Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hova tünt démon hill ???? :))))))
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Garp
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 24. Szerda, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="seciDe szep lenne, ha csak attol fuggene...
Vagy itt: http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-316.html
-seci[/quote]

wááá...köszi!Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Baliboy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 5. Hétfő, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Szeretnem kihozni az automat Londonba. De van egy-ketto tisztazatlan dolog meg szamomra. Ha kihozom az autot akkor azonnal le kell regisztraltatnom vhol, vagy siman elfogadjak a kompjegyet vagy ha az alaguton jovok akkor annak a jegyet, mint igazolast, hogy mikor leptem be az orszagba. Innen szamitva 6 honap? Ha regisztraltatni kell akkor mi van ha a 6 honap lejarta elott en atmegyek Parizsba aztan masnap visszajovok. Ujra 6 honap. Vagy csak akkor nullazodik le ha belepek a sajat orszagomba? Vagy csak eletemben 1szer vehetem igenybe a 6 honapot? Nincs valami kiskapu amit ki lehet jatszani. Ha honositani kell az autot akkor szerintem a fenyszorokat is ki kell csereltetni mert az se igazan jo itt. Ez igy nem is olyan nagyon eri meg. Bar ha eladod otthon az autod azt kihozod ide a B10ed akkor az mar jol jon 1 itt vasarolt autonal kotott biztositaskor. Valaki mondjon nekem vmit erre a 6 honapot itt vagyok azt elmegyek es visszajovok dologra. Meg, hogy hogyan mukodik ez a regisztracio az elso 6 honapban. Ha esetleg valaki hasznalja itt kint a magyar autojat és tudna mekem par infoval szolgalni az dobhatna egy UK-s telefonszamot a mailcimemre.2-3 heten bellul el kell dontenem hozom-e a kocsit vagy sem, mert megyek haza es nem tudom hogy return jegyet vegyek-e.
Koszi elore is: Balazs
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Február 5. Hétfő, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baliboy írta:
Hello!

Szeretnem kihozni az automat Londonba. De van egy-ketto tisztazatlan dolog meg szamomra. Ha kihozom az autot akkor azonnal le kell regisztraltatnom vhol, vagy siman elfogadjak a kompjegyet vagy ha az alaguton jovok akkor annak a jegyet, mint igazolast, hogy mikor leptem be az orszagba. Innen szamitva 6 honap? Ha regisztraltatni kell akkor mi van ha a 6 honap lejarta elott en atmegyek Parizsba aztan masnap visszajovok. Ujra 6 honap. Vagy csak akkor nullazodik le ha belepek a sajat orszagomba? Vagy csak eletemben 1szer vehetem igenybe a 6 honapot? Nincs valami kiskapu amit ki lehet jatszani. Ha honositani kell az autot akkor szerintem a fenyszorokat is ki kell csereltetni mert az se igazan jo itt. Ez igy nem is olyan nagyon eri meg. Bar ha eladod otthon az autod azt kihozod ide a B10ed akkor az mar jol jon 1 itt vasarolt autonal kotott biztositaskor. Valaki mondjon nekem vmit erre a 6 honapot itt vagyok azt elmegyek es visszajovok dologra. Meg, hogy hogyan mukodik ez a regisztracio az elso 6 honapban. Ha esetleg valaki hasznalja itt kint a magyar autojat és tudna mekem par infoval szolgalni az dobhatna egy UK-s telefonszamot a mailcimemre.2-3 heten bellul el kell dontenem hozom-e a kocsit vagy sem, mert megyek haza es nem tudom hogy return jegyet vegyek-e.
Koszi elore is: Balazs

Itt a jogi szabalyozas, tiszta es vilagos, neked kell bizonyitanod, hogy nem elsz itt fel evnel regebben.

http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/BuyingAndSellingAVehicle/ImportingAndExportingAVehicle/DG_10014623

"There are international agreements which provide for the temporary use of a vehicle in a foreign country for a limited time, usually six months in a 12 month period. A visitor to the UK may use a vehicle displaying foreign plates, provided that all taxes (including vehicle excise duty) are paid in their country of origin.
If a vehicle bearing foreign plates is stopped by the police, it is the responsibility of the keeper to demonstrate that he or she is eligible to use the vehicle in the UK without registering and taxing it.
European Union vehicles
It is the responsibility for the driver to prove how long the vehicle has been in the country. This can be achieved by producing ferry tickets. Used or unregistered vehicles brought into the UK will be allowed to circulate freely for six months in any 12 month period without the need to register."

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
paja4
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 15. Csütörtök, 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki tudna segíteni?
azt szeretném megtudni, hogy kb. mennyi, egy autó(rover2.0,2000évj.) fentartási költsége havonta, vagy évente? biztosítás, adó,stb.
előre is köszi
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Március 15. Csütörtök, 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

paja4 írta:
valaki tudna segíteni?
azt szeretném megtudni, hogy kb. mennyi, egy autó(rover2.0,2000évj.) fentartási költsége havonta, vagy évente? biztosítás, adó,stb.
előre is köszi

lasd itt: http://www.magyaroklondonban.com/forum-7.html
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tomi0111
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 30. Hétfő, 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítségetekre lenne szükségem!! A sztorim a következő: Tegnap volt életem egyik legszebb és egyben legpocsékabb napja is, szóval megvettem életem autóját egy londoni magánkereskedőtől. Az auto teljes szervízkönyvel rendelkezik, 2hónapos "autocheck from experian" okmánya van amely minden pontjában kiválo eredményt ért el, a teszt vezetés után már tudtam h Ő lesz az igazi, de próbáltam palástolni szimpátiámat és fapofával megköszönve a segítségét hazamentünk. Másnap már alig vártam h felhívhassam h hát van egy másik auto is ami szoba johet de ha elenged x összeget akkor mégis ezt szeretnénk, a trükk össze is jött Mosoly az átadáshoz 2 kiskomámat is elvittem h ha esetleg nem látnék meg valami hibát a szerelemtől tudjanak figyelmeztetni Mosoly de ők is beleestek! 3 hónap garit adott hozzá amit ügyesen látva h mennyire beleszerettem az utolsó pillanatban 300 fontos hibáig korlátozta a szerződésben. Haza felé uton semmi gond nem volt, majd az első körforgó elött megálltam és a következő gázt adást követően a motor felpörgött és nem ment csak kb 5mph-val (a kocsi automata), kigyulladt a vészüzemmódot jelző lámpa a műszerfalon. Szerelő mondta lehet csak olajcsere, de ha a váltó meghalt 1200 fontomba kerül,ezt nem szeretném a gari szintén bukó ebben a helyzetben mert még akkor is 900 font, hallottam olyat is hogy 7 napig vissza lehet adni az autót és a pént is visszakapom. a kérdésem ez lenne hogy ez tényleg így van? És ha szeretném ezt az autot megtartani kérhetem a volt tulajt hogy javittassa meg és akkor nem kell a pénzem vissza! Elöre is köszönöm a segítséget és bocsi a sok dumáért ,de még nagyon friss a seb Mosoly (email:toma2121@freemail.hu)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban