, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak akkor van skype a mobilodon, ha elő vagy fizetve a skyp-nál is vagy

feltöltöd a skype egyenleged havi 10 fonttal.

Nekem az előfizetés a skyp-nál havi 2,6 font, a "3" - nél 15 font,

amihez a szolgáltató utánad dob egy skype phonet 6 hónapos szerződésre.

Tehát ez azt jelenti, hogy az utcáról korlátlanul lehet telefonálni a vezetékes

számokra a legtöbb Eu-s államba persze Mo-ra is.

(Na jó nem korlátlan mert van egy 10.000 perces havi limit.)
tarajos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 22. Szerda, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én hasonlóan telefonálok, csak VoIPCheap-pal. A telómon meg fent a fring, az kompatibilis ezzel. Ráadásul itt kapsz hívószámot is, ami bármely készülékről hívható. Mosoly
Vissza az elejére
szszabolcs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. November 20. Péntek, 8:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennyibe kerülhet a egy skype képes telefon? Valami normálisabb, nem gagyi.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 20. Péntek, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szszabolcs írta:
Mennyibe kerülhet a egy skype képes telefon? Valami normálisabb, nem gagyi.

Ha Skype is kell, akkor csak a 3 szolgáltató jöhet számításba, ő engedi a skype rendszerein belüli telefonálást.

Pay as you go mobilok itt:

http://www.three.co.uk/Pay_As_You_Go/Top_mobiles
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
szszabolcs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. December 1. Kedd, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem sikerült bevásárolnom au O2-nél... Marha... Mosoly Végül is, működik a skype is. Csak én nem tudok hívni, engem tudnak.
Vissza az elejére
drakonisz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 27. Kedd, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Najó... Tisztítsuk le. Az okostelefonok 90%-a képes skype-al telefonálni.
A 3 azért jó, mert a skype és msn után nem számol adat forgalmat.
Az összes többi szolgáltató számol. Ha 0-24-ben bekapcsolt skype telefont akarsz, akkor az havi 1GB forgalom egy 10-15 óra beszélgetéssel együtt... Én amikor legutóbb kinnt voltam 3 giga körüli forgalmat használtam egy HTC Desire-n (előfizus) 0-24 skype, online filmnézés, böngészés együttesével. Viszont otthon mindig benyomtam a wifit, tehát arra nem számolt adatot, de napi 10-15 órákat dolgoztam. Tehát ha valaki szeretné velünk tartani a kapcsolatot magyarországról, annak legyen otthon egy mikrofonja. (Nagymama mondjuk nem valószínű hogy fog tartani számítógépet, de ő megérdemli az egyszer felhívom skyperól egy hónapban és ráköltök percenként 13p-t...)
Vissza az elejére
mandl
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 25. Szombat, 5:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szszabolcs írta:
Nekem sikerült bevásárolnom au O2-nél... Marha... Mosoly Végül is, működik a skype is. Csak én nem tudok hívni, engem tudnak.

Ez nem teljesen tiszta, hogy hogy lehetseges.

Ha 3 -nal van telefonod, akkor a skype az nem a skype fejlesztese, hanem a 3-e nevezzuk 3skype-nak . Ez azt jelenti, hogy az alkalmazas egy vonal kapcsolt adatforgalmat bonyolit le a 3 sajat proxijan keresztul.
Ez megakadalyoz peldaul abban, hogy pl unlimited europe skype-pal angol vonalasat ingyen hivjal. Regebben ment mint a huzat.

3skype csak wifi kikapcsolasa mellett es csak 3 kartyaval megy. Akkor is megy, ha 0 az egyenleged payg-n, vagyis egy szuz kartyaval is van 3skype-od egybol.
Ha nincs telepitve a telefonodra a 3skype, akkor le kell toltened eloszor wifin, vagy amin van az interneted es telepitened kell.

A skype magaban nem ingyenes 3 elofizetes eseten sem, mert hasznalja a 3G/gprs adat forgalmadat, ha nem vagy wifi kapcsolt. Okos telefonokat eppen ezert erdemes letuzfalazni. Samsung androidok altalaban rendelkeznek kernelbe forgatott netfilterrel, alcatel nem mindig, azokkal lehet pl avast+root beallitasaval tuzfalhoz jutni. penztarca kimelo.

A mobilon 3 csak 3G-s kapcsolaton keresztul mukodteti a 3skype-ot, ezert vannak epuletek es helyek, ahol nem megy. ha epuleten belul vagy akkor hasznalj inkabb skype-ot wifin keresztul. 3skype altalaban sir, ha wifit talal, ekkor ki kell kapcsolni. szoval nekem egy kicsit maceras a 3skype, de ha tudod ki hiv es csak megcsorgetnek, akkor a haza telefonalas skyperol skypera megeri foleg, ha nem 1-2 perces a beszelgetes.

3 ad minden egyes payg-feltoteshez egy honap all you can eat data internetet is. Nekem vodafon es 3 payg-s kartyaim vannak, es a gt-i5500-asat 3-hoz 50-ert vettem, kicsi, aranyos es bosegesen konfiguralhato. htc-k is nagyon jok, ericsonok is jol kezelhetoek. volt egy picike kiugro billentyus xperia nalam beallitasra, nagyon kellemes es praktikus.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban