Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hozzaszolas modositas vagy torles

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nanik
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Április 2. Vasárnap, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzaszolas modositas vagy torles Hozzászólás az előzmény idézésével

meg tudja valaki mondani,hogyan tudom a hozzaszolasaim modositani vagy torolni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fuligjimmy
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Április 2. Vasárnap, 16:54    Hozzászólás témája: Re: Hozzaszolas modositas vagy torles Hozzászólás az előzmény idézésével

nanik írta:

A hozzászólásodnál a jobb felső sarokban van egy olyan gomb, hogy "Szerkeszt" - itt módosíthatod. Ez mellett van egy másik, kisebb gomb:"X" - ezzel törölheted a hozzászólást.
hadnagy
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Április 20. Csütörtök, 15:08    Hozzászólás témája: idézetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Bátorkodom egy észrevétellel és egyben javaslattal élni a fórum szerkesztőihez. Néhány témában (csak azokról tudok amelyeket gyakrabban látogatok), egyre gyakoribb szokás a z idézet, azt idézet idézete és az idézet idézetének idézete. Szerintem ez felesleges, mi több erősen zavaró, hogy néha féloldalas hozzászólások vannak az idézetek jóvoltából szorgalmasan megtöbbszörözve egy-egy olyan esetben is, amikor mindenki tudja amúgy is, hogy miről is van szó. Ha esetleg lenne egy "válasz erre" opció a hozzászólásoknál (mint jónéhány egyéb fórumon is találkozhatunk vele), akkor ez kiküszöbölhető lenne, anélkül, hogy közben a téma érthetősége romlana.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 8:07    Hozzászólás témája: Re: Hozzaszolas modositas vagy torles Hozzászólás az előzmény idézésével

fuligjimmy írta:
nanik írta:

A hozzászólásodnál a jobb felső sarokban van egy olyan gomb, hogy "Szerkeszt" - itt módosíthatod. Ez mellett van egy másik, kisebb gomb:"X" - ezzel törölheted a hozzászólást.

Szia
Az az 'X' meg mindig ott van a hozzaszolas torlesehez?Vagy csak en nem talalom?
majdelvalik
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 10:06    Hozzászólás témája: Re: Hozzaszolas modositas vagy torles Hozzászólás az előzmény idézésével

majdelvalik írta:
fuligjimmy írta:
nanik írta:

Szia
Az az 'X' meg mindig ott van a hozzaszolas torlesehez?Vagy csak en nem talalom?
majdelvalik

Hát ez olyan dolog, hogy a "Szerkeszt" gomb és az "X" az vagy ottvan, vagy nincs... néha megjelenik, néha nem... Fogalmam sincs, mitől függ.
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi Era,akkor kerdezzuk meg Encit Kacsintó
Enci,hogy lehet hozzaszolast torolni ( sajatunket )? Tenyleg letezik ez v csak kamu???
Szep napot,
majdelvalik
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gy.I.K.

"hogyan szerkeszthetek vagy törölhetek egy hozzászólást?
Csak abban az esetben módosíthatsz vagy törölhetsz egy hozzászólást, ha azt te készítetted, vagy ha Moderátor, vagy a Fórum Adminisztrátora vagy. Az Átír gombra kattintva tudsz módosítani egy hozzászólást. Ha valaki már válaszolt a hozzászólásodra, abban az esetben egy rövid megjegyzést talál, hogy az hányszor lett már módosítva. Ez nem jelenik meg, ha még senki sem válaszolt a hozzászólásra, vagy ha a Moderátorok vagy az Adminisztrátor szerkesztette át. Emlékeztetőül, a sima felhasználók nem törölhetnek egy hozzászólást, melyre már érkezett válasz."
remelem ez segit...
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem érted a probléma lényegét, BabaBaba. A saját hozzászólások jobb felső sarkában nem mindig jelenik meg a "Szerkeszt" gomb, illetve az "X", amivel azt törölni lehetne, valószínűleg programhiba miatt. Fene tudja...

Nah, pl. ez a hozzászólásom sem törölhető, mert csak a "Szerkeszt" gomb jelent meg a jobb felső sarokban (ezt az utolsó mondatot utólag írtam ide a Szerkeszt gomb által), az "X" nem.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
Nem érted a probléma lényegét, BabaBaba. A saját hozzászólások jobb felső sarkában nem mindig jelenik meg a "Szerkeszt" gomb, illetve az "X", amivel azt törölni lehetne, valószínűleg programhiba miatt. Fene tudja...

Nah, pl. ez a hozzászólásom sem törölhető, mert csak a "Szerkeszt" gomb jelent meg a jobb felső sarokban (ezt az utolsó mondatot utólag írtam ide a Szerkeszt gomb által), az "X" nem.

Nekem sosem jelenik meg az X. Neha a Szekeszt sem. Meg nem jottem ra miert, ha rajovok megosztom veletek Nagyon boldog
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teszt.
-seci
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Teszt.
-seci

Azt hittem, hogy ha nincs elozmeny, akkor lesz X. Nem lett Vicces
Forummotor MONGGGGGYON LE! (Hogy mennyire hianyzik Dr. Torgyan a mai politikabol!)
-seci
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
seci írta:
Teszt.
-seci

Forummotor MONGGGGGYON LE! (Hogy mennyire hianyzik Dr. Torgyan a mai politikabol!)
-seci

Nekem néha nagy ritkán van X is, de az már ünnepnapnak számít. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
seci írta:
seci írta:
Teszt.
-seci

-seci

Nekem néha nagy ritkán van X is, de az már ünnepnapnak számít. Nagyon boldog

Tokeletesen veletlenszeruen adja az x-et, legalabbis nem figyeltem meg logikat meg benne, gyakran a szerkeszt gomb is lemarad, az altalaban akkor, ha idezek valakit.
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 14. Vasárnap, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tessek, most lett szerkeszt gombom..... ki erti ezt....

Mondjuk a forummotor is kicsit elavult, 5 eves phpnuke dohog alatta.... Bar ez nem indokolna a kriminalis mukodest
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 15. Hétfő, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Veletlen szeruen adja az " X " -et? Ez tenyleg logikatlan.Nekem mondjuk mindig ott van a "szerkeszt" de annak sem nagyon latom ertelmet.
Hmmm,jo lenne egy ilyen mindenki altal sajat torolheto "X" vagy "Y".
Nem lehetne egy ilyet letre hozni???
majdelvalik
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban