Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Vigyázok rá és tanítom jelképes összegért...

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Icu009
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 1. Hétfő, 7:48    Hozzászólás témája: Vigyázok rá és tanítom jelképes összegért... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2010. május-júniustól kint élő magyaroknak gyermekfelügyeletet vállalok, leendő lakásomon, 0,5 éves kortól. Feltételek, hogy (a már beszélő gyermek esetén) kicsit tudjon magyarul, egyéb részletekért írj a privát címemre.
schott.ildiko@freemail.hu
Rövid tájékoztató:
42 éves vagyok, minőségbiztosítási mérnök, németül jól, angolul gyengén beszélek. 5 gyermekem van, két fiút már felneveltem, nagy lányom tinédzser korát éli, két kisebb lányom 6 éves, és 5 hónapos. Tehát
minden korosztályban vannak tapasztalataim, gyermekeim jól neveltek, családom egészséges szellemű. Következetes vagyok, természetem tele van segíteni akarással. Korábban nevelőintézetben pártfogoltam egy kislányt, aki aztán minden iskolamentes napon nálam élt, lakott.
Legnagyobb gyermekemnél már van két unokám is.
Párom itthon jelenleg a BV-nél dolgozik, szakmája mechenikai szerelő, és lakatos, valamint saját vendéglátó egységeink voltak.
Szeretjük a gyerekeket, valamikor tanítottam is közép iskolában. Matematikából, fizikából és kémiából korepetálást is vállaltam, vállalok ma is.
A rám bízott gyerekeket kortól függően megtanítom, ha igény van rá, magyar írás-olvasásra, segítek az említett tárgyak megértésében, akár köznapi példákon keresztül, többféle tanulás módszert ismerek, rendszerességre, rendszeretere nevelek, és a szülők szeretetére, tiszteletére.
Nagyfokú ismereteim vannak illemtanból. pontos vagyok, precíz, és tiszta, nem dohányzom, férjem a lakásban nem dohányzik.
Az alkoholt mellőzzük.
A felügyeletet csak néhány szülőnek tudom elfogadni, nem akarván túl vállalni magamat.
Hogy miért jelképes összegért mindezt? Mert nem a pénz a lényeg. Nem fizetést akarok cserébe, nem lehúzni téged, hanem tapasztalatot, információt kérek, akár barátságot a jövőben, ha szimpatikus, amit adni akarunk, és én magam is az leszek számodra.
Hogy mennyiért? Te mond meg, mit tudsz adni... és megegyezünk.
Bármely városból írhatsz, oda megyünk, ahol szükség van ránk. (És persze ahol dolgozni is lehet páromnak. Ajánlatokat már kapott több helyről is, de még nem döntött.)

Üdvözlettel: Ildikó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Icu009
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 4. Csütörtök, 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, koorrigálnék. Megvan a hely. Manchester. Előbb is lehet róla szó, mint június. Akár már tavasz elejétől vállalnék gyerekeket. Egyenlőre kettőt, hármat maximum.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 5. Péntek, 8:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elvileg amit felajanlasz, az elegge szigoru regulacio ala esik, a sajat hazadban masok gyerekeire vigyazni... tudom, mas ismerosok gyerekeire vigyazni, de csak szoltam idoben, nehogy valami bajod legyen kesobb

ja, es a bolcsi-ovi topic legelso hozzaszolasa pont errol szol

http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-204.html
Vissza az elejére
Icu009
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 9. Kedd, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
elvileg amit felajanlasz, az elegge szigoru regulacio ala esik, a sajat hazadban masok gyerekeire vigyazni... tudom, mas ismerosok gyerekeire vigyazni, de csak szoltam idoben, nehogy valami bajod legyen kesobb

ja, es a bolcsi-ovi topic legelso hozzaszolasa pont errol szol

http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-204.html

Tudom, elolvastam. És hallottam is csúnyákat. De fontos, hogy nem vállalok mindenkit. Anyuka és én közösen döntünk, ha olyan a szülő, hogy kölcsönös a bizalom, nem lehet baj. Azért nem, mert ismerem magamat, a mások gyerekéért még több felelősséget vállal az ember. Így volt ez itthon is. Ha a másik szülő érzi, hogy a babája, kisgyereke jó helyen van, nem kell féltenie, az az ideális. És ha hosszútávon ezt egy mellék keresetnek fogom fel, miért rontanám el? A gyermekfelügyeletre is vonatkozik a "vevő igényeinek teljes körű minőségi teljesítése", akárcsak a szakmámban. Ezt jól megtanultam, és az élet minden területén jól is tudom alkalmazni. Nagyon fontos még a kommunikáció, egymás pontos, napi tájékoztatása a gyerekkel kapcsolatban. Ezért ragaszkodom a magyar szülőkhöz. Nincs félreértés, stb.
Ha ezzel a lehetőséggel nem él senki, az se baj. Fordított esetben én biztosan örülnék egy ilyen ajánlatnak. De mások vagyunk....
Vissza az elejére
csillagB
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Masfel eve erkeztem az orszagba, januarban koltozok Londonba. 24 eves testnevelo tanar vagyok, es e mellett sportedzo, sportrekreacio es uszas szakagon. A foiskola alatt uszast oktattam ovodas es kisiskolasok reszere. A sajat korosztalyomnak aerobicot tartottam. Szemelyi edzoskodtem es taplalkozasi tanacsokkal lattam el azokat az embereket akik bizalommal fordultak hozzam.
Nanny, babysitter allast keresek, magyar es termeszetesen angol csaladoknal. Esti, ejszakai es hetvegi gyerekfelugyeletet is vallalok a lakasomban is, ami nagyon szep kornyezetben van a Temze mellett, gyonyoru park, jatszoter, es kosarlabda palya. Ha valaki nem tudja megoldani, a gyermek elhelyezeset akkor szivesen vallalom a felugyeletet. Vallalok uszas oktatast, szemelyi edzoskodest es taplalkozasi tanacsadast is, minden korosztalynak. Dolgoznek iskolaban, ovodaban es bolcsodeben akar onkenteskent is.
Energikus vagyok, megbizhato es lelkiismeretes.
Ha szeretnel rolam tobbet megtudni hivj a 07759943901 telefonszamon.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban