Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Fiú au-pair

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Petersen
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 21:08    Hozzászólás témája: Fiú au-pair Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A kérdés nem teljesen fedi a valóságot, ugyanis egészen pontosan arra volnék kíváncsi, hogy tudtok-e olyat, hogy egy pár (jelent esetben barátnőm és én) vállalnak munkát, mint au-pair?
Nem tudom mennyire meglepő a kérdés, de erősen gondolkodunk egy ilyen lehetőségen, szigorúan világlátás céljából és ez lenne a legjobb megoldás, csak nem tudom, hogy ilyet hol keressek a neten?

Ugyanis az au-pair kereséssel foglalkozó oldalak, általában egy embert keresnek, helyzetünkben meg ugye kettő emberről lenne szó.

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár konkrétan nem tudok válaszolni, de létezik fiu au-pair.
Főként, mozgássárült gyermekeknél szokták alkalmazni, mert ott ugye emelgetni is kell,de ah világot akartok járni, akkor ez nem ideális, mivel az ilyet hosszabb távra keresik.

Én is majdnem voltam ilyen Síró vagy nagyon szomorú

Legutóbb sanyabtd szerkesztette (2010. November 16. Kedd, 22:00), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Petersen
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelenlegi helyzetünkben már ez is világjárás lenne. Amire most inkább kíváncsi volnék, hogy hol keressek olyat, hogy egy családnál alkalmaznának kettőnket...

Amúgy köszi a választ! Kacsintó
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gumtree. au-pair couple. szoktam látni ilyet.
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért az, hoyg mindketten egyidőben, egyhelyen legyetek mint au-pair, az nagyon ritka.
A fiuknak általában a házkörüli munka marad, viszont ilyen páros meló akad
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. November 16. Kedd, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ötlet
Vissza az elejére
Petersen
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 17. Szerda, 7:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Azért az, hoyg mindketten egyidőben, egyhelyen legyetek mint au-pair, az nagyon ritka.
A fiuknak általában a házkörüli munka marad, viszont ilyen páros meló akad

Na, csak összeszedjük. Nagyon boldog
Ez nekem tökéletes lenne. Kacsintó

Köszi ismét mind a kettőtöknek! Kacsintó
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban