Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Endokrinológus vagy belgyogyász

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
faragoandrea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 12. Csütörtök, 10:53    Hozzászólás témája: Endokrinológus vagy belgyogyász Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pajzsmirigy problémám miatt magyar endokrinológust, vagy belgyógyászt keresk ha lehet Londonban, de az sem probléma, ha vidéken.
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Június 12. Csütörtök, 14:28    Hozzászólás témája: Re: Endokrinológus vagy belgyogyász Hozzászólás az előzmény idézésével

faragoandrea írta:
Sziasztok!

Pajzsmirigy problémám miatt magyar endokrinológust, vagy belgyógyászt keresk ha lehet Londonban, de az sem probléma, ha vidéken.
Előre is köszönöm!

Szia!

Hasonlo cipoben jarok En is, de a haziorvoson keresztul kaptam korhazi szakrendelesre idopontot. Miert ragaszkodsz magyar orvoshoz?

Eva
Vissza az elejére
faragoandrea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 12. Csütörtök, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is jartam korzetinel, adott egy idopontot telefonszammal, ami alapjan kerhettem egy idopontot korhazi szakrendelesre, ahol kozoltek velem hogy nincs idopont. Azt mondtak varolistara raknak es majd visszahivnak, ha lessz . Ez volt 2 honappal ezelott. Meg nem telefonaltak..
Szoval ugy gondolom egy magyar orvos ennel tobbet foglalkozna a problemammal.
De ha tudnal esetleg nekem ajanlani valakit aki nem magyar, es megbizhato (bar nem tudom ez megoldhato -e magan uton), nagyon megkoszonnem!
Vissza az elejére
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Június 13. Péntek, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

faragoandrea írta:
En is jartam korzetinel, adott egy idopontot telefonszammal, ami alapjan kerhettem egy idopontot korhazi szakrendelesre, ahol kozoltek velem hogy nincs idopont. Azt mondtak varolistara raknak es majd visszahivnak, ha lessz . Ez volt 2 honappal ezelott. Meg nem telefonaltak..
Szoval ugy gondolom egy magyar orvos ennel tobbet foglalkozna a problemammal.
De ha tudnal esetleg nekem ajanlani valakit aki nem magyar, es megbizhato (bar nem tudom ez megoldhato -e magan uton), nagyon megkoszonnem!

Szia!

Nekem is varnom kellett nehany hetet a korhazi idopontra, de ez itt megszokott. Azt viszont furcsanak tartom, hogy nem tudtak neked idopontot adni, nehany hettel kesobbre. Ha mar 2 honapot vartal, lehet hogy erdemes emlekeztetni oket. Ha nem jutsz veluk sehova, akkor menj vissza a haziorvoshoz es kerj tole masik korhazba beutalot.

En az utobbi ev folyaman haromszor voltam szakrendelesen, de nem maganuton, igy sajnos nem tudok neked senkit ajanlani.

Eva
Vissza az elejére
faragoandrea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 13. Péntek, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eva!

Nagyon koszonom a jotanacsot!
Mindenkeppen megprobalok telefonalni megegyszer, es ha nem sikerul tenyleg kerek egy masik korhazhoz idopontot!
Megegyszer koszi!!!

Andi
Vissza az elejére
Margit84
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 15. Szerda, 4:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Pajzsmirigyproblémával (magas TSH érték) itthon 3 havonta kontrollra kell járnom (labor, endokrinológia), ha kiköltözöm Londonba mi a teendő? Köszönöm
Vissza az elejére
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Június 15. Szerda, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Margit84 írta:
Sziasztok! Pajzsmirigyproblémával (magas TSH érték) itthon 3 havonta kontrollra kell járnom (labor, endokrinológia), ha kiköltözöm Londonba mi a teendő? Köszönöm

A haziorvosnal valo regisztralaskor mindenkeppen emlitsd meg a fentieket es kerj tole beutalot szakrendelesre. Mind a regisztralas es a szakrendelesre valo beutalo/idopont idot vesz igenybe, igy szerintem jobb lenne ha egy otthoni kontroll utan jonnel ki. Gyogyszerhez valo betegtajekoztato alapveto ahhoz, hogy itt hasonlot tudjanak neked felirni, valamint ha vannak leleteid es zarojelenteseid akkor azokbol is erdemes a fontosabbakat leforditattni.

Eva
Vissza az elejére
ApRoka8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 24. Szerda, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Nekem is hasonló problémám lenne. Most fogok kimenni Londonba, de gondoltam, hogy előtte elmegyek az itteni orvosomhoz ellenőrzésre. Már egyszer kellett gyógyszert szednem vagy 2 évig kb, és aztán rendbe jött a pajzsmirigyem, így elhagyhattam a gyógyszert. Viszont nem tudom most milyen állapotban van.
Ha esetleg megint gyógyszert kellene szednem, szerintetek megoldható az, ha itthonról kapom a gyógyszert, és kint csak vérvételre járok, esetleg ultrahangra, az eredményt pedig telefonon megmondom neki? Itthon is hasonló volt a szitu, mert nem egy városban voltunk.
Vagy inkább kint kell elmennem orvoshoz, aki majd felír vmi gyógyszert?
Arról esetleg tudnátok írni egy pár sort, hogy hogy működik ez az itthonihoz képest? Mármint ha el akarok menni pl ezzel egy orvoshoz. Mennyit kell általában várni időpontra, mennyire vizsgálják meg az embert, mert hallottam olyat is, hogy nem nagyon akarják tüzetesebben megvizsgálni az embert.
Köszi előre is a segítséget.
Vissza az elejére
Lzita
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 25. Kedd, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 tipp ha alulmukodo thyroid betegseged van :
habar a hormonpotlo gyogyszerert nem kell fizetni de
a GP-nel igenyelheto egy FP92A nevu nyomtatvany ,amit kitoltve es elkuldve kapsz egy kartyat ( nekem 1 het mulva megkuldtek)
nhs medical exemption certificate a neve.
onnantol minden a te nevedre kiallitott venyen levo barmilyen gyogyszert ingyen kapsz meg a gyogyszertarban
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban