Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Macskával Londonban

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ApRoka8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 13:31    Hozzászólás témája: Macskával Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Szeretnék beszélni valakivel, akinek van Londonban, Angliában macskája, esetleg macskával költözött ki. Nem tudom, van-e ilyen, mert az olvasottak alapján úgy tűnik, hogy arrafelé senkinek nincs macskája, de ez hihetetlen...
Köszi előre is a választ, aki szám rá egy pár percet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
granuloman
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 15:10    Hozzászólás témája: Re: Macskával Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

ApRoka8 írta:
Sziasztok.
Szeretnék beszélni valakivel, akinek van Londonban, Angliában macskája, esetleg macskával költözött ki. Nem tudom, van-e ilyen, mert az olvasottak alapján úgy tűnik, hogy arrafelé senkinek nincs macskája, de ez hihetetlen...
Köszi előre is a választ, aki szám rá egy pár percet...

Kezd itt !
Vissza az elejére
ApRoka8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok! Van macskád? Ott lett vagy vele mentél ki? Milyen helyen laksz vele? Lakásban vagy házban? Egyedül, vagy több ember által bérelt házban? Kérdéseim lennének, de csak olyanokhoz, akiknek van macskájuk kint.
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ApRoka8 írta:
Ok! Van macskád? Ott lett vagy vele mentél ki? Milyen helyen laksz vele? Lakásban vagy házban? Egyedül, vagy több ember által bérelt házban? Kérdéseim lennének, de csak olyanokhoz, akiknek van macskájuk kint.

Az Okoska topikban van egy olyan al topik hogy " hogy lehet kutyat kivinni " . Szerintem a cicaval hasonloak a kihozatali feltetelek PL: utlevel,oltas,chip...stb.
En ismerek olyanokat akiknek van cicajuk de nem tudom hogy mire vagy kivancs igy nehez valaszt adni.
majdelvalik
Vissza az elejére
siorac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ApRoka8 írta:

Gondolom, granuloman úgy értette, hogy kattints a "Kezdd itt!" feliratra, az átvisz abba a fórumtémába (http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-2790-kutya.html), ahol már oldalakon át beszéltek erről (olyanok, akik vittek ki macskát - kutyát).

Személy szerint én macskással Londonban nem találkoztam, de egy szép, ápolt, nyakörves cicával igen, és hallgatott arra, hogy cicc-cicc Mosoly
Vissza az elejére
granuloman
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 11. Szombat, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez csak az első lépés. Itt.
Vissza az elejére
ApRoka8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 12. Vasárnap, 9:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a segítséget azzal kapcsolatban, hogy hogy lehet őket kivinni. De nem ez a kérdésem, ennek utánajártam.
Inkább az ottani dolgok érdekelnek, hogy pl. hogy kerestek ezek az emberek lakást, ahol lehet állatot tartani, mert azt is tudom, hogy se gyerek, se cigi, se állat. De nem hiszem el, hogy nincsenek kivételek.
Ezért szeretnék olyanokkal beszélni, akiknek van állatuk, mert ők biztos jobban tudják. Mikor voltam kint, én is találkoztam macskával. Ő néha átjött hozzánk. Szóval tuti, hogy vannak, csak nem annyira gyakran látni őket mint itthon... na de mindegy..
Még továbbra is olyanokkal szeretnék beszélni, akiknek van pl macskájuk. De azért átnézem az oldalakat amiket küldtetek. Köszi...
Vissza az elejére
ApRoka8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 12. Vasárnap, 9:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Majdelválik ..

Te azt írtad, hogy ismersz olyan akinek van cicája. Ők magyarok? Amúgy teljesen mindegy ez, csak úgy kérdezem Mosoly
Tudnál esetleg abban segíteni, hogy ha kérdezek, akkor megkérdeznéd tőlük, amire kíváncsi vagyok?

Az angol oldalt amit küldtetek, még átnézem, de a másikat már átolvastam.
De azért köszi ezt is...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban