Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Epitoipari ceg keres epitoipari vallalkozokat

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Friss állásajánlatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Július 19. Hétfő, 14:24    Hozzászólás témája: Epitoipari ceg keres epitoipari vallalkozokat Hozzászólás az előzmény idézésével

Epitoipari ceg keres epitoipari vallalkozokat londoni epitkezesekre.
Keresett szakmak: acs, vizvezetekszerelo, villanyszerelo, segedmunkas, gipszkartonozo, komuves, festo, allvanyozo, hidegburkolo, es meg sok mas.
Bovebb informacio: 0208 344 0300.
ARDMORE CONSTRUCTION COMPANY
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lapaj
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 25. Hétfő, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Délelőtt már küldtem egy üzenetet, valamiért nem ment át::Szomorú((
Érdekes lehet még ez a hirdetés?Próbáltam felhívni Őket mobilról 00 44 előhívóval, azt mondta nem használatos a szám.Próbáltam minden variációval, beszéltem a telefonszolgáltatóval is, nincsenek a külföldi hívásaim letiltva.
Küldtem egy mailt nekik, eddig nem válaszoltak.Sajnos a munkát kínál oldalon a Gumtree-ból kimásolt hirdetéseket nem tudom megnyitni:::Szomorú((

Köszi
Vissza az elejére
cabika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 8. Szerda, 3:59    Hozzászólás témája: Re: Epitoipari ceg keres epitoipari vallalkozokat Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci írta:
Keresett szakmak: acs, vizvezetekszerelo, villanyszerelo, segedmunkas, gipszkartonozo, komuves, festo, allvanyozo, hidegburkolo, es meg sok mas.
-----------------------------------------------AKTUÁLIS EZ MÉG KÖSZI.UDV------- Forgó szemek Síró vagy nagyon szomorú Nevető Nevető Nevető Nevető Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Wizard
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 11. Szombat, 11:29    Hozzászólás témája: Re: Epitoipari ceg keres epitoipari vallalkozokat Hozzászólás az előzmény idézésével

cabika írta:
Enci írta:
-----------------------------------------------AKTUÁLIS EZ MÉG KÖSZI.UDV------- Forgó szemek Síró vagy nagyon szomorú Nevető Nevető Nevető Nevető Nevető

Szerinted? 5 hónap után? Forgó szemek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Friss állásajánlatok Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban