Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Benefit Advisor
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
amber
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 19. Péntek, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszonom a hozzaszolasokat, en is arra jutottam, hogy jobb a tiszta ut, telefonalok nekik, egyebkent sem erzem hogy eleg felvilagositast kaptam, mit es hogy szamoltak. jobb az elejen tisztazni mindent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hkhajni
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 10. Szombat, 0:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat kepzeljetek ma hivtak fel a Cb irodabol Newcastle-bol, es elvileg jovohet szerdan utaljak a penzt backdatelve jan. 3-tol. Mosoly Hozzateszem, azota is hivogattam oket folyamatosan, legutoljara meg kaptam egy e-mail cimet, Child Benefit Office [child.benefit@hmrc.gov.uk], ide irtam, mert a telefonalasnak mar nem lattam ertelmet. Talan ez segitett. Nem tudom.....Lenyeg az, hogy megvan.
Vissza az elejére
Lacika001
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 2. Hétfő, 16:16    Hozzászólás témája: sziasztok! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nagyon oszettet kerdessel fordulnek hozzatok,hatha tudja valaki a valaszt.Vagy a megoldast.Felvazolom mi a gondom,,illetve a kerdesem.Mi kijottunk a parommal es a gyerekkel 2009 szeptembereben.En azota folyamatosan dolgozom,amit igazolni is tudok.2010 szeptembereben beadtuk az itteni csaladi potlekra az igenylesunket..Bekuldtuk 4 er a kert papirokat,szuletsei anyakonyvi,igazolvanyok,utlevelek,satobbi.Ezeket 4 alkalommal kertek be.en egy idoben,hivogattam oket,hogy hol all az ugy,,de erdemleges valaszt nem kaptam.Mignem,,egy telefonhivas alkalmaval azt a valaszt adtak,hogy elutasitottak,,mivel nem tartozkodunk az egyesult kiralysagban,,es en nem adoztam.No,hat ezt erdekesnek talalom,mivel az elmult lassan 3 evben,egyszer sem hagytam el angliat,,es a gyerekem bizonyithatoan 2010 szeptembere ota oviba,illetve mar iskolaba jar.Az otthoni csaladi potlekot abban a pillanatban megszuntettek,ahogy innen a nemzetkozi ellenorzes soran kiderult,hogy eltvitelszeruen itt elunk.Ez jogos,,igy van rendjen.Nem allt szandekunkban ket orszagbol kapni..Viszont most,,1,5 ev utan,,egy kicsit kezd idegesiteni a dolog,,hogy semmit nem kapunk a gyerkre,holott elvileg minden feltetelnek megfelelunk.Papirokkal bizonyithato,az ovi suli.Majusban szuletik a masodik gyerekunk,,mondjuk ez nem tartozik szorosan a temahoz,,de ha ra is ilyen nehezkes lesz a dolog,akkor bele sem kezdek..No a kerdese az volna,hogy szerintetetk mit tegyek???Kihez/hova erdemes fordulni aki esetleg utanajar a dolognak???mert ugyan nem ebbol elnenk,,de ugy gondolom,,ha tenyleg jar,akkor miert ne??Eddig akikkel beszeltem mindenki megkapja a gyerekre ezt az ugynevezett csaladi potlekot...Koszonom a valaszokat..
Laci
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. Január 2. Hétfő, 18:41    Hozzászólás témája: Re: sziasztok! Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacika001 írta:
Sziasztok!
Nagyon oszettet kerdessel fordulnek hozzatok,hatha tudja valaki a valaszt.Vagy a megoldast.Felvazolom mi a gondom,,illetve a kerdesem.Mi kijottunk a parommal es a gyerekkel 2009 szeptembereben.En azota folyamatosan dolgozom,amit igazolni is tudok.2010 szeptembereben beadtuk az itteni csaladi potlekra az igenylesunket..Bekuldtuk 4 er a kert papirokat,szuletsei anyakonyvi,igazolvanyok,utlevelek,satobbi.Ezeket 4 alkalommal kertek be.en egy idoben,hivogattam oket,hogy hol all az ugy,,de erdemleges valaszt nem kaptam.Mignem,,egy telefonhivas alkalmaval azt a valaszt adtak,hogy elutasitottak,,mivel nem tartozkodunk az egyesult kiralysagban,,es en nem adoztam.No,hat ezt erdekesnek talalom,mivel az elmult lassan 3 evben,egyszer sem hagytam el angliat,,es a gyerekem bizonyithatoan 2010 szeptembere ota oviba,illetve mar iskolaba jar.Az otthoni csaladi potlekot abban a pillanatban megszuntettek,ahogy innen a nemzetkozi ellenorzes soran kiderult,hogy eltvitelszeruen itt elunk.Ez jogos,,igy van rendjen.Nem allt szandekunkban ket orszagbol kapni..Viszont most,,1,5 ev utan,,egy kicsit kezd idegesiteni a dolog,,hogy semmit nem kapunk a gyerkre,holott elvileg minden feltetelnek megfelelunk.Papirokkal bizonyithato,az ovi suli.Majusban szuletik a masodik gyerekunk,,mondjuk ez nem tartozik szorosan a temahoz,,de ha ra is ilyen nehezkes lesz a dolog,akkor bele sem kezdek..No a kerdese az volna,hogy szerintetetk mit tegyek???Kihez/hova erdemes fordulni aki esetleg utanajar a dolognak???mert ugyan nem ebbol elnenk,,de ugy gondolom,,ha tenyleg jar,akkor miert ne??Eddig akikkel beszeltem mindenki megkapja a gyerekre ezt az ugynevezett csaladi potlekot...Koszonom a valaszokat..
Laci

Az összes addig beadott papirotokkal menjetek be szépen a legközelebbi CAB irodába. Ők majd elintézik nektek. Itt rá tudsz keresni melyik esik hozzátok legközelebb: http://www.citizensadvice.org.uk/
Lacika001
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 2. Hétfő, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben ,,nagyon koszonom az infot.Nekik kuldtem mar valamikor egy idopontkeros mailt,,meg egy uzenetet hagytam a megadott szamukon,de eddig semmi reakcio...de ujra megprobalom...koszi megegyszer.
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. Január 3. Kedd, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacika001 írta:
Rendben ,,nagyon koszonom az infot.Nekik kuldtem mar valamikor egy idopontkeros mailt,,meg egy uzenetet hagytam a megadott szamukon,de eddig semmi reakcio...de ujra megprobalom...koszi megegyszer.

ööö...szerintem jobban jársz ha bebattyogsz személyesen időpontot kérni. Legalábbis itt nálunk az itteni irodában ez a tuti módszer. Kacsintó
monoka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 27. Péntek, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nekem a Housing Benefittel kapcsolatban lenne kérdésem.
Hátha tud valaki segíteni Mosoly
A főbérlőnk kérdezett rá, hogy miért nem igényeljük meg a Housing benefitet, két gyerek mellett már járna elég jó összeg...
Mondtuk neki hogy van otthon a nevünkön egy lakás, ami 100.000 ft kiadást jelent nekünk havonta... azt mondta hogyha tudjuk bizonyítani hogy nincs belőle bevételünk, akkor igényelhetünk housing benefitet... tud valaki erről valami közelebbit? Jogtalanul nem szeretnénk igénybe venni, bármennyire is szükségünk lenne rá, mert ha utána néznek, és tényleg nem számít hogy bevétel függő e vagy sem, akkor fizethetünk életünk végéig valószínűleg...
Köszönöm szépen előre is ha valaki tud válaszolni Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban