Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

SOLAR-napelem

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
chris83
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 17. Csütörtök, 10:37    Hozzászólás témája: SOLAR-napelem Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni és egyben információt szeretnék gyűjteni arról,hogy Angliában hol tart az alternatív energiaforrásokat tekintve a napelemszerelés?
Van valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen infoja,gondolata?
Én ezt csinálom már lassan 3éve egy németországi cégen keresztül és az idén szándékozok kimenni az Egyesült Királyságba.
A cégem nem rég kapott egy angliai megbízást(amin meg is lepődtem,mivel az éghajlatot tekintve nem épp ez az ország viszi a prímet),de engem nem oda vezényeltek.
Nagyon hálás lennék minden egyes hozzászólásért,mert valóban érdekelne,hogy miként boldogulnék ezzel a szakmával odakinn.
előre is köszönöm mindenkinek,aki tud segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Március 17. Csütörtök, 12:07    Hozzászólás témája: Re: SOLAR-napelem Hozzászólás az előzmény idézésével

chris83 írta:
Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni és egyben információt szeretnék gyűjteni arról,hogy Angliában hol tart az alternatív energiaforrásokat tekintve a napelemszerelés?
Van valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen infoja,gondolata?
Én ezt csinálom már lassan 3éve egy németországi cégen keresztül és az idén szándékozok kimenni az Egyesült Királyságba.
A cégem nem rég kapott egy angliai megbízást(amin meg is lepődtem,mivel az éghajlatot tekintve nem épp ez az ország viszi a prímet),de engem nem oda vezényeltek.
Nagyon hálás lennék minden egyes hozzászólásért,mert valóban érdekelne,hogy miként boldogulnék ezzel a szakmával odakinn.
előre is köszönöm mindenkinek,aki tud segíteni.

En csak annyit tudok, hogy szinte nincs olyan het, amikor ne akarnanak ravenni, hogy csinaltassak tobbezer fontert ilyen napelemes dolgot. Hozzatennem, hogy "olvasatlanul" mennek a szelektiv szemetgyujtobe.
Ettol persze lehet, hogy viragzik az uzlet, sok marha lakik erre fele, aki nem tud szamolni (marmint hogy hany evtized mulva terul(ne) meg az a tobbezer fontos befektetese.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
chris83
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 18. Péntek, 10:12    Hozzászólás témája: ... Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a véleményt.Kiindulópontnak ez tökéletes Nagyon boldog
Igen,ez az üzlet virágzik,csak én sem innék rá mérget,hogy pont a "ködös"Albionban.
A németeknél,olaszoknál már több ezer megawattban!!!lehetne mérni a feltelepített napelemek mennyiségét,a spanyolokról meg már nem is beszélek.
Azt azért gyorsan megjegyzem hogy ezen országokban az állam a beruházás jelentős részét támogatja és persze a napsütötte órák száma sem hasonlítható össze Angliáéval.
Én azért titkon reménykedek benne,hogy mire kijutok,talán ezzel a szakmával is el lehet helyezkedni,ha nem is egyik hétről a másikra.
Vissza az elejére
Pummancs
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 3. Kedd, 1:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Egy farmon láttam működő solar rendszert angolban. vicces volt. semmi extra. 2 panel sikkollektor, és egy olasz tartaly. belegondolva, itthon kb 800w/nm a sugárzás. ha jól emlékszem. odakinn a kisebb beesés miatt fele. hát nem csoda hogy nincs sok mindenük!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban