Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Autóvezetést tanítani Angliában????????????.................

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gaborgabor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 1. Csütörtök, 23:18    Hozzászólás témája: Autóvezetést tanítani Angliában????????????................. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tud -e valaki arról, hogy milyen feltételekkel lehet oktatni autóvezetést UK-ban?
( szakoktatói végzettség, 13 éves gyakorlat, persze Budapesten on the right side)
Mondjuk London nagy falat lenne elsőre.............................

Köszi [/i]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
peetee
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 2. Péntek, 11:10    Hozzászólás témája: Re: Autóvezetést tanítani Angliában????????????............. Hozzászólás az előzmény idézésével

gaborgabor írta:
Sziasztok!
Tud -e valaki arról, hogy milyen feltételekkel lehet oktatni autóvezetést UK-ban?
( szakoktatói végzettség, 13 éves gyakorlat, persze Budapesten on the right side)

Köszi [/i]

Szia gaborgabor, itt a hivatalos oldal:
Idézet:
http://www.transportoffice.gov.uk/crt/drivertrainers/becomingadrivinginstructor/becomingadrivinginstructor.htm
.
Azt hiszem ez is azon teruletek egyike, amelyeknel helyben kvalifikalnod kell magad elotte. Nem olcso, annyit tudok, mert en is gondolkoztam hasonloban, bar nem vagyok oktato, de jol lehet vele keresni.
-peetee-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
peetee
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 2. Péntek, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg annyit hozzatennek, hogy en mentos vagyok, eredeti szakmamat tekintve es tobbszor is megprobaltam az eu-s ambulance officer vegzettsegemet elismertetni, veluk, de a kiralynonek nem tetszik a magyar menteszet, mert nem brit standard.(hanem europai - fuj Mosoly ) Hat valahogy igy van ez a driving standard-ok teren is......

-peetee-
Vissza az elejére
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 2. Péntek, 14:01    Hozzászólás témája: Re: Autóvezetést tanítani Angliában????????????............. Hozzászólás az előzmény idézésével

gaborgabor írta:
Sziasztok!

Köszi [/i]

Szia gaborgabor!

Ebben a temaban szerintem "seci" tud neked sok hasznos infot biztositani, aki ha jol vettem ki a korabbi hozzaszolasaibol (lasd. autovezetest tanulni Angliaban, ebben a topikban) jomaga is oktat.

Angolod milyen? (Mert ugye arra is szukseg van nem csak a szakmai gyakorlatra.)

Eva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 2. Péntek, 17:57    Hozzászólás témája: Re: Autóvezetést tanítani Angliában????????????............. Hozzászólás az előzmény idézésével

tolmacs írta:
gaborgabor írta:
Sziasztok!

Köszi [/i]

Szia gaborgabor!

Ebben a temaban szerintem "seci" tud neked sok hasznos infot biztositani, aki ha jol vettem ki a korabbi hozzaszolasaibol (lasd. autovezetest tanulni Angliaban, ebben a topikban) jomaga is oktat.

Angolod milyen? (Mert ugye arra is szukseg van nem csak a szakmai gyakorlatra.)
Eva

En koszonom szepen nem oktatok, csak a lanyomat tanitottam meg tobb-kevesbe vezetni.
A felesegem csinalta fel evig, eleg is volt belole.

Valahol leirtam egyszer az egesz menetet a jogositvanyszerzesnek, keresd meg vagy ha adsz egy email-cimet elkuldom.

Az oktato/vizsgaztato-garda itt is olyasmi, mint Mo-on, abbol meg, hogy magyarokat oktatsz nem lehet megelni.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gaborgabor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 2. Péntek, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eva!

Az angolom most jelen pillanatban nem hiszem hogy alkalmas lenne erre,(kicsit megkopott) de ez a legkevesebb, ha meg akarom változtatni az életemet (és meg akarom, mert ami itthon folyik az oktatásban az döbbenetes.....).

Nem fogom sajnálni rá az időt.............................
Előbb azért ismernem kéne a lehetőségeket
(egyáltalán van-e rá mód)
Nem biztos,hogy ott annyira örülnének annak hogy én odamegyek a középkori feudalizmusból (őszerintük...), és autóvezetést tanítok.

(túl pesszimista vagyok?????.......................)
Forgó szemek
peetee
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gaborgabor en azt tanacsolom, hogy tanulj meg angolul, aztan gyere es tedd le itt is az oktato vizsgat. Nem bonyolult, az interneten te is utanajarhatsz. Senki nem gondolja itt, hogy Magyarorszagon kozepkori feudalizmus van. Az egyetlen dolog, ami zavarja oket, az a kilometerek hasznalata a merfoldek helyett, mert az tul bonyolult nekik. A bal oldali vezetest meg eretneksegnek tartjak es azt hiszik, hogy feketemagus vagy, el is egetnenek erte... Nagyon boldog

-peetee-
Vissza az elejére
gaborgabor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 6. Kedd, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kössz peetee a biztatást, már nem is aggódom, félig poén volt, én sem gondolom teljesen komolyan, hogy így vélekednek rólunk.............
Meg van itt még két félévem egy főiskolából hátra.
Bár ha így átgondolom távoktatási tagozat (internet), gyakorlatilag bárhol vagyok be tudom fejezni.........
Aztán zenész is vagyok (végzett jazzgitáros).
Na csak az esélyeimet latolgatom.......
Szerinted milyenek?
(Te ott kintről jobban látod........) Mosoly
Timi75
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 5. Vasárnap, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég régi az utolsó hozzászólás......érdeklődnék,hogy valaki dolgozik itt oktatóként? Milyen szintű az oktatás a magyarhoz képest? Itt is kell szakdolgozatot írni? Mosoly 3 éve van meg az oktatói végzettségem.....számít ez valamit itt?
Autós iskolákban mint alkalmazott dolgozik az oktató,vagy vállalkozóként?Milyen autó ideális az angoloknak a tanuláshoz- kis vagy középkategóriás autó- mit szeretnek? Mosoly

A válaszokat előre is köszi!! Remélem lesz is Mosoly
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. December 5. Vasárnap, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerencsére nem kötik, annyi f....sághoz mint itthon!

http://www.bsm.co.uk/become-instructor/becoming-instructor
Vissza az elejére
OktatoRobert
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 16. Szombat, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Ha meg mindig erdekel valakit ez a tema akkor nagyonszivesen megosztom a tapasztalataimat.

redschoolrobert@gmail.com vagy 07734880074

2005 ota oktatok itt az UK ban majd az Ireknel, most megint itt.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban