Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kinéztem egy közvetítőcéget, de............mielőtt lépnék...

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tdaniel
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Máj 25. Csütörtök, 19:19    Hozzászólás témája: Kinéztem egy közvetítőcéget, de............mielőtt lépnék... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumosok! Mivel sokan X vagy Y céget akarnák leinformálni, hogy megbízható-e stb. arra gondoltam, hogy jobb lenne olyan topicot nyitni,ahol olyan kérdéseket lehet feltenni, ami segít abban, hogy az adott kérdező elgondolkozzon, mit is akar valójában???? Forgó szemek Hogy aki komolyan ki akar menni dolgozni, ne kapkodva tegye... Felkiáltás Amit Én kérdeznék, bármelyik cégnél:

-MIlyen szolgáltatásért is kell fizetni??
-A közvetítőcéggel kötöm a szerződést, magyar telephelyűvel, más EU-s országbelivel, vagy a kinnti céggel???Tehát: engem kiküldenek munkavégzésre ANGLIÁBA, VAGY A KÖZVETÍTŐ csak annyit tesz, hogy összehoz a céggel, és én a kinnti munkavállalókkal azonos szerződést kötök??A kinnti céggel!
- Mi történik elállás esetén??? (Ha visszalépnék a majdnem aláírt munkaszerződéstől, és már megvan az aláírt szerződés a munkaközvetítővel hogy keresnek állást...szóval,ha a megadott intervallumban egy ajánlatot se akarok elfogadni)
-Mi van,ha már kinnt vagyok,és egy-két nap múlva jövök rá, hogy nem tetszik, nem bírom fizikailag,szellemileg a melót??
- Mit tegyek, ha más módon találtam munkát, és fel akarom bontani a szerződést, amit munka keresésre kötöttem.......erre van-e pótdíj?
-Melyik ország joga alá esik a szerződés,ha vitára kerül sor,és eljárást akarok indítani (moderátorral egyeztetés, bírósági tárgyaláson kívüli egyezség, választottbírósági eljárás, rendes bírósági eljárás....)itt is kibukhat,ha nem angliai jog alá esik, hanem egy cég küld ki munkavégzésre...és pl. beleteszi a szerződésbe, hogy vita esetén a svájci jog, azon belül is X, vagy Y kanton választotbíróságánál tehetsz panaszt.. na ez mennyi költség lenne !!!! Ördög akkor lehet már pedzegetni, hogy nem annyit kapsz,mint a helyiek....különösen,ha kikötik, hogy tilos beszélned a fizetésedről....
- Orvosi, stb. vizsgálat mielőtt felvesznek dolgozni?? Ki fizeti??
-kinnt pár ledolgozott munkanap után kirugnak.........mi lesz??
-van-e a cégnek kamarai,minőségbiztosítási stb. tagsága, külföldi partnere stb.

Mit kérdeznétek magatoktól??? Most még ingyen van!!!!! Forgó szemek Nevető Kinntiek, mit kérdeztetek volna,ami váratlan volt???Ezek csak kérdések, de sajnos senki nem fogja majd a kezünket, ha elindulunk....és ha itthon rájövünk, mire vagyunk képesek,akkor ki tudjuk számítani az esélyeinket.........
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
camm
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Június 6. Kedd, 9:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Tdani!

Az ötletet az adatbázisról támogatom, bár mindössze egy közvetítőcégről tudok, hogy hagytak kint faképnél embereket, a Héra Holdingról. Persze ha másnak van velük kapcsolatban jó tapasztalata, azt is írja meg.

Nem tudom, hogy a felvetett kérdéseidre te tudsz-e válaszolni, mindenesetre megkérdezem, hogy ha közv. irodán keresztül megyek ki Angliába, és pl 6 hónapos szerződést iratnának velem alá, de nekem időközben kiderül, hogy nem maradhatok, hogyan lehet ezt megoldani, hogy ne okozzon problémát a papír?

Köszi, ha van bármilyen tanácsod. Camm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban