Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kutyusok Angliában

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vkitta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 30. Kedd, 9:17    Hozzászólás témája: Kutyusok Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Láttam, hogy korábban foglalkoztatok ezzel a témával, de sajnos nem nem lettem okosabb az ügyben. A segítségeteket szeretném kérni a következő témában: Januárban készülünk Angliába költözni, és szeretnénk vinni a spánielünket magunkkal. Az oltások és szükséges okmányok tekintetében tiszta a kép, autóval visszük, mert nem akarom a repülős cirkusszal sokkolni. Igazából arra lennék kiváncsi, hogy hogyan fogadják a helyiek a kutyáka, az albérlet tekintetében. Van rá lehetőség, hogy találjunk albérletet így? Ha van bármi tapasztalat, tanács ezügyben nagyon örülnék, ha segítenétek.
Köszönöm
Szép napot Mindenkinek!

Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merci106
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 24. Vasárnap, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Fapados járat szállít-e kutyust és ,hogy körülbelül mennyibe kerül?
A kutya kb. 30-32kg.
Előre is köszike. Forgó szemek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Április 7. Kedd, 10:26    Hozzászólás témája: Re: Kutyusok Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

vkitta írta:
Sziasztok!

Láttam, hogy korábban foglalkoztatok ezzel a témával, de sajnos nem nem lettem okosabb az ügyben. A segítségeteket szeretném kérni a következő témában: Januárban készülünk Angliába költözni, és szeretnénk vinni a spánielünket magunkkal. Az oltások és szükséges okmányok tekintetében tiszta a kép, autóval visszük, mert nem akarom a repülős cirkusszal sokkolni. Igazából arra lennék kiváncsi, hogy hogyan fogadják a helyiek a kutyáka, az albérlet tekintetében. Van rá lehetőség, hogy találjunk albérletet így? Ha van bármi tapasztalat, tanács ezügyben nagyon örülnék, ha segítenétek.
Köszönöm
Szép napot Mindenkinek!

Mosoly

Végső esetben odaadod egy kínai étkezdének... Laza
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Április 7. Kedd, 15:08    Hozzászólás témája: Re: Kutyusok Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

Platschu írta:
vkitta írta:
Sziasztok!

Köszönöm
Szép napot Mindenkinek!

Mosoly

Végső esetben odaadod egy kínai étkezdének... Laza

Ejnye....ez nem volt szep! Ördögi vagy nagyon őrült Irgum-burgum!!! Kacsintó
Vissza az elejére
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Április 7. Kedd, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fekete humor. Nekem is van sajátom és a kezét letörném, aki bántani meri az én kis "drágaságomat". Kacsintó
Vissza az elejére
wadid
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 25. Csütörtök, 12:03    Hozzászólás témája: kutyabaratok Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt kutyabaratok!

Lenne egy eleg szegyenletes kerdesem.
Egy negy honapos kiskutyaval szertnek utazni angliaba oktober elejen, tudok minden szabalyrol, de sajnos halaszthatatlanul utaznom kell es nem tudom kivarni a hat honapos karantent, raadasul egy negy honapos kiskutyarol beszelek, akinek megvan minden papirja, es az oltasai is, tovabba a vertesztje is keszen lesz az indulas idejere.
Szoval a kerdesem:
-Van e valamilyen konnyites az esetenbem, egy bebikutya eseteben
-tud e valaki megoldast az esetleges kicsempeszesre( gonolok itt minden informaciora: ellenorzes a hataron, mivel erdemesebb atkelni a hataron...)
Arra gondoltam elaltatnam es igy atsurranhatnank a hataron.
Koszonet, varom a valaszokat privatban is: lorantwadidh@yahoo.com
Vissza az elejére
verocs0712
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 20. Szerda, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.moveandparcel.eu/

ezt az oldalt ajánlom mindenki figyelmébe! magyrországról magyar emberek szállitják külföldre az állatokat, viszonylag jó áron, jó körülmények között. boxot tudsz bérelni Mosoly nem csak állatokat de bármit szállitanak ! érdemes megnézni Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban