Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

mit lehet igényelni az én esetemben?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
buffyka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 3. Csütörtök, 8:15    Hozzászólás témája: mit lehet igényelni az én esetemben? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Elég sokat olvasgatom a forumokat, de sokan sokfélét mondanak, remélem vki össze tudja nekem foglalni.

Úgy néz ki nyár végén kimegyünk az akkor 20 hónapos kislányunkkal. Férjem már előbb kimegy dolgozni, kb a keresete 800-1000 font.
Milyen támogatásokat fogunk tudni igényelni? (Lakás támogatás, családi pótlék, utazás támogatás,....)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek , aki bármilyen nemű segítésget tud adni!

Zsuzsa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 3. Csütörtök, 10:11    Hozzászólás témája: Re: mit lehet igényelni az én esetemben? Hozzászólás az előzmény idézésével

buffyka írta:
Sziasztok!

Elég sokat olvasgatom a forumokat, de sokan sokfélét mondanak, remélem vki össze tudja nekem foglalni.

Úgy néz ki nyár végén kimegyünk az akkor 20 hónapos kislányunkkal. Férjem már előbb kimegy dolgozni, kb a keresete 800-1000 font.
Milyen támogatásokat fogunk tudni igényelni? (Lakás támogatás, családi pótlék, utazás támogatás,....)

Zsuzsa

Sajnos konkret adatokat nem tudok, de a korulottem elok tapasztalata alapjan, erre ne epitsetek! Council flat igenylese hosszadalmas, akar evekig is tarthat, a csaladi potlek egy gyerek utan kb 100 font egy honapban, utazas tamogatas...ilyen meg nemletezik...meg valami adokedvezmenyt lehet igenyelni de az sem sok...de szerintem itt nagyon sokan irogattak mar errol, sztem ossze is foglaltak, talan olvasgass meg egy kicsit, hatha rabukkansz arra amit keresel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 3. Csütörtök, 14:05    Hozzászólás témája: Re: mit lehet igényelni az én esetemben? Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
buffyka írta:
Sziasztok!

Zsuzsa

Sajnos konkret adatokat nem tudok, de a korulottem elok tapasztalata alapjan, erre ne epitsetek! Council flat igenylese hosszadalmas, akar evekig is tarthat, a csaladi potlek egy gyerek utan kb 100 font egy honapban, utazas tamogatas...ilyen meg nemletezik...meg valami adokedvezmenyt lehet igenyelni de az sem sok...de szerintem itt nagyon sokan irogattak mar errol, sztem ossze is foglaltak, talan olvasgass meg egy kicsit, hatha rabukkansz arra amit keresel.

Es arrol ne is beszeljunk, hogy Cameron az igeretehez hiven, alaposan megnyirbalta, es megnehezitette a segelyeket, jarandosagokat a kulfoldieknek (is)

Ahogy Baba is irta, Child benefit (ehhez szukseges a Home Office regisztracio minnel gyorsabban), es jovedelemtol fugoen adokedvezmeny, illetve council tax kedvezmeny.
Council Flatra eselytelen vagy friss bevandoroltkent jo darabig.

Utazasi tamogatas nem letezik, annyi a tamogatas, hogy az iskolas gyerek ingyen utazhat a buszon, illetve kedvezmenyesen a metron. Ennyi.
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 3. Csütörtök, 14:57    Hozzászólás témája: Re: mit lehet igényelni az én esetemben? Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:

Utazasi tamogatas nem letezik, annyi a tamogatas, hogy az iskolas gyerek ingyen utazhat a buszon, illetve kedvezmenyesen a metron. Ennyi.

Hehe... Persze ez is csak Londonban all, max nagyvarosban.
A gyerekunk a szomszed faluba jart suliba, evi 440 volt a berlet (5 eve...)
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 4. Péntek, 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kb 1000x le volt mar irva, mi az, ami igenyelHETo, child benefit, tax credit, esetleg council tax benefit... csak arra is szamits ha be is adod az igenyleseket az elso napon, mikor megerkezel, 5-6 honap, mire elbiraljak es megitelik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban