Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

New life in London

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Burbi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 26. Hétfő, 22:50    Hozzászólás témája: New life in London Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !
Először is Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.
Másodszor ne haragudjatok hogy nyitottam egy új topikot de nem tudtam hová tenni a mondandómat .
Azért bátorkodtam ide írni mert szeretnék meg osztani veletek egy blogot,ami két ember mindennapi angliai életéről szól.
Kezdve az indulástól az érkezésik és a munkába állásig.
Kicsit humorosan de őszintén leírva és ezáltal talán másoknak segítve is.
Ha valakinek bármi kérdése van nyugodtan tegye fel ha tudunk válaszolunk.
Üdvözlettel:
Burbi

http://ati-marti-london.blogspot.com/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. December 27. Kedd, 7:51    Hozzászólás témája: Re: New life in London Hozzászólás az előzmény idézésével

Burbi írta:
Sziasztok !
Másodszor ne haragudjatok hogy nyitottam egy új topikot de nem tudtam hová tenni a mondandómat .
Azért bátorkodtam ide írni mert szeretnék meg osztani veletek egy blogot,ami két ember mindennapi angliai életéről szól.
Üdvözlettel:
Burbi

Vegigolvastam, gratulalok nektek a bloghoz. Rendszeres olvasoja leszek, ezt igerem...
A kezdeti nehezsegek nagyon nagyon ismerosek, mi is hasonlokat irhattunk volna le anno (ha lenne iroi hajlamom), nem ritkan voltunk a vegsokig elkeseredve, es 4 eve meg konnyebb volt a kezdes is.

Sok sikert, kitartast nektek!
Burbi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 4. Szerda, 22:14    Hozzászólás témája: Re: New life in London Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Tovi"]
Burbi írta:
Sziasztok !
Üdvözlettel:
Burbi

Vegigolvastam, gratulalok nektek a bloghoz. Rendszeres olvasoja leszek, ezt igerem...
A kezdeti nehezsegek nagyon nagyon ismerosek, mi is hasonlokat irhattunk volna le anno (ha lenne iroi hajlamom), nem ritkan voltunk a vegsokig elkeseredve, es 4 eve meg konnyebb volt a kezdes is.

Sok sikert, kitartast nektek!

Szia Tovi!

Először is elnézést kérek hogy csak most válaszolok.
Nagyon örülök hogy tetszik a blog de mint ahogy látod Márti érdeme Mosoly
Másodszor pedig így utolag nagyon boldog új évet kívánunk neked és családodnak és minden olvasónknak
Meg próbálunk naprakészen írni de ezt néha az élet átírja ,de hát szerintem ez így van rendjén.
Nem tudom hogy tudunk e segíteni vele bárkinek is de remélem hogy érdekes és tanulságos dolgokat tudunk megosztani azokkal akik kivácsiak ránk.
Még egyszer köszönjük a jókivánságokat és igérem igyekezni fogunk mint írni mint boldogulni ebben az új világban.
Ja és én is meg próbálok írni hogy ne csak a szobalányok szeméből lássák a világot az olvasókMosoly
Minden jót és köszi

Attila Márti
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 10:18    Hozzászólás témája: Re: New life in London Hozzászólás az előzmény idézésével

Burbi írta:
Sziasztok !
Üdvözlettel:
Burbi

Tetszik az irasotok...meg ha nem is mennek konnyen a dolgok...de szinte nem lehet abbahagyni az olvasasat! Jo az iro! Mosoly Remelem a vegere sikersztori kerekedik belole! En szoritok! Megerdemlitek mert kitarto es szorgalmas embereknek tuntok! Hajra!

Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Upsz....egybe ment az irasom a tietekkel...igy az idezeten belul lathato amit irtam...sorry! Mosoly
Vissza az elejére
BeGa
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Attila és Márti!

Csatlakozom az előttem szólókhoz,remek kis írás. Hasonló dolgoknak nézek elébe,január 9.én este érkezem Angliába,tanulni,dolgozni. Én írásra nem adom a fejem,inkább olvasni szeretek,így a blogotokat is feltétlenül fogom.
Sok szerencsét nektek és minden utánunk jövőnek!
Vissza az elejére
eugen1974
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.A segitségeteket szeretném kérni.Szeretnék kimenni dolgozni.Bármilyen munka érdekel.Sajnos eljutottam arra a pontra amikor itt magyarországon nem tudom eltartani a családomat.Több éves összeszerelői tapasztalatom van mezőgazdasági gép összeszerelésből.B kategoriás jogsim is van 20 éves rutinal.Claas hungáriánál dolgoztam.Mindenféle munkát elválalok csak legyen biztos munka.Dolgoztam a BKVnál is 11 évet.Villany szerelés,festői munkák,karbantartói munkák is érdekelnek.

Kérek mindenit hogy segitsen.Magyarországon már nem megy.

Előre is köszönöm mindenkinek.
Vissza az elejére
Burbi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 5. Csütörtök, 21:15    Hozzászólás témája: Re Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük a biztatást és nagyon örülünk hogy tetszik a blogunk.
Remélem nagyon sokáig fogjuk írni Mosoly és happy end lessz a vége:)

Ati.Márti
Vissza az elejére
hajnii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 6. Péntek, 15:57    Hozzászólás témája: blog Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szeretek olvasgatni, így munka után kellemes időtöltés egy kis
olvasás. Szuper, és nem untató a blog:) Remélem még sokáig tudom olvasgatni Nagyon boldog gratula
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Január 6. Péntek, 15:59    Hozzászólás témája: Re: Re Hozzászólás az előzmény idézésével

Burbi írta:

Ati.Márti

Biztos vagyok benne, hogy happy End vege lesz. Az ilyen mentalitasu, agilis emberek mindig megtalaljak a helyuket barhol....
Burbi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 6. Péntek, 22:54    Hozzászólás témája: Re: Re Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
Burbi írta:

Ati.Márti

Biztos vagyok benne, hogy happy End vege lesz. Az ilyen mentalitasu, agilis emberek mindig megtalaljak a helyuket barhol....

Nagyon szépen köszönjük.

Ati.Márti Nevető
Vissza az elejére
ilkenya
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 14. Kedd, 19:08    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Ekkorát még nem nevettem mostanában, mint ezeken a szobalányos sztorikon! Mééééééééééééég ! Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban