Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát kínál
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Állást kínál
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
irisz76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 14:14    Hozzászólás témája: Mérnök állást keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni minőségügyi mérnöki állás ügyében.
6 év szakmai tapasztalattal rendelkezem, elvégeztem a szakmérnökit is és természetesen beszélek angolul és jelenleg is a szakmában dolgozom.

Londonban érdekelne hasonló típusú munka és szeretnék érdeklődni hogy milyen weboldalon keresgélhetnék vagy van e vki aki ismer olyan közvetítő(ket)t, aki mérnököket keres esetleg?

Méröki fizetések hogyan mozognak jelenleg? Éltem már kint Angliában így szerencsére minden egyéb infóval rendelkezem szállás és étkezés vagy orvosi ellátás ügyében Vicces

Nagyon köszönöm előre is!

Üdv,
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyanyus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 10. Vasárnap, 10:35    Hozzászólás témája: Konyhai mosogatói munka kevés angollal is Hozzászólás az előzmény idézésével

A munkahelyemen - öregotthon és kórház - keresnek egy fő konyhai mosogatót, teljes munkaidőre, napi 12 óra, heti 4-5 nap. A munka nem könnyű. Nemi kikötés nincs, de szerintem erős fizikumú férfi kéne, aki nem túl magas. Én is csináltam, majdnem ráment a hátam meg a két karom. A fizu kb. 6.50/óra bruttó. Szállás heti 60-70 Font rezsivel együtt, és a cég csak az első időkre adja, utána keresned kell magadnak. A munkahely Haslemere-ben van - GU27 3PX. Kevés angollal is lehet jönni, de tanulni kell, 3 hónap van rá, hogy érts és beszélj valamennyit. Ingyenes heti egy óra angolt biztosít a cég. Munkakezdés: június első (május utolsó) hete. Tel: +447540-053035- ez az enyém, ha van kérdésed - email, ahová az önéletrajzodat küldheted: jorandall@oldercare.co.uk , ez pedig a nagyfőnök neve és címe. Ha nekem akarsz írni, akkor ne ide, hanem az njudit123@freemail.hu-ra írj.
Sok sikert!
Ui: Gyöngyi72, mi lett veled időközben??????

Legutóbb Nyanyus szerkesztette (2011. Máj 25. Szerda, 17:50), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyongyi72
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 16. Szombat, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Nyanya!

Hívtalak telefonon. Mo-ról.
Azonnal tudnék indulni. Jo Randallnak elküldöm önéletrajzomat
e-mail-en. Alap angolom van.
Amit írtál a munkával kapcsolatban minden vállalható számomra.
Kérlek, ha módodban áll válaszolj!

Köszönettel: Szegedi Gyöngyi
Vissza az elejére
gyongyi72
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 16. Szombat, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Uhh ! Elnéztem a nickedet: Elnézésedet kérem Nyanyus! Zavarban levő Sokkolt
Vissza az elejére
gyongyi72
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 16. Szombat, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sikerült ! ide írtam. Síró vagy nagyon szomorú Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
meg hívtalak is... Zavart mind1 az önéletrajzomat elküldtem és minden ok: Vicces
Vissza az elejére
Nyanyus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 22. Péntek, 18:06    Hozzászólás témája: Gratula Hozzászólás az előzmény idézésével

gyongyi72 írta:
sikerült ! ide írtam. Síró vagy nagyon szomorú Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
meg hívtalak is... Zavart mind1 az önéletrajzomat elküldtem és minden ok: Vicces

Gyöngyi, nagyon örülök, hogy sikerült, de megtennéd azt a szívességet, hogy válaszolnál az emailemre is, hogy meg tudjam mutatni a főnök-öd-nek, hogy jössz is - meg mikor - meg hová? Vagy pedig fel is hívhatsz, de az neked borzasztó sokba kerül, nem ajánlom. Köszi: Nyanyus-Nyanya Mosoly
Nevető
ruzsovy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 19. Csütörtök, 8:12    Hozzászólás témája: Live in housekeeper Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Egyedülálló hölgyet keresek live in housekeeper and cook munkakorbe Newbury (berkshire) melle június közepei kezdéssel. Az év nagyobbik részét itt toltjuk,ahol neked takarítani,mosni vasalni kellene,kb 3 hónapot pedig Franciaországban (Saint Tropez) ahol főleg főzni és felszolgálni.
Olyan hölgyek jelentkezését varom akik legalább elfogadható nyelven beszelik az angolt,valamennyire jártasak a főzésben,van jogosítványuk,rendszeretőek,szeretik az allatokat (kutya,macska,tyuk es lovaink vannak) és nem dohányoznak.
Munkaidő 5 nap a heten főleg a hétvégén de ez Franciában változik. Szállás ( egy szoba egy különálló házban amit velem osztanál meg, a házat nem a szobát Mosoly ) és kocsi biztosítva plusz a kaja amikor dolgozol.
Ha esetleg lenne kérdésed írj az alábbi e-mail címre: ruzsovy@yahoo.com
Mindenkinek igyekszek majd válaszolni a kérdéseire ahogy az idom engedi.
Az érdeklődök e-mailjeit CV-vel ,egy pár soros levéllel angolul és egy fényképpel a következő e-mail cimre varom.
ruzsovy@yahoo.com
Vissza az elejére
phpeti
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 1. Szerda, 8:45    Hozzászólás témája: munkát kínál link Hozzászólás az előzmény idézésével

szeretném megnyitni a munkát kínál linket ezen a honlapon , de folyamatosan error, a legördülő mezőkig eljutok ott vége , nem hoz be sajna nekem semmit.....
tudom , hogy nem vagyok egy Bill Gates , de megnézném
szóval HOGY KELL Sokkolt ???

köszönöm
Vissza az elejére
huncutka244
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 24. Péntek, 22:20    Hozzászólás témája: Takarítói munka lányoknak Hozzászólás az előzmény idézésével

Takarítói munka lányoknak-hölgyeknek szállodákban gyors elhelyezkedéssel.
Részletekért:
huncutka244@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tyler
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 5. Kedd, 0:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

We are Private establishment based in London for elite gentlemen’s who work hard and looking for relaxation and a bit extra .. We are looking for ladies who would like to work as a part of a team to provide a professional service as a VIP hostess Must be over 18, good looking, have a good personality, be caring,confident, like to communicate and have a knowledge of most things .
If you open minded and would like to be a part of our team,then send us couple of your pictures and something about your self. Do not need any previous experience.
Salary: around 1500Ł/week.
For more information please ring us on +447550587619. If we are not available send text message we gonna call back or email us. gesa.lisa@yahoo.co.uk
Vissza az elejére
Sipike
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 8. Péntek, 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Munkalahetoseget kinalok Lyndhurstben egy 5 csillagos szallodaban.Takaritoi munkarol lenne szo heti 3nap reggel 8:30-tol 3ig, vagy akinek kiegeszito fizura lenne szuksege arra is van megoldas ugyan itt csak nem kell takaritani a szobakat kell elokesziteni az alvashoz ez pedig heti 5nap es ...tovább »te 7-tol 10ig es ket nap szabad.
Ha valakit erdekel irjon a sipos.anita@citromail.hu cimre
Anita Vicces Vicces Vicces
Vissza az elejére
plexyroad
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 10. Vasárnap, 16:51    Hozzászólás témája: Warehouse worker Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Ruha raktarba keresunk magyar csoportba megbizhato magyar munkatarsat Central-Londonba szerzodessel. Jelentkezni ugynoksegen keresztul lehet a http://www.officialjobs.co.uk/#/warehouse/4552864558
cimen. Kezdes idopontja szeptember 5. , jelentkezni magyarorszagrol is lehet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
huncutka244
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 14. Csütörtök, 12:38    Hozzászólás témája: Takarítói munka lányoknak Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányokat keresnek szállodai takarítói munkára azonnali kezdéssel. Londonban. Részletek:07879958487
Vissza az elejére
csakij
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 24. Vasárnap, 6:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem saját hirdetésem, az IWIW-en találtam.Csak azért postoltam be ide hátha segít valakin.Tehát:

Idézet:
Iskola takarítás:
Ezek az iskolák szétszórtan vannak Dél-Nyugat London területén. A központ Croydonban van és van hogy be kell menni az irodába, vagy South Wimbledonba és onnan visznek kocsival a helyszínre.
A rendőrségen leinformálnak ha még nincs erkölcsid így ez kb. 2-3 hétbe telik és csak utána dolgozhatsz. Ha van már itteni erkölcsid akkor azonnal kezdhetsz.Kell még az ANI NUMBER,ÚTLEVÉL VAGY SZEMÉLYI, 2 DB FÉNYKÉP ÉS EGY BANKI KIMUTATÁS A MOSTANI CÍMEDRE CÍMEZVE ! Fiúk is dolgoznak. 5.93 a fizu+Holiday Pay /minden fizukor/+utazási hozzájárulás...nem túl sok,de sok helyen nincs.2 hetente van fizu.
Címük: Rochelle Services, 25 Brighton Road, South Croydon CR2 6EA
T:07 931 489 056
07 968 124 681 / Daniel ( főnök )
Nyitvatartási idő: 9-17-ig
De előtte érdemes betelefonálni,hogy biztos bent legyen valaki, mert sokszor van úgy, hogy nincsenek bent.
ERKÖLCSIT ha NINCS még Ők csináltatják, Nektek csak ki kell tölteni 1 adat lapot,( de ezt írtam is ) és attól függ a vissza érkezése a (Ti címetekre és az iroda címére is elküldik) hogy az elmúlt 5 évben hány helyen laktál......Ezért írtam, h elég, ha csak a mostanit és az otthonit írjátok be és rövidebb időn belül elintézik.
HA MÁR VAN, DE MAGYAR NYELVEN : Akkor a Magyar Konzulátusnál kell lefordíttatni, h hiteles legyen.
NINCS INTERJÚ csak adatlapokat kell kitölteni és természetesen használhattok szótárt.
Vissza az elejére
ari07
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 26. Kedd, 10:57    Hozzászólás témája: Re: Takarítói munka lányoknak Hozzászólás az előzmény idézésével

huncutka244 írta:
Takarítói munka lányoknak-hölgyeknek szállodákban gyors elhelyezkedéssel.
Részletekért:
huncutka244@freemail.hu

kedves hirdető engem érdekelne,sajnos uj vagyok ezen az oldalon és nézd el ha valamit nem jól írtam.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Állást kínál Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő
23 / 27 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban