Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

carer allas

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 4. Szerda, 19:53    Hozzászólás témája: carer allas Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma raktak fel az iwiw-re, okt 4.

sziasztok,
lenne egy carer allas,hendonban,live in,zsido csaladnal,nagyon aranyosak.83 eves bacsira kell vigyazni.az elso par het ameddig batanulsz kb 200 font heti fizo,utana kb 300.ha valakit erdekel,szoljon.
laura:07908655811
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iceberg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 5. Csütörtök, 18:11    Hozzászólás témája: Re: carer allas Hozzászólás az előzmény idézésével

avnire írta:

sziasztok,
lenne egy carer allas,hendonban,live in,zsido csaladnal,nagyon aranyosak.83 eves bacsira kell vigyazni.az elso par het ameddig batanulsz kb 200 font heti fizo,utana kb 300.ha valakit erdekel,szoljon.

Szia Laura,

József vagyok, olvastam a hozzászólásodat. Érdekelne a munka 39 vagyok. Gyakorlatom nincs, legfeljebb annyi, hogy valamikor jártam az orvosegyetemre, és megvolt az ápolástan gyakorlatom I. év után.
Jelenleg Magyarországon tartózkodom.
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 5. Csütörtök, 19:26    Hozzászólás témája: Re: carer allas Hozzászólás az előzmény idézésével

iceberg írta:
avnire írta:

sziasztok,

Szia Laura,

József vagyok, olvastam a hozzászólásodat. Érdekelne a munka 39 vagyok. Gyakorlatom nincs, legfeljebb annyi, hogy valamikor jártam az orvosegyetemre, és megvolt az ápolástan gyakorlatom I. év után.
Jelenleg Magyarországon tartózkodom.

Bocsesz, valoszinuleg nem voltam vilagos Mosoly Nem vagyok Laura, es nem en adtam fel ezt a hirdetest. Csak olvastam valahol es bemasoltam. Ott a telefonszam, hivd fel!
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 14:10    Hozzászólás témája: Re: carer allas Hozzászólás az előzmény idézésével

Az iwiw-rol.. Okt. 30.

"Fogyatekos/mentalisan serult felnottek otthonaba keresek a helyemre valakit. min. 40 ora (csinalhatsz tobbet is ha birod), plusz 2 ejszaka hetente (sleep-in, szoval jo esettben csak aludni kell). NVQ Level 2 in care elony, de amugy a munkahoz nem szamit, csak a fizetesedet dobja meg, maskulonben minimalber + £20/night. Hely: New Malden, Tolworth, Thames Ditton.

Komaromi Zsuzsanna"

A CV-teket erre az emailcimre kuldjetek: info@carewatchltd.co.uk
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 22. Szerda, 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss Hirdetés:
Irodai munkatárs - Egészségügyi túrizmus
Egészségügyi túrizmussal foglalkozó, londoni székhelyű, magyar cég keres tehetséges, keményen dolgozó, elkötelezett, angolul kiválóan beszélő fiatal munkatársat.
Orvosi vagy egészségügyi végzettség nem feltétel, de előny. Kiemelkedő jövedelem és szakmai tapasztalatszerzési lehetőség. A jelentkezők fényképes CV-jeit és referenciákat a következő email címre várjuk: gabor@a3westend.com
Vissza az elejére
dalmaedi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 3. Szerda, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régen írtatok ide...
Tud valaki live in vagy live out munkát mostanság ajánlani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsuzskoka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 14:00    Hozzászólás témája: Zsuzskoka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Felnőttek otthonában, vagy magánháznál szeretnék elhelyezkedni egyelőre kevés angol tudással. Most járok nyelvtanfolyamra. 55 éve, fiatalos, szakképzett ápolónő vagyok. Klinikán is dolgoztam 12 évig, jelenleg egy idősápolási otthonban dolgozom még Magyarországon.
Esetleg más munkát is elvállalnék, amíg a hivatalos regisztrációm megtörténik, ami több hónap, ahogy látom a fórumban.
Ha valaki tudna segíteni, vagy ajánlani bármilyen munkát, kivéve szex, nagyon megköszönném.

Üdvözlettel

Zsuzsanna

e-mail címem zsuzsa.kuthyne@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
PeggyPedro
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 9. Csütörtök, 20:19    Hozzászólás témája: live in carer Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tapasztalatokra és véleményekre lenne szükségem a következőkkel kapcsolatban.
60 év fölötti Parkinson kóros bácsi live in ápolása, teljes ellátásra szorul a nap 24 órájában. Megpróbálom tömören leírni a napi menetet: reggeli fürdetés, öltöztetés, gysz-k beadása, reggeli készítés, reggeliztetés, ebéd ugyan ez fürdés nélkül, vacsora ugyan ez fürdéssel + ágyneműcsere szükség esetén. Mosás és takarítás a bácsira és éjjel is szalonképesnek kell lenni hozzá ha a helyzet megkívánja! Mindez egy házban, teljesen külön szeparálva,konyha, nappali, fürdő, hálószoba külön, úgy hogy a férjemmel laknék ott, lakbérért nem kellene fizetni. Heti 300 font.
Szerintetek megérné??? Vagy mennyit lehet ilyen felállásba elkérni. Most indítom el a regisztrációmat a nursery and midwifery council-nál.

Priviben is írhattok.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. December 10. Péntek, 16:07    Hozzászólás témája: Re: live in carer Hozzászólás az előzmény idézésével

PeggyPedro írta:
Sziasztok!

Tapasztalatokra és véleményekre lenne szükségem a következőkkel kapcsolatban.
60 év fölötti Parkinson kóros bácsi live in ápolása, teljes ellátásra szorul a nap 24 órájában. Megpróbálom tömören leírni a napi menetet: reggeli fürdetés, öltöztetés, gysz-k beadása, reggeli készítés, reggeliztetés, ebéd ugyan ez fürdés nélkül, vacsora ugyan ez fürdéssel + ágyneműcsere szükség esetén. Mosás és takarítás a bácsira és éjjel is szalonképesnek kell lenni hozzá ha a helyzet megkívánja! Mindez egy házban, teljesen külön szeparálva,konyha, nappali, fürdő, hálószoba külön, úgy hogy a férjemmel laknék ott, lakbérért nem kellene fizetni. Heti 300 font.
Szerintetek megérné??? Vagy mennyit lehet ilyen felállásba elkérni. Most indítom el a regisztrációmat a nursery and midwifery council-nál.

Priviben is írhattok.

Bentlakassal nagyon megeri, jo uzletnek tunik szamodra. (sokan heti 200 bruttoert dolgoznak gyarakban, es a szallasukat is fizetik)

Viszont nem tudom hol talaltad, de elore ne fizess semmiert penzt, nagyon sok a hasonlo jellegu kamuhirdetes, ami jol hangzik, aztan akarmilyen okbol penzt kernek elore (akar regisztracio is lehet az ok). Es onnan eltunnek, elerhetetlenek.....
Szoval okosan, korultekinton, sok sikert...
PeggyPedro
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 10. Péntek, 23:05    Hozzászólás témája: live in carer Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Tovi!

Az első meeting megvolt, úgy érzem tudtam jó benyomást kelteni.
Az előre fizetéssel meg úgy vagyok, hogy a tanulópénzt már otthon megfizettem, ami nem kis összeg volt, egy magyar céggel, aki Amerikába akart kivinni nővéreket. Szóval tanultam a hibámból!

Üdv, Peggy
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 3. Csütörtök, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bemásolom ide is:

We are looking for live-in domestic carers helping and looking after elderly people in their own homes in England and Wales.

No experience needed (for ladies), but good conversational English, enthusiasm, passion for care, can do attitude and knowledge of basic cooking is essential. Gentlemen have to have driving licence and experience in care (at least family level) or social work too. There is no age limit anybody can do the job if fits the requirements. The salary is 370-490 GBP/week gross wich is about 1400-1700 euros net/month (after tax) (1270- 1680GBP/month). There is no need to become self employed in the UK, the carer is employed by our company who organizes all the documents and taxation. Live-in means that the carer lives in the cared person's house in a separate room.

or more information please call us on
e-mail: liveincarerjobs@yahoo.com
or
telephone 003646398753 (landline)
003630 472 76 43 (mobile)

http://www.profesia.sk/en/work/technoterv-bt/O987375

Egy szlovák munkaközvetítő oldalon találtam ezt (gyakorlatilag a workania.hu megfelelője a profesia.sk). Igaz, magyar cég, de a szövegben azt írják, hogy nem kérnek pénzt semmiért:

The whole service is free no agency fee or any hidden extra fee.

Akit érdekel, olvassa el az egész hirdetést a fenti linkre kattintva.
Vissza az elejére
moke
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 26. Kedd, 17:14    Hozzászólás témája: egy kis referencia....kellene :) Hozzászólás az előzmény idézésével

aki hallott mar az alabbi cegrol, amely bentlakasos apolasi lehetosegeket hirdeto munkaerokozvetito ceg, akkor legyen kedves vmi velemenyt irni.
a ceg a kov. honlapon (angol, spanyol, magyar es horvat nyelveken) hirdeti magat, miskolci elerhetoseggel:

http://www.liveincarer.net/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=19&lang=hu
(Technoterv Munkaközvetítő Iroda)

amennyiben a jelentkezo megfelel az elvarasoknak, egy 5 napos ingyenes kepzesre hivjak angliaba, ahol a szallas es etkezesi koltseget kell kifizetni, plusz ki-ki allja az utazasi koltsegeit.
mas dij nincs
kozvetito dij nincs

amennyiben sikeresen zarul a kepzes, par heten belul talalnak munkalehetoseget es akkor ismet ki lehet utazni....addig vagy haza, vagy....ahogy alakul.

Vki mar dolgozik ezen ceg altal?
mar 2005 ota mukodnek....vmi precedens csak kell legyen.
igeretesnek tunik, nm latok benne semmi susmust, epp csak biztonsag kedveert probalnek infot gyujteni Mosoly

koszi elore is mindenkitol, akarkitol Mosoly
Vissza az elejére
iknes
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 2. Vasárnap, 10:08    Hozzászólás témája: Re: egy kis referencia....kellene :) Hozzászólás az előzmény idézésével

moke írta:
aki hallott mar az alabbi cegrol, amely bentlakasos apolasi lehetosegeket hirdeto munkaerokozvetito ceg, akkor legyen kedves vmi velemenyt irni.
a ceg a kov. honlapon (angol, spanyol, magyar es horvat nyelveken) hirdeti magat, miskolci elerhetoseggel:

http://www.liveincarer.net/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=19&lang=hu

amennyiben a jelentkezo megfelel az elvarasoknak, egy 5 napos ingyenes kepzesre hivjak angliaba, ahol a szallas es etkezesi koltseget kell kifizetni, plusz ki-ki allja az utazasi koltsegeit.
mas dij nincs
kozvetito dij nincs

amennyiben sikeresen zarul a kepzes, par heten belul talalnak munkalehetoseget es akkor ismet ki lehet utazni....addig vagy haza, vagy....ahogy alakul.

igeretesnek tunik, nm latok benne semmi susmust, epp csak biztonsag kedveert probalnek infot gyujteni Mosoly

Szia szóval neked sem történt semmi azóta mióta erről érdeklődtél, semmi tapasztalat?
Nekem azért nagyon fura a dolog, mert ugyanilyen névvel építőipari cég is van, továbbá azért is mert eddig 0 db visszajelzést találtam a cégről, és azért ennyi működési idő után nem ezt várná az ember...
Vissza az elejére
szilvihorv
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 26. Szerda, 17:09    Hozzászólás témája: Re: egy kis referencia....kellene :) Hozzászólás az előzmény idézésével

iknes írta:
moke írta:

mas dij nincs
kozvetito dij nincs

Szia szóval neked sem történt semmi azóta mióta erről érdeklődtél, semmi tapasztalat?
Nekem azért nagyon fura a dolog, mert ugyanilyen névvel építőipari cég is van, továbbá azért is mert eddig 0 db visszajelzést találtam a cégről, és azért ennyi működési idő után nem ezt várná az ember...

Sziasztok!
Én is szeretnék live-in carerként dolgozni, és én is megtaláltam ezt a céget, liveincarer.net. Viszont amikor rájuk kerestem a google-ban, semmilyen véleményt nem találtam róluk, csak álláshirdetéseket és ezt a fórumot. Illetve ez a Helping Hands-nél (http://www.helpinghandshomecare.co.uk/jobs/looking-work-uk) ők vannak megadva magyar kontaktnak. Ennek alapján valósnak kell lenniük, csak mivel semmilyen véleményt nem találtam róluk, kételkedem. Jártam már meg közvetítőcéggel a múltban, nem szeretném ugyanazt a hibát megint elkövetni.
Ha valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban, légyszi ossza meg! Köszönöm!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban