Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Brit-magyar adózás kérdés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ashbeck
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 17. Kedd, 2:34    Hozzászólás témája: Brit-magyar adózás kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár hónapja jöttem ki Angliába. A kérdésem az lenne, hogy ha itt alapítok vállalkozást, dolgozok, egyéni vállalkozó vagyok, stb., akkor ugye Magyarországnak nem kell semmi adót fizetnem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Január 17. Kedd, 9:16    Hozzászólás témája: Re: Brit-magyar adózás kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

ashbeck írta:
Pár hónapja jöttem ki Angliába. A kérdésem az lenne, hogy ha itt alapítok vállalkozást, dolgozok, egyéni vállalkozó vagyok, stb., akkor ugye Magyarországnak nem kell semmi adót fizetnem?

EU tagallamokon belul mindig is csak egy helyen vagy koteles adot fizetni.Ahol eletvitelszeruen elsz.
Vissza az elejére
ashbeck
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 20. Péntek, 1:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kössz Baba.
Vissza az elejére
Kisnyaki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 2. Szombat, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan kérdésem van. Ha elkezdtem Magyarországon az adóévet munkával, de utána kiköltözök Londonba, és itt is melózok. akkor azt a kettő munkát Londonba valom be? a magyart is? v h mükszik ez?
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Június 3. Vasárnap, 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisnyaki írta:
Olyan kérdésem van. Ha elkezdtem Magyarországon az adóévet munkával, de utána kiköltözök Londonba, és itt is melózok. akkor azt a kettő munkát Londonba valom be? a magyart is? v h mükszik ez?

A magyart Mo-on az angolt Angliaban.
Vissza az elejére
Kisnyaki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 4. Hétfő, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
Kisnyaki írta:

Köszi! Mosoly Csak az zavart meg,hogy ugye egyszerre csak egy országban adózhatsz:)
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Június 13. Szerda, 0:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisnyaki írta:
BabaBaba írta:
Kisnyaki írta:

Köszi! Mosoly Csak az zavart meg,hogy ugye egyszerre csak egy országban adózhatsz:)

Ez igy igaz. Amikor Magyarorszagon dolgoztal akkor Magyarorszagra adozol, amikor meg Angliaban akkor Angliaba...egyszer ott es egyszer itt, az adott intervallumra.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban