Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Bemutatkozás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kristof92
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 17. Kedd, 14:47    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba Kristóf vagyok. Nem tudom hogy ide lehet-e erről írni, de próbáltam privát üzenetben felkeresni Encit és nem sikerült. Szeretnék egy albérletet május 14-től Dél Londonban, bármilyen lehetőség megfelel, egyágyas, 2-3 ágyas is. Bármilyen munka érdekelne amiből tudom fizetni a lakhatásom meg a kajám, mivel a fő célom az angol nyelv elsajátítása.
Magamról annyit talán, hogy 19 éves vagyok, suliban 8 éve tanulom az angolt magántanárnál 2 éve, csak érettségim van amivel ugyebár semmire se megyek kint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Április 17. Kedd, 14:55    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

kristof92 írta:

Magamról annyit talán, hogy 19 éves vagyok, suliban 8 éve tanulom az angolt magántanárnál 2 éve, csak érettségim van amivel ugyebár semmire se megyek kint.

Ne aggodj, eleinte a diplomaval sem mennel. Az angolok magasrol tesznek a magyar papirjaidra, foleg ha semmilyen munkatapasztalatod vagy referenciad nincs angoloktol.
Az erettsegid akkor lehet hasznos ha esetleg tovabb szeretnel tanulni. Mosoly
A lenyeg hogy beszelj angolul ( ami szerintem neked nem lesz gond) es legy talpraesett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban