Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Robogo vasarlas es jogsi
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 23. Szombat, 12:58    Hozzászólás témája: Re: A1 kategória Hozzászólás az előzmény idézésével

rudizoli írta:
Sziasztok!

Még Mo-n 1998 augusában szereztem A1-es jogsit (125 ccm ig), majd 98 novemberében B-t.
Kb 1 hete kitöltöttem a D1-s nyomtatványt, cserére, és elvittem a helyi DVLA-ba.
Ma érkezett meg az angol jogsim, viszon ezen csak a B van rajta (és a kapcsolódó kategóriák B, B1, f, k, p)
az A1-es jogsimról sem a jogsin sem a hozzátartozó papíron sem találok említést. (Hacsak az nem az hogy a Provisional Entitlemen rovatba szerepel egy A kategória, de ez szerintem mindenkinek jár a B után)
A rajta megjelölt kategóriák is 98 novemberi kezdődátummal vannak, innen gondolom, hogy csak a B-hez kapcsolódnak.
Elolvastam a hozzá küldött mellékleteket és nem lettem okosabb úgy tűnik a nehezen szerzett A1-em "eltűnt"

Mielőtt még bemegyek reklamálni szeretnék kérdezni valaki hozzáértőt, hogy én tudom-e rosszul azt, hogy nekem jár itt is az A1, vagy a DVLA hibázott.

Előre is köszi.

Zoli

A provisional entitlement-be nem jegyzik be a motorkerekpart automatikusan, ha csak B kat. jogositvany van.
Termeszetesen reklamald meg a dolgot, rossz helyre jegyeztek be az A kategoriadat.
rudizoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 23. Szombat, 13:05    Hozzászólás témája: A1 kategória Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ!

Zoli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samyke
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 11. Csütörtök, 10:22    Hozzászólás témája: A kategorias Jogsi Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megtudnatok nekem mondani hogy minaz a formanyomtatvany amit a postan kell kernem amivel elkezdhetem a motorjogsit?

Ha jol ertettem ezt kitoltom bekuldom, kapok egy visszajelzest azzal egy delutani autosiskola majd kesz a jogsi? Es ez mar teljes erteku is vagy valami egyeb tennivalom lesz meg?

Koszonom a segitsegeteket!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban