Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Matematika korrepetálás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
piripl
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 23:45    Hozzászólás témája: Matematika korrepetálás Hozzászólás az előzmény idézésével

Matematika korrepetálást, vizsgára felkészítést vállalok DNy-Londonban (Richmond Borough, TW11, Teddingtonban lakom).
15 évig tanítottam Budapesten a József Attila Gimnáziumban, s mellette folyamatosan magántanítottam mind csoportosan (Pitagorasz Stúdió), mind egyénileg általános iskolástól egyetemi szintig.
Kontakt: lusandor@gmail.com vagy 07503373343
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 23:48    Hozzászólás témája: Re: Matematika korrepetálás Hozzászólás az előzmény idézésével

piripl írta:
Matematika korrepetálást, vizsgára felkészítést vállalok

de milyen vizsgara felkeszitest? mert az angol kovetelmenyeknek, akar egyetemig bezarolag, en is meg tudnek felelni...
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 21. Péntek, 0:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mizu bertie, felébredtél a téli álomból? Bírom, mikor hiperaktív vagy! Kacsintó Nagyon boldog
Vissza az elejére
piripl
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 12. Szombat, 3:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves bertie!

Örülök, hogy te is kedvet kaptál a matek korrepetáláshoz, bár te nem írtad, milyen tapasztalataid vannak ezen a téren. Persze mindenkinek el kell kezdenie valahol, nekem is volt még az ELTE-n olyan ismerősöm, aki magyar szakosként korrepetált matekot általános iskolásoknak, hogy kiegészítse az ösztöndíját, aztán ezt folytatta magyartanárként is, hiszen tényleg nem kell ahhoz matektanári diploma, hogy valaki tudjon segíteni másoknak ezen a téren. Én meg például ki szoktam javítani a diákjaim dolgozataiban a helyesírási hibákat is illetve az óráimon mindig igyekszem megmutatni az éppen vizsgált matek anyagnak a más tantárgyakkal való kapcsolatát is.
Vissza az elejére
piripl
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 12. Szombat, 5:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy bertie kérdésére is válaszoljak illetve mindenki másnak, aki ezt az oldalt olvassa, írok kicsit bővebben, hogy világosabb legyek.
A magántanítással foglalkozó angol nyelvű honlapokon úgyis elvárás, hogy a tutor egyfajta profilt adjon magáról, s részletesebben leírja a végzettségét, tanári tapasztalatait, úgyhogy akkor itt is megteszem.

Lukács Sándor vagyok, az ELTE matematika-fizika szakának elvégzése után 15 évig tanítottam a már említett gimnáziumban,ahol munkaközösség-vezető is voltam, s emellett (illetve már előtte az egyetemi évek alatt is) magántanítottam egyénileg, valamint a Pitagorasz Stúdióban csoportosan is.
A napi anyaggal kapcsolatos korrepetálás mellett egyetemi és 8, 6, 4 osztályos gimnáziumi felvételi vizsgákra készítettem fel a diákokat. A kétszintű érettségi bevezetése óta mind közép mind emelt szinten vizsgáztattam. Tehát ha valaki Magyarországon szeretné folytatni a tanulmányait, ottani egyetemre szeretne jelentkezni, annak maximálisan tudok segíteni a sokéves tapasztalatommal.
Természetesen az itt élő magyaroknak túlnyomó többségben az angliai matek a fontos, s bár a követelmények valóban alacsonyabbak, mint Magyarországon, azért kellhet némi támogatás.
Itt Angliában lassan két éve élek, s a Richmond Adult Community College-ban a GCSE Maths course tanulóinak segítek, a Hampton School-ban pedig elsősorban az IGCSE és az A-Level vizsgára készülő diákokkal foglalkozom.

Akinek további infókra van szüksége, kérem keressen a megadott kontaktokon keresztül vagy írjon itt privátban.

Köszönöm és szép napokat mindenkinek!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban