Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

E301 nyomtatvany

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bunyipmak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 5. Kedd, 20:01    Hozzászólás témája: E301 nyomtatvany Hozzászólás az előzmény idézésével

Udvozlet Mindenkinek!

8 honapot dolgoztam HULL-ban, februartol szeptember vegeig,

most itthon vagyok es persze nincs munkam, voltam olyan hulye, es nem jartam utanna idobe, hogy milyen papir/papirok kellenek a munkanelkuli segely megihenylesehez itthon. Hat kell E301, P45, es P60.

Na a problemam az, hogy nincs E301-sem.

A P45-osom kint van meg az egyik magyar kollegemnal, vajon O ki tudna kerni nekem az E301-es nyomtatvanyt a P45-osommel ?

Vagy csak szemelyesen mukodik a dolog?

Kozsonom elore is a valaszokat!

Udv, Balazs
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 5. Kedd, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne haragudj, hogy beszólok, de több címen ne nyisd meg ezt a topikot légyszi, bőven elég egyszer. Segíteni sajna nem tudok, de legalább te segíts azzal nekünk, hogy limitálod az altopikok számát. Köszi.
Vissza az elejére
chaba76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 9:56    Hozzászólás témája: E301 Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Balazs!

Ha jol ertem munkanelkuli segelyhez-munkakaresesi tamogatas-lenne szukseged az e301-re!

Ha a haverod bemegy az ottani adohivatalba a te p45-el halvany esely van ,hogy el tudja intezni,de egy probat mindenkeppen meger ha mod es lehetoseg van ra.
Ha nem mukodik :

sajat tapasztalatbol beszelve mondom-irom- ,hogy en mit csinaltam es mit ajalnlok neked is ,hogy mit tudsz tenni ebben a helyzetben!

A Munkaugyi Kozpont hivatalbol el fogja kuldeni az E301 -es igenyedet.Ehez szukseges lesz P60 P45 payslipek. ill. egy a Munkaugyi Kozpont migrans ugyintezojetol kapott nyomtatvany.ezen olyan adatok lesznek ertelemszeruen ami alapjan a kinti Adohivatal beazonosit es ez ill. a naluk levo adatok alapjan kitolti a E301-et.,szemelyes adatok,NI szam,mettol meddig ,hol dolgoztal a UK-ban.....ezek hianyaban is el lehet kuldeni a kerelmet de szerintem csokkenek az eselyeid-
AJANLOM magan emberkent is kuld el a kerelmet ill. a P45 P60 utolso payslip fenymasolatat ill. a kitoltott nyomtatvanyt.
Kb .ket honapon belul-nekem 5X volt elkulde es ennyi ido alatt jott meg-
megkapod a E301-et ami alapjan a Munkaugyi kozpont megallapitja a jarandosagodat es elkezdi utalni neked ha minden rendben van .

Ha barmilyen kerdesed van csak irj batran ,ha tudok segitek!

Sok sikert es szep napot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
chaba76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 10:03    Hozzászólás témája: ja meg valami Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt meg hozzatennem:

Az igenylo nyomtatvagyon lesz egy olyan rovat ,hogy miert szunt meg a munkahelyed .Ott csak egy rublikaval "lohetsz bakot"
amivel te mondtal fol !
Ha igy is volt inkabb az "egyeb" rublikat pipald ki-ez sem 100% hogy bejon de egy probat meger ,mert ha a kinti munkaltatod azt nyilatkozza ,hogy te mondtal fel akkor nyilvan azt veszik majd figyelembe- ,mert ha te mondasz fol akkor szankcios leszel ami azt jelenti,hogy 3 honap mulva kapsz csak penzt a Munkaugyi Kozpontol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Myderina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 20. Szerda, 2:26    Hozzászólás témája: melyik angol intézménytől tudom kikérni az e301es nyomtatván Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

hamarosan hazautazok Magyarországra, és kellene az E301es papír. Voltam a job centerben, onnan átküldtek az adóhivatalba, az adóhivatalból meg vissza a job centerbe, ott meg kaptam valami telefonszámot, de még az intézmény nevét sem tudták megmondani amihez tartozik a telefonszám. Melyik intézménytől tudom kikérni? és még valami. Milyen iratokat, papírokat kell beszereznem az E301es nyomtatványhoz? Vagy ezt ők intézik?
Ja és valami U002es nyomtatványról beszélt a magyar munkaügyi hivatal, hogy ez az új neve az E301es nyomtatványnak, de semmit nem találok erről, sőt az ÁFSZ oldalán is csak az E301es van feltüntetve, és semmi az U002esről. egyetlen egy dolgot találtam ezzel a papírral kapcsolatban, az meg vám és pénzügyőrség xD szerintem kurvára nem tartozik rám.

segítsetek!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban