Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mennyi idő után kaptátok vissza a túlfizetett adót?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 2. Csütörtök, 17:49    Hozzászólás témája: Mennyi idő után kaptátok vissza a túlfizetett adót? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Itthonról kezdtem intézni az adóvisszaigénylést 2 év után. Elküldtem a megfelelő nyomtatványokat, májusban postáztam a papírokat. 1 hónapja telefonáltam, hogy mi újság, ott jelezték, hogy folyamatban van, várjak szept 15-ig, ha addig semmi, ismét hívjam fel őket.
Azt szeretném megtudni, hogy másnak is ilyen sokáig tartott-e a visszaigénylés. Angol bankszámlára várom az összeget, tehát ebbe sem köthetnek bele.
Először valamilyen levelet fogok kapni és aztán utalnak, vagy hogyan működik ez a dolog?
Köszi a válaszaitokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 2. Csütörtök, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én, a TAXBACk-al intéztem, és 7 hónap volt Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 2. Csütörtök, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Én, a TAXBACk-al intéztem, és 7 hónap volt Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú

Az komoly!!!
Akkor még várjak türelmesen?? Mikor intézted?
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 2. Csütörtök, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeptemberben, és áprilisban kaptam meg,de én hazai EUR számlára,mert csak EUR-ban fizettek.
Az utalás maga 3 nap alatt megjött, vagyis az angolok adóhivatal szarozott.......... Ördögi vagy nagyon őrült
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban