Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Jarulek intezese! Dijmentes!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
synuss
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 28. Vasárnap, 15:10    Hozzászólás témája: Jarulek intezese! Dijmentes! Hozzászólás az előzmény idézésével

Our services include:

- benefit measuring (Jobseekers Allowance, Maternity, Housing, Council, etc)
- translation (possible languages: Romanian, Hungarian)
- resolving

No commission fee!

Mobil: 07556240749
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
synuss
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 1. Hétfő, 19:21    Hozzászólás témája: Jarulek intezese! Dijmentes! (Magyarul) Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelenleg nincs munkahelyed, de minimum 2-3 eve kint tartozkodsz Londonban?

Van jovedelmed de a havi 500 fontot nem eri el? Alberlet fizetesi problemaid vannak? Egyeb koltsegek, amelyek nehezseget okoznak?

Kisgyerekeid vannak, de nem kapsz tamogatast?
............................................................................................

Jarulek felmerest vegzunk. Ha anyagi helyzeted vagy barmilyen mas ok miatt ugy erzed, hogy jarna a havi penzosszeg, tamogatas telefonalj batran!
Szolgaltatasunk ingyenes es megbizhato! Irodank konnyen megkozelitheto.

Angliaban nagyon sok kulfoldi allampolgar igenyelhetne jarulekot (benefit), de nem teszi meg, mert nem tudja hogyan, az angol nyelvvel problemak vannak, a papirok beszerzesevel is, stb, stb. A mi celunk ezt maximalisan megoldani a javukra.

Tovabbi reszletekert hivj: 07556240749
Vissza az elejére
fogtech
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 6. Szombat, 18:01    Hozzászólás témája: Re: Jarulek intezese! Dijmentes! (Magyarul) Hozzászólás az előzmény idézésével

synuss írta:
Jelenleg nincs munkahelyed, de minimum 2-3 eve kint tartozkodsz Londonban?

Van jovedelmed de a havi 500 fontot nem eri el? Alberlet fizetesi problemaid vannak? Egyeb koltsegek, amelyek nehezseget okoznak?

Kisgyerekeid vannak, de nem kapsz tamogatast?
............................................................................................

Jarulek felmerest vegzunk. Ha anyagi helyzeted vagy barmilyen mas ok miatt ugy erzed, hogy jarna a havi penzosszeg, tamogatas telefonalj batran!
Szolgaltatasunk ingyenes es megbizhato! Irodank konnyen megkozelitheto.

Angliaban nagyon sok kulfoldi allampolgar igenyelhetne jarulekot (benefit), de nem teszi meg, mert nem tudja hogyan, az angol nyelvvel problemak vannak, a papirok beszerzesevel is, stb, stb. A mi celunk ezt maximalisan megoldani a javukra.

Tovabbi reszletekert hivj: 07556240749

Udvozlom.
Tudna nekem segiteni egy picit legyenszives.
Majus 15.-e korul mennek haza vegleg Mo-ra.
Kb 5 evet dolgoztam itt mint fogtechnikus.
Szeretnem megkerdezni hogy hogyan lehet nyugdijat kernem majd ha 65 eves leszek mo-n.Hogy tudom beleszamittatni,vagy angol minimum nyugdijat kerni.Olvasgattam es megneztem az angol nyugdij rendeleteket is,de nem 100%-ban vilagos nekem.A masik kerdesem hogy hallottam,hogy 3 honapig kapnek valami 800 fontos segelyt,ha masik munkahelyet keresek.Milyen munka nelkuli segely kaphatnek meg,es hogy tudnam igenybe venni.Miutan haza mentem es letelt a 3 honap,utana milyen papirokat kell haza vinnem?
Elore is koszonom:Csaba.M
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban