Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hoznál nekem egy autót?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gma36
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 29. Csütörtök, 19:09    Hozzászólás témája: Hoznál nekem egy autót? Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan magyart keresek aki jön haza és hozna nekem egy autót amit kifizetek haszonnal részleteket emailben megírom. nem nagy értékű autó kb 700-800 font de segíteni kell a megvásárlásban is mert nem akarok csak ezért kimenni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bjoe
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 1. Szerda, 12:37    Hozzászólás témája: Re: Hoznál nekem egy autót? Hozzászólás az előzmény idézésével

gma36 írta:
Olyan magyart keresek aki jön haza és hozna nekem egy autót amit kifizetek haszonnal részleteket emailben megírom. nem nagy értékű autó kb 700-800 font de segíteni kell a megvásárlásban is mert nem akarok csak ezért kimenni

www.angolauto.hu
Vissza az elejére
Ilonka
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 4. Szombat, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem fogsz tudni vele előzni Mosoly
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 4. Szombat, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért, mert te nem tudsz vezetni, negondold, hoyg más nemtud...... Zavart
Vissza az elejére
Ilonka
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi ez a támadás? Én normális hangnemben írtam, vigyori szmájlival a végén.
Miből gondolod, hogy nem tudok vezetni?
Bírom az olyan embereket, akik 1 mondatból jobban ismerik a másikat, mint ő saját magát.

Mellesleg F1 pilóta vagyok, így tudok vezetni Ördög

Kérlek írd le nekem, hogyan előzöl angol autóval Magyarországon, ha egyedül vagy.

Egyezzünk ki abban, hogy a "nem" helyett "nehezebben"-t kellett volna írnom.

Neked meg heJesebben Nagyon boldog
Vissza az elejére
viragocska
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jol oda mondtad neki Kacsintó
Ez a faszi csak azert jar ide a forumba hogy mindenkit leugasson a Non simpatikus fejevel ott a foton. Nem vagyok regi forumozo de ahogy eddig olvasgattam a topikokat neha sajat magat alazza Sanyi bá! EZ azt hiszi O a nagy ASZ aki mindig megmond mindent. Pfffff
Ilonka ne idegesitsd fel magad ilyen vigyori pofan!

Ilonka írta:
Mi ez a támadás? Én normális hangnemben írtam, vigyori szmájlival a végén.
Miből gondolod, hogy nem tudok vezetni?
Bírom az olyan embereket, akik 1 mondatból jobban ismerik a másikat, mint ő saját magát.

Mellesleg F1 pilóta vagyok, így tudok vezetni Ördög

Kérlek írd le nekem, hogyan előzöl angol autóval Magyarországon, ha egyedül vagy.

Egyezzünk ki abban, hogy a "nem" helyett "nehezebben"-t kellett volna írnom.

Neked meg heJesebben Nagyon boldog
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Kérlek írd le nekem, hogyan előzöl angol autóval Magyarországon, ha egyedül vagy."

Ha ilyet kérdezel, az már eleve azt bizonyitja, hogy nem tudsz vezetni.
Ketten kelletek egy előzéshez.....?

Az , hogy jogsid van, az nem ugyan az , hogy tudsz vezetni....

Virágocska, mélyenszántó megjegyzéséből kifolyólag, nem irom le, hogy több mint egy évig, naponta használtam a jobb kormányos autót, itt Mo.-n, és soha nem volt gondom az előzéssel,de az én gyakorlatommal ez már kötelező szintü dolog.

Virágocska!

Örülök, hogy nem vagyok simpi neked. Majd, ha volt annyi értelmes (és kevésbé értelmes) hozzászólásod mint nekem, akkor majd kritizálhatsz, te kis csitri!!!!!!!

ÉS tényleg "ÁSZ" vagyok, de másnak el ne áruld.....! Laza
Vissza az elejére
viragocska
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Virágocska!

Örülök, hogy nem vagyok simpi neked. Majd, ha volt annyi értelmes (és kevésbé értelmes) hozzászólásod mint nekem, akkor majd kritizálhatsz, te kis csitri!!!!!!![/quote]

Pffff, De betojtam. Mr. Zöld En nem azert jarok ide hogy az eszt osszam es probaljak mindenki felett kerekedni a suket dumammal ( mert neked a 85 % hozzaszolasodnak semmi ertelme csak alazod a nepet az okoskodasoddal ) !
Vagy most verseny megy hogy kinek van tobb hozzaszolasa,ki a Merster v ki a Guru????
Nezd meg Erust,Tovi,BabaBaba....stb,Ok legalabb valaszt adnak a kerdesre DE Te ????
Amugy nem biztos hogy nonemu vagyok Kacsintó
Ezzel pedig lezartam a temat es orulok hogy megoszhattam veled a problemamat Kacsintó
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtom, eddig mit olvastál,de nemkevés kérdésre válaszoltam már....

Igen! Ki szoktam osztani, az olyanokat mint te!
Beregel és feltesz egy olyan kérdést, amire egy oldallal korábban már válaszoltak...!

Néhány emberben, semmi önállóság nincs...
Arra nem képes, hogy utána olvasson dolgoknak.
Uff
Illetve OFF
Vissza az elejére
Bjoe
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 8. Szerda, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elindultatok valamin és szépen eltelt az idő, de van valaki aki tudja, hogy mire kell az autó gma36-nak?

Hú, most veszem észre, hogy 1-el nőtt a hozzászólásaim száma.
Ha így haladok én is mester leszek.
Vissza az elejére
Ilonka
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 7:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

@viragocska: Nekem nincs bajom sanyabtd-vel (nem is ismerem), csak furcsálltam a hozzáállását. Nem kell engem megvédeni, de köszi, hogy látatlanba kiálltál mellettem Kacsintó

@sanyabtd: Azért azt beismerheted, hogy a vezetés sokkal nehezebb volt, az előzés meg katasztrófa.
Vissza az elejére
Bjoe
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak azt szerettem volna tudatni, hogy a bolhából lett az elefánt és az egész átment személyeskedésbe.

Vannak korlátai a jobb kormányos autó vezetésnek, de aki ilyen autót vezet vagy akar vezetni, annak ezzel tisztában kell lennie.
Jómagam is ilyen autót vezetek.
Tegnap Győr-Siófok-Győr túrám volt a Bakonyon át ködben, egyedül voltam és stoppost se vettem fel, hogy nézze az útat.
Előzés nehezebb mint a bal kormányossal.
DE!
Megvan a módja, és ha nem látod be az útat, akkor meg maradsz türelmesen a fenekeden.
Én megszoktam és nem jelent problémát.
Akinek viszont probléma egy ilyen autó vezetése, az inkább ne erőltesse!

Ui.:
Ha nem tudsz úszni, akkor ne mássz a fára mert elüt a villamos!
Mindenkinek további szép napot!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban