Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Gyermekfelügyelet - London

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rekuh
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Június 30. Hétfő, 0:45    Hozzászólás témája: Gyermekfelügyelet - London Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha gondot okoz gyermeked elhelyezése, októbertől szívesen vigyázok rá, 2 éves kisfiam társaságában.
Írjatok bátran a részleteket megbeszéljük!
aranyreka@hotmail.com
Réka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bizike86
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 21. Hétfő, 14:47    Hozzászólás témája: tapasztalt bébiszitter Észak-Londonban! (1-2 zóna) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
23 éves egyetemi hallgató vagyok, tanulmányaimat bébiszitterkedéssel szeretném kiegésziteni part time-ban (du/este/éjszaka/hétvége) több mint 3 éves bébiszitteri tapasztalattal rendelkezem, kiváló referenciáim vannak Magyarországról és Londonból egyaránt! apró házimunkákat és főzést is elvállalok, 8 fontos órabért kérek.
ha érdekel az ajánlatom, kérlek ide irj mailt: bizike86@yahoo.co.uk
Vissza az elejére
csillagB
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Masfel eve erkeztem az orszagba, januarban koltozok Londonba. 24 eves testnevelo tanar vagyok, es e mellett sportedzo, sportrekreacio es uszas szakagon. A foiskola alatt uszast oktattam ovodas es kisiskolasok reszere. A sajat korosztalyomnak aerobicot tartottam. Szemelyi edzoskodtem es taplalkozasi tanacsokkal lattam el azokat az embereket akik bizalommal fordultak hozzam.
Nanny, babysitter allast keresek, magyar es termeszetesen angol csaladoknal. Esti, ejszakai es hetvegi gyerekfelugyeletet is vallalok a lakasomban is, ami nagyon szep kornyezetben van a Temze mellett, gyonyoru park, jatszoter, es kosarlabda palya. Ha valaki nem tudja megoldani, a gyermek elhelyezeset akkor szivesen vallalom a felugyeletet. Vallalok uszas oktatast, szemelyi edzoskodest es taplalkozasi tanacsadast is, minden korosztalynak. Dolgoznek iskolaban, ovodaban es bolcsodeben akar onkenteskent is.
Energikus vagyok, megbizhato es lelkiismeretes.
Ha szeretnel rolam tobbet megtudni hivj a 07759943901 telefonszamon.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban