Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Érdeklődés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tukacs
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Január 11. Vasárnap, 5:33    Hozzászólás témája: Érdeklődés Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Bevallom, picit nehéz helyzetben vagyok, mert egy ismerkedést, barátkozást árnyaltabban szoktam kezdeni, de mivel erősen "érdeklődő-üzemmódban" vagyok, nem lenne túl szép alakoskodnom.

Arról van szó, hogy szeretnék néhány levelezőpartnert találni akik értelmesek, kulturáltak és van tapasztalatuk Angliában élő magyarként. Tehát akiknek mértékadó lehet a véleményük számomra.

Nem titok, hogy erősen kifelé kacsintgatok, több szakmával, közgazdász végzettséggel és talán elfogadható angol nyelv-tudással. Jó lenne tudnom, mire lehet számítani,hol és hogyan érdemes kezdeni, stb.... Természetesen csak akkor, ha nem vagyok terhedre.

Persze, sok infóm van mindenféle netes oldalról, néhány ismerőstől, de elsősorban a személyes tapasztalat érdekelne...szóval, hogy mi az ami működik és ami nem működik kint.

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
irisz76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Londoni mérnöki állás(ok) ügyében érdeklődnék, tudna valaki hasznos tanácsokkal ellátni a jelenlegi helyzettel kapcsolatosan?(fizetés, munkarend, biztosítás a munkaadó részéről, szállás...stb)

Minőségügyi mérnök vagyok és természetesen beszélem az angolt, már voltam kint annó Angliában nyelvet tanulni.

6 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem és jelenleg is a szakmámban dolgozok.

Ha vki ismer olyan weblapcímet, ahol hasonló típusú állások között keresgethetnék akkor azt nagyon megköszönném.
Mosoly
Üdv,
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

irisz76 írta:
Sziasztok!

Londoni mérnöki állás(ok) ügyében érdeklődnék, tudna valaki hasznos tanácsokkal ellátni a jelenlegi helyzettel kapcsolatosan?(fizetés, munkarend, biztosítás a munkaadó részéről, szállás...stb)

Minőségügyi mérnök vagyok és természetesen beszélem az angolt, már voltam kint annó Angliában nyelvet tanulni.

6 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem és jelenleg is a szakmámban dolgozok.

Ha vki ismer olyan weblapcímet, ahol hasonló típusú állások között keresgethetnék akkor azt nagyon megköszönném.
Mosoly
Üdv,

http://www.cwjobs.co.uk
http://www.computerfutures.co.uk
http://www.theiet.org/ -> Career&Trainin -> Jobs
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Abos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 26. Péntek, 9:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

A tapasztaltabbaktól szeretném megkérdezni, merre és milyen irányban induljunk az angliai lehetőségekkel kapcsolatban.
Ki hogy kezdte ? Kit ajánl ?
Nagyon az elején vagyunk, még csak a szándék van meg.
Vissza az elejére
siorac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 26. Péntek, 9:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abos írta:
Sziasztok !

A tapasztaltabbaktól szeretném megkérdezni, merre és milyen irányban induljunk az angliai lehetőségekkel kapcsolatban.
Ki hogy kezdte ? Kit ajánl ?
Nagyon az elején vagyunk, még csak a szándék van meg.

Szia,

Kicsit homályos számomra, hogy mire gondolsz az angliai lehetőségek címszó alatt, de talán olvasd el ezt:

I Seaksum God

Meg ez a fórum is jó kiindulópont.
Remélem, ilyesmire gondoltál és tudtam segíteni.
Vissza az elejére
zsuzsa1969
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 20. Kedd, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok azérdekelne,hogy valaki utazott munkaközvetítő céggel? és nem verték át?NAgyon parázom hogy át vernek Még sehol sem talátam ilyen irást pozitívat!! irjátok meg merre kerssek Köszi
Vissza az elejére
csicso9
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 9. Csütörtök, 20:09    Hozzászólás témája: Nestlé Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődnék dolgozik e valaki, innen Wisbech-ben a Nestlé gyárban (állateledel)!
Szeretnék pár dolgot kérdezni!

Üdv!: Mészáros Gyula
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban