Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Online angol nyelvtanulás!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mindenaron
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 6. Szombat, 16:36    Hozzászólás témája: Online angol nyelvtanulás! Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanulj angolul a honlapom segítségével. Szintfelmérő tesztek, hanganyagok, videók és még sok más érdekes és hasznos dolog az angol nyelvet tanulóknak.
További információért látogass el a : http://www.angol-tanar.com oldalra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
annalittlepickle
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 2. Szerda, 18:52    Hozzászólás témája: Re: Online angol nyelvtanulás! Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenaron írta:
Tanulj angolul a honlapom segítségével. Szintfelmérő tesztek, hanganyagok, videók és még sok más érdekes és hasznos dolog az angol nyelvet tanulóknak.
További információért látogass el a : http://www.angol-tanar.com oldalra.

Tetszik az oldalad.
Bevált az online tanítás? Skype-on tolod csak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lacimajor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 2. Szerda, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy időben én is kipróbáltam, felraktam magam egy-két apróhirdetési site-ra, de akkoriban nem nagyon volt rá kereslet...most biztos jobban megy, egyre több e-learning kurzus, online magántanárt látok a neten
Vissza az elejére
annalittlepickle
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 3. Csütörtök, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lacimajor írta:
egy időben én is kipróbáltam, felraktam magam egy-két apróhirdetési site-ra, de akkoriban nem nagyon volt rá kereslet...most biztos jobban megy, egyre több e-learning kurzus, online magántanárt látok a neten

Igen , nagyon elszaporodtak, csak aztán ki tudja, mennyire megy a gyakorltaban
Vissza az elejére
Szelisten
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 3. Csütörtök, 21:35    Hozzászólás témája: Nagyon megy Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Az biztos hogy ez a jövő. Mindenképp így kell tanítani, lehet hogy rosszak a tapasztalataid, de ki fog ez alakulni, és az lesz a természetes, hogy online tanárokat keresünk. Én spec online tanulok egyetemen... És ugyanolyan jó, mint a hagyományos.
annalittlepickle
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 4. Péntek, 19:56    Hozzászólás témája: Re: Nagyon megy Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelisten írta:
Sziasztok,

Az biztos hogy ez a jövő. Mindenképp így kell tanítani, lehet hogy rosszak a tapasztalataid, de ki fog ez alakulni, és az lesz a természetes, hogy online tanárokat keresünk. Én spec online tanulok egyetemen... És ugyanolyan jó, mint a hagyományos.

Egyetemen?? Ilyet se hallottam még. Magyar egyetem vagy külföldi?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Március 4. Péntek, 20:20    Hozzászólás témája: Re: Nagyon megy Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelisten írta:
Én spec online tanulok egyetemen... És ugyanolyan jó, mint a hagyományos.

Ja, ahogy anno monduk: A veréb is énekes madár, csak levelezon végezte.
Na erre meg ratesz egy lapattal az online egyetem...
A legeslegnagyobb atveres.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
annalittlepickle
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 7. Hétfő, 20:49    Hozzászólás témája: Re: Nagyon megy Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Szelisten írta:

-seci

Hát igen, lehet. Pedig lenne spiritusz a dologban, ha jó tanárok vannak. Max nem egyetemi formában, hanem magántanárok
Vissza az elejére
annalittlepickle
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 16. Szerda, 21:21    Hozzászólás témája: re Hozzászólás az előzmény idézésével

http://teachingglobal.com/
Ezt ismeri valaki? Van fent egy csomó jónak látszó tanár
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Március 16. Szerda, 22:33    Hozzászólás témája: Re: Nagyon megy Hozzászólás az előzmény idézésével

annalittlepickle írta:
seci írta:
Szelisten írta:

-seci

Hát igen, lehet. Pedig lenne spiritusz a dologban, ha jó tanárok vannak. Max nem egyetemi formában, hanem magántanárok

A bajk ott van, hogy egy igazi eloadast (igazi tablaval! Cambridge/Oxford/Bristol tele van meg ilyenekkel!) nem potol semmilyen konyv/online trutyi sem. Ugyanis ezek az eloadasok - az eloadokkal persze - adjak meg azt a pluszt, amitol nagysagrendekkel jobb lehetsz, mint azok, akik ilyenekbol kimaradtak.
-seci
Vissza az elejére
henihrubos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 10. Péntek, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már kint élsz Londonban, de még nem beszélsz angolul?
Esetleg 2-3 hétre kilátogatnál Londonba, hogy angolt tanulj?

Akkor a segítségedre lehetek ezügyben. Tanulj angolul a ZENE segítségével, vidáman és szórakozva. A leckéket a zene segítségével sajátítjuk el.
Ha szeretnél egy kis ízelítőt ebből, akkor látogass el a Zenésangol.com-ra, illetve a nyelvtanfolyamlondon.com-ra. Több éves tapasztalat és sikerélmények után bátran mondhatom, hogy bevált a módszer. A vélemények menüpontban a tanulóim maguk mondják el tapasztalataikat.
Egy egyéni óra ára (60 perc) 12 £.
Csoportosan (max. 3-4 fő) 10 £/fő.

Az első óra mindenkinek ingyenes, gyere próbáld ki Mosoly. Az órákon skype-on is részt vehetsz!

Hrubos Heni
07741147801
info@zenesangol.com
Vissza az elejére
Myriad
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 5. Kedd, 11:20    Hozzászólás témája: Tanulj ANGOLUL Skype-on, földrajzi határok nélkül! Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanulj ANGOLUL Skype-on, földrajzi határok nélkül!

Magyarországról jutányos áron vállalok tanítványokat, a világ minden táján élő magyar anyanyelvűeket.

Részletekért tekintsd meg honlapomat, valamint kérd ingyenes tájékoztatómat!

E-mail: angolsikerrel@gmail.com

Honlap:

http://angolbekescsaban.5mp.eu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban