Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Íjászat

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Capricornus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 21. Péntek, 22:40    Hozzászólás témája: Íjászat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Itthon aktívan íjászkodom, igaz csak kezdő vagyok, de nem szeretném feladni ezt a sportot a költözés alkalmával és lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Angliában mennyire elterjedtek az íjászklubok, esetleg van valakinek tapasztalata velük, milyen az oktatás, ki mit ajánl, mennyibe kerül, mi a rendszere stb.? (Az angolok foggal - körömmel ragaszkodnak a hosszúíjukhoz?) Mennyire fogadják el a nomád íjakat, idegezést csinálnak - e rá? Utánanéztünk már és olyan, mintha csak a hosszúíj illetve csigás íj létezne számukra, ami nem jó, mert nem szívesen rohangálnék haza a magyar íjjal kisebb javításokat végeztetni rajta, ha úgy adódik... Szóval, ha van valakinek valamilyen tapasztalta és megosztaná velem, azt megköszönném előre is Mosoly

(Bocsánat a duplázásért, későn vettem észre, hogy már van egy íjászos topik, pedig átnéztem nyitás előtt.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban