Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Ki tudja nekem megmondani ?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tomas67
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 9:39    Hozzászólás témája: Ki tudja nekem megmondani ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki tudja nekem megmondani, hogy a bunteto pontjaim szamat, hol tudom leellenorizni ? Mar mint hany pontom van az angol jogsimon ! Volt gyorshajtasom es ketszer mas vezette az automat,(egyszer ez miett elszallitottak az automat ugy kellet kivaltanom)aki nem volt ravezetve a biztositasomra.
En kozben eljottem haza, igy buntetest nem fizettem (csak ezert nem fizettem) Ha most vissza megyek lehet-e valami problemam ebbol ?
Mar lassan masfel evvel ezelott tortent.
Nagyon megkoszonnem ha tudnatok nekem valaszolni a kerdeseimre !
Tomas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 10:52    Hozzászólás témája: Re: Ki tudja nekem megmondani ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Tomas67 írta:
Ki tudja nekem megmondani, hogy a bunteto pontjaim szamat, hol tudom leellenorizni ? Mar mint hany pontom van az angol jogsimon ! Volt gyorshajtasom es ketszer mas vezette az automat,(egyszer ez miett elszallitottak az automat ugy kellet kivaltanom)aki nem volt ravezetve a biztositasomra.
En kozben eljottem haza, igy buntetest nem fizettem (csak ezert nem fizettem) Ha most vissza megyek lehet-e valami problemam ebbol ?
Tomas

A buntipontokat a counterpart licence-en "irjak jova". Ha nem kuldted anno be, hogy rategyek a bonuszpontjaidat, akkor max a dvla/dsa tud errol neked felvilagositast adni, ketlem, hogy ez online lekerdezheto lenne.
A biztositasi ugyletnek valoszinuleg semmilyen pontkovetkezmenye nincs, az a biztositasi csalas kategoriajaba esik es nem a kozlekedesi kihagasok koze, legalabbis szerintem.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 10:57    Hozzászólás témája: Re: Ki tudja nekem megmondani ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Tomas67 írta:
Tomas

Felhivod a DVLA-t es megmondjak, talan. De nem valoszinu....
Es igen, lehet problemad belole, nem is kicsi. Ha nem tudjak ratenni a paper part-ra a buntetopontjaidat, par levelvaltas utan sem (ertsd: nem kuldod be nekik ha kerik), automatikusan kapsz 6 buntetopontot, ezt irjak is a levelben.
Adatszolgaltatas megtagadasa, vagy valami hasonlo. Nekem amikor Court-ra kerult a balesetem (egy oreganyo ment a kamionom ala), az idezo levelben volt rogton, hogy a tavolmaradas 6 pont.
Es az elso rendor aki megallit kapasbol letartoztat.

Nem tudom, hogy ez problema-e neked, de annak tunik.... En egyezkednek a helyedben a DVLA-val telefonon, hogy hogy lehetne ezt megoldani, talan meg meg lehet uszni, hogy bepostazod nekik a paper licencedet. ha viszont Court-ra kerult az ugy, akkor passz... Az nehez dio.

seci: Volt ott gyorshajtas is Mosoly
Tomas67
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megmondanatok, hogy mi az a paper part ? Azt kell bekuldeni, hogy a pontjaimat rairjak. Ha masfel evvel ezelott tortentek a dolgok? Elevules stb. esetleg !!??
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tomas67 írta:
Megmondanatok, hogy mi az a paper part ? Azt kell bekuldeni, hogy a pontjaimat rairjak. Ha masfel evvel ezelott tortentek a dolgok? Elevules stb. esetleg !!??

A counter-part licence az a papir, amit akkor kaptal, amikor a jogsidat.

Persze, elevult... Aha. A reszleteket lasd itt: http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/DriverLicensing/EndorsementsAndDisqualifications/DG_4022550
Marmint hogy milyen offence mennyi ido alatt evul el. Min 4 ev. De ha mondjuk ittasan gyorshajtottal, akkor lehet az 11 is.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tomas67
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

koszonom a segitseget ! Azt hiszem most mar ertek mindent.
Vissza az elejére
Tomas67
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 8:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazabol ket gyorshajtasom volt. Az egyiknel mentem a repterre es sietnem kellett,de nem sokkal leptem tul a megengedett sebesseget. Szerintem nem mentem gyorsabban mint masok. Vitt a forgalom. Itt eszre vettem,hogy kaptam egy szep fotot.
A masiknak csak jott a papir a gyorshajtas tenyerol. Naponta jartam azon az utvonalon,de nem jottem ra, hogy hol van a kamera, ami megorokitett.
A rohely az, hogy tenyleg mindig probaltam betartani a zabalyokat es nem az a gyorshajto tipus vagyok. Ha nem jottem volna haza, abban az esetben termeszetesen vallaltam volna a kovetkezmenyeket. Most van lehetosegem, hogy vissza menjek,de felek, hogy az elso igazoltatasnal vagy valahol,mashol
ez kiderul es mar visznek is "udulni",amit nem szeretnek.

Ha esetleg a magyar jogsimmal mennek vissza es azt hasznalnam ideiglenessen az mennyit segitene ????
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban