Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Maganora az angolt kozel anyanyelvi szinten beszelo tanarral

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
English_today
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 8. Csütörtök, 15:13    Hozzászólás témája: Maganora az angolt kozel anyanyelvi szinten beszelo tanarral Hozzászólás az előzmény idézésével

Londonban elek het eve, itt vegeztem a Trinity TESOL tanarkezpo nyelviskolat. Evek ota tanitok londoni nyelviskolakban es adok maganorakat.

Kommunikacios alapokra epitem az oraimat mert tapasztalatom szerint ez a leghatekonyabb es a mindennapokban is ennek latod legnagyobb hasznat.

Az aboszlut kezdotol a kozepszintig gyakran hasznalom a magyar nyelvet a magyarazathoz. Kozepszint felett az ora 90%-a angolul folyik.

Az oraberem £15/ora. Ket szemely reszere ez £11/szemely.

Az elso, szintfelmero ora ingyenes.

Vallalok forditast es tolmacskodast is. Az oraber ugyanaz.

Golders Greenben lakom, az orak tortenhetnek az en lakasomon/kavezokban/vagy a kliens lakasan.

Barmilyen tovabbi informacioert elerheto vagyok a 0757 508 7991-es telefonszamon.

Koszonom.
Zsuzsa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban