Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

hitelek!
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
naish
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 2. Szerda, 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Seci !

Köszönöm szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
prentze
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 16. Csütörtök, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Tudna nekem valaki infot adni hogy mi történne ha vennék fel készpénz hitelt de valami oknál fogva haza kellene mennem és nem tudnám a havi törlesztőt fizetni?
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 16. Csütörtök, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

prentze írta:
Sziasztok.
Tudna nekem valaki infot adni hogy mi történne ha vennék fel készpénz hitelt de valami oknál fogva haza kellene mennem és nem tudnám a havi törlesztőt fizetni?

Ha mar az elejen nem vagy biztos benne hogy tudod fizetni a torlesztoreszleteket, akkor ne vegyel fel hitelt!!! Sokkolt
Egyebkent meg ha tudod, hogy haza fogsz menni es nem fogod fizetni a torlesztot, akkor szimplan annyi fog tortenni hogy csalo leszel es egy ujabb rossz beidegzodest fogsz magad utan hagyni a magyarokrol... Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült
A torvenyes menetet nem tudom a dolgoknak...nem csinaltam meg ilyet... Forgó szemek Szoval bocsi, hogy nem konkretan a kerdesedre valaszoltam... Zavart
Vissza az elejére
crackjack
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 18. Szombat, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lloyds os hitel kártyához mi kell.
Vissza az elejére
anide19
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 16. Szerda, 20:10    Hozzászólás témája: hitel Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy tudok felvenni hitelt Angliába? Mi szükséges hozzá?
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Az a helyzet hogy szeretnénk a párommal hitelt felvenni itt kinn Angliába.Van munkánk,de viszont egyelőre ebből még nem tudjuk rendezni az otthoni tartozásokat.Ezért arra gondoltunk hogy vennénk fel egy hitelt a párom vagy az én nevemre.Én tudnék igazolni 3havi munkaviszonyt.De tényleg nem tudjuk itt hogy működnek a dolgok.Aki tud valamit,az kérem írjon.
Előre is köszönöm:)
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 17. Csütörtök, 8:04    Hozzászólás témája: Re: hitel Hozzászólás az előzmény idézésével

anide19 írta:
Hogy tudok felvenni hitelt Angliába? Mi szükséges hozzá?
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Az a helyzet hogy szeretnénk a párommal hitelt felvenni itt kinn Angliába.Van munkánk,de viszont egyelőre ebből még nem tudjuk rendezni az otthoni tartozásokat.Ezért arra gondoltunk hogy vennénk fel egy hitelt a párom vagy az én nevemre.Én tudnék igazolni 3havi munkaviszonyt.De tényleg nem tudjuk itt hogy működnek a dolgok.Aki tud valamit,az kérem írjon.
Előre is köszönömMosoly

3 havi munkaviszonnyal valoszinu a malac farkara fog minden bank zavarni.
Guglizz arra, hogy credit history check/credit rating, sok helyen le van irva, hogy mitol is fugg az, hogy adnak-e hitelt.
Egy hete kb irkaltunk eleg reszletesen errol, hitelkartya cimen itt http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087205 keresd meg Chexum olvtars iromanyait 2011.02.09 kornyeken.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban