Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bőrgyógyász

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bodza22
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 15. Vasárnap, 20:06    Hozzászólás témája: bőrgyógyász Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szükségem lenne egy magyar bőrgyógyászra, ha ismertek valakit, aki ezzel foglalkozik, akkor kérlek írjatok! Szomorú

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Március 16. Hétfő, 2:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismerek egy borgyogyaszt, bar nem tudom, mennyit lendit az ugyon, ugyanis budapesti az illeto...
Vissza az elejére
bodza22
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 16. Hétfő, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, igazából én is ismerek budapesti bőrgyógyászt, de londonira lett volna szükségem... Zavart
Vissza az elejére
raciani
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Március 17. Kedd, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello

engem is érdekelne londonban egy bőrgyogyász. ha tudtok valahol légyszi irjátok meg
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 16. Vasárnap, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3. hó óta semmi??? Erus? Tovi? tothz? seci? Senki többet harmadszor? Nagyon boldog
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 17. Hétfő, 2:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alliL írta:
3. hó óta semmi??? Erus? Tovi? tothz? seci? Senki többet harmadszor? Nagyon boldog

Állatorvos-fogorvos-Orthoped orvos a kinálatom, őket találtam hirtelen Nagyon boldog

Már csak betegséget kell keresni hozzájuk, bár az állatovoshoz nem lesz könnyű Nevető Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 17. Hétfő, 6:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alliL írta:

Labgombara ott van a polcon (ASDA) a Canesten, annal jobbat orvos sem ir fel Mosoly
Ekcemara lehet hasznalni mososzappant (17p/3db/Morrisons) Mosoly
Mas meg nem volt!
Illetve ha van, akkor mi otthon jarunk orvoshoz es a borbetegsegek tipikusan olyanok, hogy tudnak varni egy kicsit.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 17. Hétfő, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alliL írta:

Nekem nincsenek bőrbetegéseim, sosem voltak, a lábgombát leszámítva (az is csak egyszer). Elmentem a körzetihez, kiírt valami krémet (nem Canesten-t), az szépen rendbe hozta és ennyi.

Bocsi, nem tudok segíteni, főleg hogy már egy ideje nem is vagyok UK-ban.
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 17. Hétfő, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm...ezek közül egyik sem segít...Mosoly Még sosem volt gombás megfertőzésem Nagyon boldog (nem tudtam Erus hogy már nem vagy itt...új info Mosoly )
Oksa, azért köszi a reagálást mindenkinek!!!
Vissza az elejére
bike_cap_fan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 13. Kedd, 0:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

ha meg barkinek aktualis talaltam egy londoni magyar borgyogyaszt . nagyon normalis arakon dolgozik, es van magyaroknak kedvezmeny is! udv
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban