Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Bp->London repjegyár

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cruiser
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 14. Csütörtök, 16:35    Hozzászólás témája: Bp->London repjegyár Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehetséges az, hogy ha most lefoglalom szept. 3-ra a jegyemet a BA-nél, akkor "csak" ~17000 Ft.-ba kerül a jegy? Vagy még más költség is felmerül?
Mivel nem engedi közvetlen linkről, ezért lementettem egy képen.

http://kepfeltoltes.hu/view/080814/294289380jo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vagy ez csak nekem érdekes, és ilyenek a jegyárak, ami persze cseppet sem rossz.
Előre is kösz a válasz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 14. Csütörtök, 17:25    Hozzászólás témája: Re: Bp->London repjegyár Hozzászólás az előzmény idézésével

cruiser írta:
Sziasztok!

Lehetséges az, hogy ha most lefoglalom szept. 3-ra a jegyemet a BA-nél, akkor "csak" ~17000 Ft.-ba kerül a jegy? Vagy még más költség is felmerül?
Mivel nem engedi közvetlen linkről, ezért lementettem egy képen.

http://kepfeltoltes.hu/view/080814/294289380jo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vagy ez csak nekem érdekes, és ilyenek a jegyárak, ami persze cseppet sem rossz.
Előre is kösz a válasz.

Ez ugyan 16.400 lesz, mire a foglalashoz jutsz, de elkepzelheto.
Normalisan a BA retur jegy olyan 80-100 font koruli aron van.
Ne essunk abba a csapdaba, hogy a fapadosok MINDIG olcsobbak!
Sokszor ez nem igaz... Mondjuk ez a jegy egy szal jaraton ennyire olcso, a fene tudja miert... Ne kerdezd, vedd meg!
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cruiser
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 14. Csütörtök, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lesz.
Mindenesetre holnap telefonálok, biztos ami biztos.
Csak kíváncsi voltam, hogy a sokat tapasztalt emberek a fórumról mit szólnak hozzá. Nagyon boldog
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Július 2. Csütörtök, 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, nem dolgozom a Malevnal, sem a BA-nel, de erdemes ratekinteni az o honlapjukra is repulojegy foglalas elott. Nincs extra poggyaszdij, nincs kulon dij, hogy lefoglaljak neked a helyet, a borond is nagyobb sulyu lehet, nem tukmalnak rad extra baromsagokat, mint biztositas, hotel, autoberles. Ja, es ha meg ez is szamit, kajat is adnak (mondjuk ez az erosen felejtheto kategoria)
Vissza az elejére
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 13. Hétfő, 0:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én EasyJettel mentem és WizzAirrel jöttem. Mindkettővel meg vagyok elégedve, de ez utóbbinál nagyon szimpatikus, hogy 32 kg-ra emelték a bőröndök súlyhatárát és egy illető elvileg akár hatot is vihet. Ha neten foglaljátok le, akkor kb. 4500 forintnyi font egy bőrönd, tehát lehet könnyebb kiköltözni egy csomó cók-mókkal így, mintha csomagokat küldözgetnétek. Én hoztam egy rakás könyvet és ruhát. Egy magyar billentyűzetet is mindenkinek tudok javasolni, ha idetart. Nagyon boldog Kacsintó
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban