Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Automatikus jogsi csere megszunik????

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ildycco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 20:20    Hozzászólás témája: Automatikus jogsi csere megszunik???? Hozzászólás az előzmény idézésével

Most hallottam, az ocsem latta egy kamionos forumon,hogy nemsokara megszunik az automatikus jogsi csere. Vizsgahoz akarjak kotni.
Tud errol valaki valamit????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 14. Csütörtök, 5:48    Hozzászólás témája: Re: Automatikus jogsi csere megszunik???? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildycco írta:
Most hallottam, az ocsem latta egy kamionos forumon,hogy nemsokara megszunik az automatikus jogsi csere. Vizsgahoz akarjak kotni.

Ez EU es Becsi Szerzodes szabalyozas, legalabbis ami az A-B kategorias jogsit illeti. Az konnyen meglehet, hogy a kamionos jogsikra mas szabalyozast vezet(ne)nek be.
De majd Tovi felhomalyosit, o mar csak tudja Mosoly
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 14. Csütörtök, 6:45    Hozzászólás témája: Re: Automatikus jogsi csere megszunik???? Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Ildycco írta:

Ez EU es Becsi Szerzodes szabalyozas, legalabbis ami az A-B kategorias jogsit illeti. Az konnyen meglehet, hogy a kamionos jogsikra mas szabalyozast vezet(ne)nek be.
De majd Tovi felhomalyosit, o mar csak tudja Mosoly
-seci

Sosem hallottam errol meg, nem tudok erdemben hozzaszolni, ugyanolyan pletykanak tartom, mint a Home Office legendakat.....

Max onnan fujhat a szel, hogy hamarosan lejar a turelmi idoszak a Driver CPC vizsgaval kapcsolatban (magyarorszagon GKI a neve), es kerni fogjak a cserekor.... Es nem tartom valoszinunek, hogy a magyarorszagon letett vizsgat elfogadjak.
De ez Unios szabalyozas, semmi koze a jogositvanycserehez.
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 15. Péntek, 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig pont erről szól ez az egész GKI-CPC dolog, hogy egységes UNIOS képzés, vagyis elkell hogy fogadják!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 15. Péntek, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Pedig pont erről szól ez az egész GKI-CPC dolog, hogy egységes UNIOS képzés, vagyis elkell hogy fogadják!!!!!!!!!!!!

Az hogy kotelezo minden Unios orszagban, meg nem azt jelenti, hogy elfogadjak.
Pontosan ez van a Driver Card-al is, azonos feltetelek mellett adjak minden orszagban, de akkor sem fogadjak el. es hosszasan sorolhatnam, beleertve a nemzetkozi darukezeloi vizsgamat is, amivel most max szekrenybillegest tudok meggatolni.
Nem tudjak egy telefonnal leellenorizni, nem is fogadjak el.
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 15. Péntek, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez sem igaz teljesen!!

MInd a driver cardot, mind a gki vizsgát, csak a hülye angol nem akarja elfogadni.

Épp a héten volt folyamatban egy svéd és egy holland interview, mindkettő azt mondta, hogy nem kell cserélni, simán jó a magyar.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 15. Péntek, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Ez sem igaz teljesen!!

MInd a driver cardot, mind a gki vizsgát, csak a hülye angol nem akarja elfogadni.

Épp a héten volt folyamatban egy svéd és egy holland interview, mindkettő azt mondta, hogy nem kell cserélni, simán jó a magyar.

Valoszinu mindez azert van, mert en semmilyen jogsit nem fogadnek el itt. Ugyanis a brit kresz nagyon elter a kontinensen szokasostol. Szoval nem minden alapot nelkulozo ez a merev elutasitas.
(Abba nem menjunk bele, hogy az itteniek sincsenek tisztaban a sajat kozlekedesunk alapveto szabalyaival, ez mas teszta)
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 16. Szombat, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Ez sem igaz teljesen!!

Mint irtam: Az online checking lehetetlensege miatt nem fogadjak el. Itt arra epul a rendszer, ha felvesznek barmelyik munkahelyre soforkent, rogton hivjak a DVLA-t, hogy online ellenorizzek az adatokat. Ha nem megy, akkor bukta.
Ha megallit a rendor, az is online akarja lekerdezni a kartyaid ervenyesseget, bukta.....
Ha agency driver vagy (de sok helyen akkor is ha nem), a digital tacho-t minden nap bedugjak a kartyaolvasoba, es a szoftver kapcsolatban van a DVLA rendszerevel, bukta.....

Folytassam????
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 16. Szombat, 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezzel is vitába szálnék.....

Amikor kint beléptem a céghez, minden adatot elküldtek valahová.

Gondolom a rendőrségre, mert 1x amikor megállitott a yard ( Elfelejtettem a pótra felrakni a rendszámot ) és nem volt meg a jogsim, kb 1 perc alatt lekérdezett mindent a központból. Meg se büntettek, pedig már felkészültem, hogy fejbelő, amiért nem volt meg a jogsim (a Magyar..)
A driver cardot sem értem, hoyg miért nem mindegy, hogy honnan van,mert azt a AETR tagországok mindehol egyformán tudják kezelni.
MIt akar ezen kívül még az angol....?
Hangsúlyozom, sehol, ismétlem SEHOL európában nem gond ha magyar a papir!
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 17. Vasárnap, 0:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
sanyabtd írta:
Ez sem igaz teljesen!!

Valoszinu mindez azert van, mert en semmilyen jogsit nem fogadnek el itt. Ugyanis a brit kresz nagyon elter a kontinensen szokasostol. Szoval nem minden alapot nelkulozo ez a merev elutasitas.
(Abba nem menjunk bele, hogy az itteniek sincsenek tisztaban a sajat kozlekedesunk alapveto szabalyaival, ez mas teszta)
-seci

Ezzel az erővel,akkor egy brit sem vezethetne európában Ördög
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 17. Vasárnap, 1:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Ezzel is vitába szálnék.....

Amikor kint beléptem a céghez, minden adatot elküldtek valahová.

Gondolom a rendőrségre, mert 1x amikor megállitott a yard ( Elfelejtettem a pótra felrakni a rendszámot ) és nem volt meg a jogsim, kb 1 perc alatt lekérdezett mindent a központból. Meg se büntettek, pedig már felkészültem, hogy fejbelő, amiért nem volt meg a jogsim (a Magyar..)
A driver cardot sem értem, hoyg miért nem mindegy, hogy honnan van,mert azt a AETR tagországok mindehol egyformán tudják kezelni.
MIt akar ezen kívül még az angol....?
Hangsúlyozom, sehol, ismétlem SEHOL európában nem gond ha magyar a papir!

En befejeztem a vitat errol, mindenki azt csinal amit akar. menjetek magyar jogositvannyal es driver kartyaval dolgozni, ha tudtok.
Ha kerdezik, adjatok meg sanya telefonszamat a munkaltatonak es a rendornek, o majd elmagyarazza nekik az unios szabalyokat..... Nagyon boldog
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 17. Vasárnap, 7:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Ezzel az erővel,akkor egy brit sem vezethetne európában Ördög

Hat ez kb igy is van. Nem is nagyon mernek vezetni, max autopalyan. Gondold meg hany masodpercet elne tul baleset nelkul a jobbkezszabaly ismeretenek teljes hianyaban? Vagy 5 eve egy magyar sofor itt, aki otthon meg nem latott korforgalmat (leszamitva a "0" km-nel levot)? Szerinted van fogalma, hogy melyik savot kell valasztania es hogyan kell(ene) vezetnie a korforgalomban?
-seci
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban