Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

kint elo magyar csaladnal dolgoznek au-pairkent!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
irokez_87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 20. Csütörtök, 12:36    Hozzászólás témája: kint elo magyar csaladnal dolgoznek au-pairkent! Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Andrea vagyok, egy 22 eves lany Erdelybol, tavaly fejeztem be tanulmanyaimat kozigazgatas szakon. az angol nyelvet most tanulom. szivesen dolgoznek kint elo magyar csaladnal babysitterkent. ha valaki tud kerem segitsen! koszi Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szandi1990
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 20. Csütörtök, 16:35    Hozzászólás témája: Re: kint elo magyar csaladnal dolgoznek au-pairkent! Hozzászólás az előzmény idézésével

irokez_87 írta:
sziasztok!
Andrea vagyok, egy 22 eves lany Erdelybol, tavaly fejeztem be tanulmanyaimat kozigazgatas szakon. az angol nyelvet most tanulom. szivesen dolgoznek kint elo magyar csaladnal babysitterkent. ha valaki tud kerem segitsen! koszi Mosoly

miért magyarnál? magyarul akarsz tanulni? ha angolul akarsz tanulni, menj egy angolul beszélő családhoz! Mosoly ne félj, alap angollal már sok családot találhatsz! Csak bele a közepébe!

www.aupairworld.net
www.universalaupairs.com

Szerintem ez a kettő a legjobb, én ezeket használtam!

Viszont, ha érdekel, akkor tudok segíteni egy házvezetőnői munkában! Egy férfi, 50 éves! Nem kell rosszra gondolni, a világ legjobb fej embere, egyszerűen csak elvált, és kell neki valaki aki takarítja a házat! Van 2 kutya! Roxy és Kelly! Rengeteg helyre elvisz, és tényleg nagyon kedves ember! Én 2 hónapot voltam nála tavaly nyáron! Szóval, én teljes referenciát tudok adni! napi 3-4 óra takarítás, és szállás kaja, plusz 100 font egy hétre! Szerintem nagyon megéri! A férfi görög, és Marcosnak hívják! Ha érdekel küldj egy privi üzenetet, és megdumálhatjuk a dolgot!

Szóval csak hajrá!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
bobika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 2. Szerda, 10:46    Hozzászólás témája: szandi1991 Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szandi !

Engem komolyan érdekelne az állás, amiről írtál.

Légyszíves írj nekem róla, illetve az úr elérhetőségéről. A fiam Lomdonban dolgozik, én augusztusban költözök ki, és ideális állás lenne számomra. Kérlek, segíts nekem.

Köszönettel

Zsuzsa

e-mail címem: zsuzsa.kuthyne@freemail.hu
Vissza az elejére
bobika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 2. Szerda, 11:03    Hozzászólás témája: szandi1991 Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szandi !

Engem komolyan érdekelne az állás, amiről írtál.

Légyszíves írj nekem róla, illetve az úr elérhetőségéről. A fiam Lomdonban dolgozik, én augusztusban költözök ki, és ideális állás lenne számomra. Kérlek, segíts nekem.

Köszönettel

Zsuzsa

e-mail címem: zsuzsa.kuthyne@freemail.hu
Vissza az elejére
KicsiSuzy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 3. Csütörtök, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

A segítségeteket szeretném kérni!!!

A barátnőmmel szeretnénk nekivágni a nagyvilágnak. Au-pair munkát szerenénk, kezdésként magyar családnál.
Londonon kívül Benbury-ben és Oxfordshire-ben gondolkodunk Júliustól.
Itthon mindketten dolgoztunk gyermekfelügyelőként 2-5évet.
A házimunka sem jelent számunkra akadályt.

Email címem: nzsuzska@gmail.com

Köszönettel:

Zsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marikaaaaaaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 15. Kedd, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Julius vegetol kezdve szeptember vegeig szeretnenk dolgozni babysitterkent, he lehetne inkabb magyar csaladnal, de az alap angol tudasunk megvan. Erdelyi egyetemista lanyok vagyunk, eletvidamak es kedvesek.
Ha barmilyen allas lehetoseget tudtok legyszi irjatok.
Koszonjuk!
Vissza az elejére
Zizi25
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 21. Hétfő, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

25éves lány vagyok.Csecsemő és gyermekápolói végzettségem van, de angol tudásom alapfokú.5évnyi kórházi tapasztalatom van a gyermekosztály minden területén. Kint élő magyar családot keresek, akiknél dolgozhatok, és az angolom is fejleszhetem.
Ha valaki tud, kérem segítsen! Köszi!
Vissza az elejére
mackes1979
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 31. Szombat, 22:03    Hozzászólás témája: Zizi Hozzászólás az előzmény idézésével

Zizi,erdekelne munka hosszabb tavra november vegetol?Kerlek irj sz1979@msn.com ha igen. Koszi
Vissza az elejére
Zsana87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 11. Szerda, 17:43    Hozzászólás témája: Aupairt keresünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, aupairt keresünk Harrogate-ba ( North Yorkshire megye, Leedstől fél óra) október közepétől. Lehetőség szerint magyar hölgyre gondoltunk. Érdeklődni priviben. Köszönöm! Üdv:

Zsuzsi
Vissza az elejére
Rivud
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 8. Kedd, 16:13    Hozzászólás témája: nem aktuális Hozzászólás az előzmény idézésével

nem aktuális

Legutóbb Rivud szerkesztette (2011. Szeptember 20. Kedd, 16:24), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
agnesito
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 2. Szombat, 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Au pair állást keresek Angliában (bármely terület okés) június végi-július eleji kezdéssel.
22 éves vagyok, idén végzek a jogi egyetemen, 1 évre tervezem a kint létet.
Éltem 2 évig egyedül, tehát a háztartási munkákban otthon vagyok (tény, hogy a vasalás kicsit még lassan megy, de fejlődök). Főzni alap dolgokat tudok.
Gyerekekkel nyári táborokban foglalkoztam, "nagy testvérként" funkcionáltam, illetve nagyon sokat vigyáztam a viselkedés zavaros unokatesómra (10 éves kisfiú). Mellette nagyon sok türelmet tanultam.
Szeretem az állatokat, szóval ez nem akadály.
Angolul kommunikációs szinten beszélek, de természetesen ezt fejleszteni szeretném.
Jogosítványom is van 5 éve, vezettem már személy autót és kisbuszt is.
Nagyon szeretnék fejlődni és világot látni! Ha felkeltettem az érdeklődést, írj: agnesito@gmail.com !

Köszönöm:
Ági
Vissza az elejére
MNiki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 11. Hétfő, 18:27    Hozzászólás témája: Magyar családnál dolgoznék :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nemrég érkeztem Birmighambe. Az angolom közepesnek mondható. Szívesen vigyáznék gyerkőcökre. Több éves tapasztalatom van és nagyon szeretem őket. Akár részmunkaidő is érdekel. Van hol laknom, így nem érdekel a bentlakásos megoldás. Írjatok bátran és megbeszéljük a részleteket!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban