Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

allergia

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dirtdiver
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 23. Szerda, 21:38    Hozzászólás témája: allergia Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Allergiás lévén (főleg a klasszikus pollen, de igazából fű, fa, virág bozót, etc.) érdeklődnék, hogy mi a helyzet kint az allergiás gyógyszerekkel?
Csak azért kérdezem, hogy vigyek-e ki egy évszaknyit belőle? Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Június 23. Szerda, 22:15    Hozzászólás témája: Re: allergia Hozzászólás az előzmény idézésével

dirtdiver írta:
Sziasztok!
Allergiás lévén (főleg a klasszikus pollen, de igazából fű, fa, virág bozót, etc.) érdeklődnék, hogy mi a helyzet kint az allergiás gyógyszerekkel?

elelmiszerboltban is megtalahato a vitaminokkal es egyeb veny nelkul kaphato gyogyszerekkel egyutt.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Június 23. Szerda, 23:10    Hozzászólás témája: Re: allergia Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
dirtdiver írta:
Sziasztok!

elelmiszerboltban is megtalahato a vitaminokkal es egyeb veny nelkul kaphato gyogyszerekkel egyutt.

illetve, sok minden kaphato veny nelkul is, de nem minden pl egyes allergiaellenes gyogyszerek vagy orrspray-k itt is receptkotelesek. Jo lenne tudni, konkretan mire is kivancsi drirtdriver...
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Június 23. Szerda, 23:42    Hozzászólás témája: Re: allergia Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
BabaBaba írta:
dirtdiver írta:
Sziasztok!

illetve, sok minden kaphato veny nelkul is, de nem minden pl egyes allergiaellenes gyogyszerek vagy orrspray-k itt is receptkotelesek. Jo lenne tudni, konkretan mire is kivancsi drirtdriver...

igaz, esetleg ha hatoanyag szerint lehetne tudni, hogy mire van szuksege, akkor utana lehetne nezni, illetve hogy receptre kapja oket vagy o is a veny nelkulieket veszi csak MosolyMosolyMosoly szoval eleg osszetett a dolog Vicces
Vissza az elejére
dirtdiver
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 24. Csütörtök, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, konkrétan:
Jelenleg Aeriust használok. Előtte Claritint (de lehet, hogy klaritinnak írják) de arról lekerült a támogatás a gyógyszer lobbi hatására így erősen megdrágult. (Bár a mostani sem olcsó) + Opticron szemcseppet.
Hogy ezek milyen anyagokból állnak sajnos nem tudom, mert nem vagyok gyógyszerész. Mosoly
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 6:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dirtdiver írta:
Oké, konkrétan:
Jelenleg Aeriust használok. Előtte Claritint (de lehet, hogy klaritinnak írják) de arról lekerült a támogatás a gyógyszer lobbi hatására így erősen megdrágult. (Bár a mostani sem olcsó) + Opticron szemcseppet.
Hogy ezek milyen anyagokból állnak sajnos nem tudom, mert nem vagyok gyógyszerész. Mosoly

az Aerius receptkoteles (asszem, NeoClarityn-nek hivjak), de a Clarityn, illetve loratadin veny nelkul is megveheto gyakorlatilag barhol, az Opticrom is hozzaferheto patikakban recept nelkul. Tehat, hacsak nem ragaszkodsz az Aeriushoz, a gyogyszereidet itt meg tudod venni veny nelkul is, arak pl itt:

http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogSearchResultView?storeId=10052&catalogId=11051&langId=-1&pageSize=12&beginIndex=0&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&searchTerm=clarityn&newDepSearch=&x=0&y=0
Vissza az elejére
dirtdiver
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, nem ragaszkodom az aeriushoz, sőt! Mosoly
Köszönöm még egyszer az infókat!
Rossz hír, hogy némileg drágább mint itthon, a jó hír, hogy kapható! Mosoly
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az is lehet hogy nem lesz ra szukseged,a paromnak is elmult az allergiaja amiota itt Angliaban vagyunk. Kacsintó
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dirtdiver írta:
Nem, nem ragaszkodom az aeriushoz, sőt! Mosoly
Köszönöm még egyszer az infókat!
Rossz hír, hogy némileg drágább mint itthon, a jó hír, hogy kapható! Mosoly

Ma a Savers-ben lattam legalabb 4 fele allergia elleni gyogyszert 0.59-tol 3.59-ig , csak tudsz majd valasztani... MosolyMosolyMosoly
Vissza az elejére
dirtdiver
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majdelvalik írta:
Az is lehet hogy nem lesz ra szukseged,a paromnak is elmult az allergiaja amiota itt Angliaban vagyunk. Kacsintó

Köszi, jó lenne. Mosoly
De 3 éve voltam kint kb. egy hónapot, éppen tavasszal. Nem vittem a gyógyszereket, és nem tudtam, hogy lehet kint kapni recept nélkül: Mikor jöttem haza, már vörös volt a szemem, és legszívesebben már kapartam volna úgy viszketett.
Meg persze a tüsszögés ezerrel. Mosoly
Vissza az elejére
dirtdiver
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 25. Péntek, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
Ma a Savers-ben lattam legalabb 4 fele allergia elleni gyogyszert 0.59-tol 3.59-ig , csak tudsz majd valasztani... MosolyMosolyMosoly

Szuper! Köszi! Mosoly
Én csak a claritynt néztem most.
8.99 a 30 darabos, abból gondoltam, hogy drágább kint. Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban