Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

injury solicitors

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
piripl
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 11. Kedd, 18:48    Hozzászólás témája: injury solicitors Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és nem annyira új Angliában. Sajnos volt egy autós balesetem a magyar kocsimmal, eltrafált egy részeg brit nő, a kocsimat is szépen helyben hagyta. Persze nem akar sem ő, sem a biztosítója mozgolódni, hogy talán intézkedni kéne. Van valakinek esetleg tapasztalata/infója az injury solicitorokról? Ha megbízom őket kártérítésre, tényleg nem kell semmit fizessek? Mire kéne vigyázzak, mivel jár ez az egész? Nagyon köszi, aki segít! Üdv Mindenkinek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 13. Csütörtök, 8:08    Hozzászólás témája: Re: injury solicitors Hozzászólás az előzmény idézésével

piripl írta:
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és nem annyira új Angliában. Sajnos volt egy autós balesetem a magyar kocsimmal, eltrafált egy részeg brit nő, a kocsimat is szépen helyben hagyta. Persze nem akar sem ő, sem a biztosítója mozgolódni, hogy talán intézkedni kéne. Van valakinek esetleg tapasztalata/infója az injury solicitorokról? Ha megbízom őket kártérítésre, tényleg nem kell semmit fizessek? Mire kéne vigyázzak, mivel jár ez az egész? Nagyon köszi, aki segít! Üdv Mindenkinek.

rendőrt hívtatok? elismerte a felelősségét? a magyar kocsid legálisan volt kint? értve, nem több, mint 6 hónapot az elműlt 12 hónapban? honnan tudod, hogy részeg volt? megvannad az adatai? neked volt UK-ra érvényes biztosításod? fényképek készültek?
egyébként szerintem érdemes elmenni egy ilyen baleseti ügyvédhez, ahogy hiredtik magukat, no win, no fee.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 13. Csütörtök, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy Bertie irta, csak akkor menj barhova biztositasi ugyben, ha 6 honapnal nincs itt regebben az autod, a biztositotarsasag pillanatok alatt ki fogja deriteni a regisztraciok alapjan mikor jottel.
Ha court-ra cerul az ugy, akkor vinned kell az igazolast, hogy mikor hoztad az UK-ba az autot.

Ha ezek rendben vannak, nyugodtan fordulj az injury solicitorokhoz.
piripl
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 21. Péntek, 0:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bertie és Tovi!

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Természetesen hívtunk rendőrt, ők állapították meg, hogy a másik sofőr ittas volt, megtörténtek az adatcserék, biztosítók felé elment minden.
Azért nem írtam ezekről a részletekről, mert gondoltam, az egy másik fórumba való, itt csak arra lettem volna kíváncsi, hogy volt-e már valakinek személyes tapasztalata ilyen "No Win, No Fee" ügyvédekkel.
Ma sikerült találni egy injury solicitort, ahol magyarul is beszélnek, úgyhogy remélhetőleg tőlük sok mindent megtudok.

Amúgy kétszer is ellenőriztek a rendőrök, s mindent rendben találtak, sőt ők azt mondták, hogy egy évig lehetek itt a kocsimmal. Az elmúlt hetekben a baleset kapcsán sok mindennek utánanéztem, megérdeklődtem, s most már tudom, mit gondol a DVLA. Az még nem világos teljesen, hogy az autóm regisztrálásához mit milyen sorrendben kéne csinálnom, de az egész balesetes, biztosítós, DVLA-s tapasztalataimat, kérdéseimet akkor tényleg inkább megírom egy másik megfelelő fórumon.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 21. Péntek, 7:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

piripl írta:

Amúgy kétszer is ellenőriztek a rendőrök, s mindent rendben találtak, sőt ők azt mondták, hogy egy évig lehetek itt a kocsimmal. Az elmúlt hetekben a baleset kapcsán sok mindennek utánanéztem, megérdeklődtem, s most már tudom, mit gondol a DVLA. Az még nem világos teljesen, hogy az autóm regisztrálásához mit milyen sorrendben kéne csinálnom, de az egész balesetes, biztosítós, DVLA-s tapasztalataimat, kérdéseimet akkor tényleg inkább megírom egy másik megfelelő fórumon.

ez érdekes, mert anno én is megkérdeztem a helyi renőrörsön, meddig lehet itt a kocsim, és nekem is 12 hónapot mondtak, holott a DVLA szerint nem lehet itt bármely 12 hónapos időszakban, többet, mint 6 hónapot...
lehet, a rendőrök nem olvassák a DVLA honlapját?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban