Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Bunteto pontok !?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
daviddavid5821
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 23. Csütörtök, 18:42    Hozzászólás témája: Bunteto pontok !? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nekem volt angliaba ,pl. gyorshajtasom, parkolo buntetes stb. Meddig van ezeknek bunteto hatasuk?
Nem azert nem fizettem, mert nem akartam,de kozben vissza jottem magyarorszagra,de most mennek vissz! Van-e esetleg felni valom,pl. a belepeskor? Ja igen, a jogsim angol!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 17:14    Hozzászólás témája: Re: Bunteto pontok !? Hozzászólás az előzmény idézésével

daviddavid5821 írta:
Nem azert nem fizettem, mert nem akartam,

Ize... Most ezt komolyan mondod? Egyiket sem sikerult kifizetned, mert mind az utolso 2 napban tortent?
Es nem evulnek el, valoszinuleg kaptal mar azota idezest is, csak azt nem vitte utanad a posta.
Megprobalhatod bunbano modon gyorsan elintezni, ahogy az orszagba ersz, hatha sikerul. Maskulonben nem szivesen lennek a borodben, ha eppen elkap a rendor es elkeri a jogsidat.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 18:50    Hozzászólás témája: Re: Bunteto pontok !? Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
daviddavid5821 írta:
Nem azert nem fizettem, mert nem akartam,

Ize... Most ezt komolyan mondod? Egyiket sem sikerult kifizetned, mert mind az utolso 2 napban tortent?
Es nem evulnek el, valoszinuleg kaptal mar azota idezest is, csak azt nem vitte utanad a posta.
Megprobalhatod bunbano modon gyorsan elintezni, ahogy az orszagba ersz, hatha sikerul. Maskulonben nem szivesen lennek a borodben, ha eppen elkap a rendor es elkeri a jogsidat.
-seci

Raadasul az angol rendszer ugy mukodik, hogy ha nem valaszol a tag az idezesre (3 x kuldik ki), azutan automatikusan ratesznek 3 buntetopontot a jogositvanyra adatszolgaltatasi kotelezettseg hianya miatt + penzbuntetes.....
Ezt szorozza be a srac annyival, ahany buntetese van...
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban