Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

A-kategóriás motorkerékpár-jogosítvány (DAS)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cherrysis
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 18:47    Hozzászólás témája: A-kategóriás motorkerékpár-jogosítvány (DAS) Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

Másik jogsis topikban is jeleztem már a szándékomat, remélem senki sem fog haragudni az új topik nyitásért, de nem nagyon volt még hasonló. (vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet...)

Keresnék magam mellé olyan személyt, aki a közeljövőben (szeptember-október) szeretne Londonban nagymotor-jogosítványt (DAS) letenni. Oka: egy hozott személlyel jelentősen csökken a vizsga amúgy elég magas ára, akár 100-150 fontot is megspórolhatnánk így, plusz ha esetleg nem annyira boldogulsz az angollal, akkor abban is segíteni tudnék (ingyen és bérmentve). Az Angol jogsiszerzés sokkal gyorsabban megy, mint otthon, ideális esetben akár egy hét alatt is le lehet zavarni. A vizsga/tanfolyam menetét (mi kell hozzá, mennyiért, mikor stb) a neten fel lehet kutatni, de ha nem leled, akkor írj ide/csörögj rám és szívesen elmagyarázom, hogy mi hogy működik, illetve más egyéb jogosítványokkal kapcsolatban is adok információt, akár itt, akár telefonon. (07942636079).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
henrietta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 15. Csütörtök, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia! remélem látogatod még a honlapot és a motoros vizsgádon sikeresen túlvagy...és tudsz nekem segíteni. most tervezzük letenni a jogsit a nagymotorra a párommal, nézegettem a directgov honlapján,h. milyen teszteket is kell letenni, az a kérdésem, hogy ehhez szükséges-e vezetési gyakorlati órákat tenni, vagy egyszerűen csak lefixálok egy időpontot a vizsgákra és kész?
ezen kívül, hogy érted, hogy olcsóbb, ha valakivel együtt vizsgázol?
valójában csak a vizsga része világos számomra, eddig, ha van még valami hasznos információd vagy jótanácsod kérlek oszd meg velem.
előre is köszönöm
henrietta
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban